MoruÅ£an vs Kevin Luckassen - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
80
Midfield
Romania Romania
Profil zawodnika
42
Forward
185 cm
80 kg
32 lat (1993-07-27)
Netherlands Netherlands
Statystyki Moruţan, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga romuńska Puchar Grecji Liga grecka Europa Conference League Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Kevin Luckassen, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Rumunii Liga romuńska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Moruţan
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   24 1 0 3 3556' 24 0 21 2 0 27 6 0 26 660 84% 3
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Rapid Bukareszt 13 1 0 3 1904' 13 0 10 2 0 21 4 0 16 443 83% 1
Puchar Grecji Puchar Grecji Puchar Grecji Aris Thessaloniki FC 2 283' 2 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
Liga grecka Liga grecka Liga grecka Aris Thessaloniki FC 7 0 0 0 1073' 7 0 7 0 0 6 2 0 9 182 84% 2
Europa Conference League Aris Thessaloniki FC 1 0 0 0 148' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Rumunia 1 148' 1 0 1 0 0 0 1 35 100% 0
2024/2025   4 1 0 1 571' 4 0 3 1 0 7 5 0 6 188 79% 0
Serie B Serie B Serie B Pisa 4 1 0 1 571' 4 0 3 1 0 7 5 0 6 188 79% 0
2023/2024   27 3 1 4 3896' 27 0 19 4 0 48 14 0 35 654 72% 3
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Galatasaray Stambuł 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 11 0% 0
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Ankaragucu 3 1 1 1 429' 3 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Ankaragucu 24 2 0 3 3467' 24 0 17 3 0 47 14 0 35 643 73% 3
2022/2023   1 0 0 1 90' 1 0 0 2 0 4 1 0 3 45 80% 0
Serie B Serie B Serie B Pisa 1 0 0 1 90' 1 0 0 2 0 4 1 0 3 45 80% 0
Statystyki Kevin Luckassen
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   4 2 0 0 616' 4 0 3 6 0 7 2 0 4 123 51% 1
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii FC Arges Pitesti 1 2 0 0 120' 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Arges Pitesti 3 0 0 0 496' 3 0 3 5 0 7 2 0 4 123 51% 1
2024/2025   12 5 0 0 1141' 12 0 1 5 0 20 9 0 17 181 61% 20
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska SCM Gloria Buzau 12 5 0 0 1141' 12 0 1 5 0 20 9 0 17 181 61% 20
2023/2024   23 7 0 2 3206' 23 0 16 7 0 42 17 0 27 347 63% 12
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska UTA Batrana Doamna 23 7 0 2 3206' 23 0 16 6 0 42 17 0 27 347 63% 12
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska U Craiova 1948 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2022/2023   22 2 0 1 1959' 7 6 13 3 0 2 1 0 1 9 56% 1
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Rapid Bukareszt 22 2 0 1 1959' 7 6 13 3 0 2 1 0 1 9 56% 1
2021/2022   28 6 1 2 3023' 15 11 11 4 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Sepsi OSK 28 6 1 2 3023' 15 11 11 4 0 - - - - - - -
2020/2021   35 9 0 1 3240' 22 8 10 3 0 6 1 13 10 81 73% 2
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Kayserispor 17 0 0 0 1181' 4 2 10 1 0 6 1 13 10 81 73% 2
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Viitorul Constanta 18 9 0 1 2059' 18 6 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   16 5 0 1 1740' 12 6 3 4 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska CSMS Iasi 16 5 0 1 1740' 12 6 3 4 0 - - - - - - -
2018/2019   35 3 0 0 2237' 6 1 22 2 1 0 0 0 0 0 0% 0
Baraże ligi holenderskiej Almere City FC 2 165' 0 0 2 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Almere City FC 33 2 0 0 2072' 6 1 20 2 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Almere City FC 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2017/2018   5 1 0 0 334' 1 1 3 1 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Northampton Town 5 1 0 0 334' 1 1 3 1 0 - - - - - - -
2016/2017   33 4 0 0 2484' 13 7 11 4 0 18 6 21 13 123 74% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii SKN St. Poelten 2 0 0 0 192' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka SKN St. Poelten 31 4 0 0 2292' 12 6 11 4 0 18 6 21 13 123 74% 0
2015/2016   24 3 0 0 1152' 5 5 5 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Slovan Liberec 5 1 0 0 61' 0 0 1 1 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Slovan Liberec 19 2 0 0 1091' 5 5 4 0 0 - - - - - - -
2014/2015   26 3 0 0 1811' 6 5 12 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Slovan Liberec 23 2 0 0 1592' 6 4 10 0 0 - - - - - - -
Puchar Czech Slovan Liberec 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Slovan Liberec 3 0 0 0 219' 0 1 2 0 0 - - - - - - -
2013/2014   28 2 0 0 2700' 18 10 6 3 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Slovan Liberec 10 2 0 0 1152' 9 4 1 1 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Ross County 18 0 0 0 1548' 9 6 5 2 0 - - - - - - -
2011/2012   4 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AZ Alkmaar 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska AZ Alkmaar 3 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2