Karafiát vs Havlík - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
44
Midfield
Czech Republic Czech Republic
Profil zawodnika
20
Forward
Czech Republic Czech Republic
Statystyki Karafiát, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga czeska 2. Bundesliga Puchar Niemiec Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Havlík, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga czeska Klubowe mecze towarzyskie Club Friendlies
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Karafiát
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   14 1 0 0 1511' 14 0 4 3 0 13 3 0 7 904 84% 1
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Mlada Boleslav 13 1 0 0 1375' 13 0 3 2 0 13 3 0 6 843 84% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Nuernberg 1 0 0 0 136' 1 0 1 1 0 0 0 0 1 28 71% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Nuernberg 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 33 91% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Nuernberg 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   26 2 0 1 2739' 26 0 6 2 0 19 6 0 13 1435 88% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Nuernberg 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 3 1 0 1 118 87% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Nuernberg 25 2 0 1 2649' 25 0 6 2 0 16 5 0 12 1317 88% 0
2023/2024   34 1 0 1 3278' 34 0 3 5 1 15 3 0 17 885 63% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Mlada Boleslav 34 1 0 1 3278' 34 0 3 5 1 15 3 0 17 885 63% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Banik Ostrawa 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2022/2023   2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Mlada Boleslav 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Havlík
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   29 2 0 4 3321' 29 0 10 1 0 46 13 0 30 1063 80% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Slovacko 29 1 0 4 3321' 29 0 10 1 0 46 13 0 30 1063 80% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Slovacko 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   32 5 1 1 3286' 32 0 6 3 0 50 15 0 30 1052 75% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Slovacko 32 5 1 1 3286' 32 0 6 3 0 50 15 0 30 1052 75% 0
2023/2024   34 12 2 2 3302' 34 0 3 1 0 32 14 0 21 598 69% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Slovacko 34 12 2 2 3302' 34 0 3 1 0 32 14 0 21 598 69% 0
2022/2023   5 450' 5 0 0 0 0 0 1 32 0% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Slovacko 5 450' 5 0 0 0 0 0 1 32 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2