Kenji Gorre vs Ben Lederman - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
11
Midfield
177 cm
71 kg
31 lat (1994-09-20)
Netherlands Netherlands
Profil zawodnika
23
Midfield
USA USA
Statystyki Kenji Gorre, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga izraelska Europa Conference League 2 liga izraelska Puchar Izraela Mecze towarzyskie Reprezentacje World Cup Qualification CONCACAF Club Friendlies CONCACAF Gold Cup Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ben Lederman, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2 liga izraelska Puchar Izraela Liga izraelska Liga Europy Liga Mistrzów Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Kenji Gorre
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   32 8 0 14 4475' 32 0 21 3 0 72 22 0 35 796 77% 13
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Maccabi Hajfa 18 4 0 6 2583' 18 0 13 3 0 47 15 0 21 507 82% 7
Europa Conference League Maccabi Hajfa 0 0 1 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga izraelska 2 liga izraelska 2 liga izraelska Maccabi Hajfa 0 0 0 ' 0 0 4 0 0 1 10 30% 1
Puchar Izraela Puchar Izraela Puchar Izraela Maccabi Hajfa 3 1 0 4 355' 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Curacao 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 30 0% 0
World Cup Qualification CONCACAF Curacao 7 3 0 3 949' 7 0 4 0 0 18 7 0 9 207 79% 5
Club Friendlies Maccabi Hajfa 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
CONCACAF Gold Cup CONCACAF Gold Cup CONCACAF Gold Cup Curacao 3 498' 3 0 3 3 0 0 3 42 67% 0
2024/2025   21 3 0 3 2659' 21 0 10 0 1 42 21 0 22 390 70% 9
Liga katarska Liga katarska Liga katarska Umm Salal 17 3 0 3 2225' 17 0 9 0 1 37 18 0 15 280 68% 5
CONCACAF Nations League 1 Curacao 4 434' 4 0 1 5 3 0 7 110 77% 4
2023/2024   26 10 1 7 3199' 26 0 10 3 0 61 22 0 38 566 57% 18
CONCACAF Nations League 1 Curacao 4 1 1 1 518' 4 0 2 1 0 14 3 0 3 120 51% 1
Liga katarska Liga katarska Liga katarska Umm Salal 22 9 0 6 2681' 22 0 8 2 0 47 19 0 35 446 59% 17
2022/2023   30 3 0 6 3286' 16 13 15 4 0 19 6 18 21 294 80% 6
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Boavista Porto 30 2 0 6 3286' 16 13 15 4 0 19 6 18 21 294 80% 6
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Boavista Porto 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   32 4 0 4 3911' 20 20 11 8 0 24 9 27 24 332 77% 12
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Boavista Porto 30 4 0 4 3814' 20 19 10 8 0 24 9 27 24 332 77% 12
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Curacao 2 0 0 0 97' 0 1 1 0 0 - - - - - - -
2020/2022   2 2 0 0 46' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Curacao 2 2 0 0 46' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
2020/2021   33 5 0 4 3375' 16 14 14 7 0 15 9 24 12 216 78% 2
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Nacional 1 1 0 1 225' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Nacional 32 4 0 3 3150' 15 13 14 7 0 15 9 24 12 216 78% 2
2019/2020   22 2 0 0 1968' 8 5 12 5 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Nacional 22 2 0 0 1968' 8 5 12 5 0 - - - - - - -
2018/2019   30 4 0 0 2905' 21 11 4 0 0 14 3 8 5 77 73% 4
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Estoril 14 3 0 0 1517' 13 4 1 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Nacional 16 1 0 0 1388' 8 7 3 0 0 14 3 8 5 77 73% 4
2017/2018   4 3 0 0 411' 3 1 1 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Swansea City Academy 4 3 0 0 411' 3 1 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   30 1 0 1 1995' 12 8 5 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Northampton Town 3 0 0 0 396' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Northampton Town 2 57' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Northampton Town 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Northampton Town 24 1 0 1 1542' 9 7 4 1 0 - - - - - - -
2015/2016   21 1 0 1 459' 1 1 4 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska ADO Den Haag 19 0 0 1 459' 1 1 4 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB ADO Den Haag 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Swansea City 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   1 84' 0 0 1 0 0 0 0 5 80% 0
Premier League Premier League Premier League Swansea City 1 84' 0 0 1 0 0 0 0 5 80% 0
Statystyki Ben Lederman
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   9 0 0 1 1315' 9 0 8 3 0 1 0 0 6 143 86% 0
2 liga izraelska 2 liga izraelska 2 liga izraelska Maccabi Tel Awiw 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 2 0% 0
Puchar Izraela Puchar Izraela Puchar Izraela Maccabi Tel Awiw 1 0 0 0 155' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Maccabi Tel Awiw 1 0 0 0 136' 1 0 1 2 0 1 0 0 3 39 97% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Maccabi Tel Awiw 4 0 0 1 547' 4 0 3 1 0 0 0 0 3 102 83% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Maccabi Tel Awiw 2 318' 2 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Raków Częstochowa 1 0 0 0 159' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
2024/2025   2 0 0 0 333' 2 0 2 0 0 1 0 0 1 125 82% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Raków Częstochowa 2 0 0 0 333' 2 0 2 0 0 1 0 0 1 125 82% 0
2023/2024   18 0 0 3 2560' 18 0 13 4 0 14 4 0 11 852 80% 1
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Raków Częstochowa 14 0 0 3 1973' 14 0 10 4 0 11 3 0 10 729 83% 0
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Raków Częstochowa 1 169' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Raków Częstochowa 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 4 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Raków Częstochowa 3 0 0 0 418' 3 0 2 0 0 1 0 0 1 59 46% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Raków Częstochowa 0 0 0 ' 0 0 1 1 0 0 60 82% 1
2022/2023   29 0 0 2 2628' 12 7 14 3 0 2 1 0 3 103 87% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Raków Częstochowa 26 0 0 2 2374' 11 6 13 3 0 2 1 0 3 103 87% 0
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Raków Częstochowa 3 0 0 0 254' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2021/2022   29 2 0 3 3404' 25 14 2 6 0 - - - - - - -
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Raków Częstochowa 4 1 0 0 333' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Superpuchar Superpuchar Raków Częstochowa 1 0 0 1 178' 1 1 0 1 0 - - - - - - -
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Raków Częstochowa 24 1 0 2 2893' 21 12 2 5 0 - - - - - - -
2020/2021   26 0 0 0 1764' 7 5 10 4 0 - - - - - - -
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Raków Częstochowa 4 0 0 0 402' 2 2 1 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Superpuchar Superpuchar Raków Częstochowa 1 0 0 0 206' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Raków Częstochowa 21 0 0 0 1156' 4 2 9 4 0 - - - - - - -
2019/2020   11 0 0 0 469' 1 1 5 0 0 - - - - - - -
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Raków Częstochowa 11 0 0 0 469' 1 1 5 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2