Karim Bellarabi vs E. Poku - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
38
Midfield
183 cm
72 kg
36 lat (1990-04-08)
Germany Germany
Profil zawodnika
11
Forward
Statystyki Karim Bellarabi, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Mistrzów Bundesliga Liga Europy Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Rezerwowi
Statystyki E. Poku, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga holenderska Puchar Niemiec Liga Mistrzów Europa Conference League Bundesliga EURO U-21 Mecze towarzyskie U-21 Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Karim Bellarabi
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2022/2023   24 0 0 0 760' 1 1 7 0 0 1 1 2 0 26 73% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Bayer Leverkusen 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Bayer Leverkusen 17 0 0 0 644' 1 1 6 0 0 0 0 2 0 23 70% 2
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Bayer Leverkusen 5 116' 0 0 1 1 1 0 0 3 100% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Bayer Leverkusen 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   27 4 0 2 2597' 12 13 10 3 0 16 9 20 6 237 80% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Bayer Leverkusen 6 0 0 0 520' 2 2 3 1 0 0 0 2 0 24 83% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Bayer Leverkusen 1 1 0 0 126' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Bayer Leverkusen 20 3 0 2 1951' 9 10 7 2 0 16 9 18 6 213 79% 1
2020/2021   34 3 0 1 3070' 13 10 16 2 1 27 11 21 7 352 79% 7
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Bayer Leverkusen 27 0 0 0 2230' 7 7 15 2 0 20 7 15 4 243 81% 4
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Bayer Leverkusen 5 3 0 1 514' 4 1 1 0 1 7 4 6 3 109 74% 3
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Bayer Leverkusen 2 0 0 0 326' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   44 6 0 9 4134' 26 15 13 4 0 59 22 25 11 468 77% 7
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Bayer Leverkusen 29 4 0 6 2772' 17 11 9 2 0 48 20 17 10 331 77% 4
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Bayer Leverkusen 3 0 0 0 237' 1 1 1 0 0 2 0 2 0 24 83% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Bayer Leverkusen 6 2 0 2 532' 3 1 3 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Bayer Leverkusen 6 0 0 1 593' 5 2 0 2 0 9 2 6 1 113 76% 3
2018/2019   27 9 0 5 2493' 18 8 6 5 1 55 14 18 13 447 79% 5
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Bayer Leverkusen 20 5 0 4 1983' 14 7 5 4 1 42 11 17 13 314 76% 3
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Bayer Leverkusen 5 2 0 1 270' 3 0 0 1 0 13 3 1 0 133 84% 2
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Bayer Leverkusen 2 2 0 0 240' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   39 2 0 4 3157' 16 10 13 2 0 39 15 20 21 368 82% 3
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Bayer Leverkusen 34 1 0 3 2444' 13 7 11 2 0 39 15 20 21 368 82% 3
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Bayer Leverkusen 5 1 0 1 713' 3 3 2 0 0 - - - - - - -
2016/2017   23 4 0 6 2098' 16 9 2 4 0 35 18 34 17 454 74% 12
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Bayer Leverkusen 1 1 0 0 74' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Bayer Leverkusen 2 1 0 0 246' 2 1 0 0 0 3 3 7 1 61 80% 1
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Niemcy 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Bayer Leverkusen 19 2 0 6 1778' 14 7 2 4 0 32 15 27 16 393 73% 11
2015/2016   49 12 0 13 5424' 42 20 3 6 0 88 35 81 67 801 70% 36
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Bayer Leverkusen 33 6 0 11 4017' 31 15 2 5 0 72 28 67 59 801 70% 29
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Bayer Leverkusen 4 3 0 0 446' 4 1 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Bayer Leverkusen 4 2 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Bayer Leverkusen 8 1 0 2 781' 5 4 1 0 0 16 7 14 8 0 0% 7
2014/2015   54 14 0 9 6177' 49 13 9 7 0 100 6 62 57 843 67% 28
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Bayer Leverkusen 10 1 0 3 1244' 10 4 0 2 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Niemcy 8 1 0 0 756' 5 2 2 1 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Bayer Leverkusen 33 12 0 6 3937' 32 7 7 4 0 100 6 62 57 843 67% 28
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Bayer Leverkusen 3 240' 2 0 0 - - - - - - -
2013/2014   26 3 0 5 2742' 20 8 6 8 0 54 7 62 37 490 72% 16
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Eintracht Brunszwik 26 3 0 5 2742' 20 8 6 8 0 54 7 62 37 490 72% 16
2012/2013   13 2 0 2 1083' 7 4 3 2 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Bayer Leverkusen 3 1 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Bayer Leverkusen 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Bayer Leverkusen 10 0 0 2 903' 5 4 3 1 0 - - - - - - -
2011/2012   30 2 0 0 876' 0 0 12 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Bayer Leverkusen 4 1 0 0 145' 0 0 2 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Bayer Leverkusen 26 1 0 0 731' 0 0 10 0 0 - - - - - - -
2010/2011   8 0 0 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Eintracht Brunszwik 8 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki E. Poku
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   33 8 0 9 4844' 33 0 26 2 0 59 23 0 24 1061 84% 8
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska AZ Alkmaar 1 167' 1 0 1 0 0 0 0 18 83% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Bayer Leverkusen 1 0 0 2 173' 1 0 1 0 0 2 1 0 1 80 90% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Bayer Leverkusen 9 0 0 1 1323' 9 0 7 2 0 12 3 0 3 258 84% 3
Europa Conference League AZ Alkmaar 3 1 0 1 346' 3 0 1 0 0 10 5 0 2 78 85% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Bayer Leverkusen 16 5 0 5 2435' 16 0 14 0 0 27 9 0 17 558 84% 3
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Holandia U21 2 2 0 0 246' 2 0 1 0 0 6 4 0 1 62 79% 0
Mecze towarzyskie U-21 Mecze towarzyskie U-21 Mecze towarzyskie U-21 Holandia U21 1 0 0 0 154' 1 0 1 0 0 2 1 0 0 7 86% 0
2024/2025   33 3 0 7 4828' 33 0 24 4 0 67 31 0 19 736 80% 2
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AZ Alkmaar 8 0 0 3 1097' 8 0 5 1 0 19 7 0 9 165 80% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong AZ Alkmaar 2 309' 2 0 2 5 1 0 0 49 86% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska AZ Alkmaar 19 2 0 3 2678' 19 0 13 2 0 35 19 0 6 415 80% 1
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB AZ Alkmaar 4 1 0 1 744' 4 0 4 1 0 8 4 0 4 107 78% 1
2023/2024   24 14 0 5 3014' 24 0 14 3 0 84 37 0 25 627 71% 9
Europa Conference League AZ Alkmaar 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 8 2 0 2 77 58% 2
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB AZ Alkmaar 1 1 0 0 161' 1 0 1 0 0 4 2 0 1 40 75% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska AZ Alkmaar 5 1 0 3 673' 5 0 4 1 0 20 9 0 9 178 66% 2
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong AZ Alkmaar 17 12 0 2 2090' 17 0 9 2 0 49 24 0 13 309 81% 5
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Holandia U21 0 0 0 ' 0 0 3 0 0 0 23 0% 0
2022/2023   1 0 0 1 0 3 3 0 1 38 74% 1
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong AZ Alkmaar 1 0 0 ' 1 0 3 3 0 1 38 74% 1

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2