Junya Ito vs Dennis Eckert - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
10
Midfield
33 lat (1993-03-09)
Japan Japan
Profil zawodnika
10
Forward
Germany Germany
Statystyki Junya Ito, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Europy Liga belgijska World Cup Qualification Asia Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Puchar Azji Mistrzostwa Świata Azjatycka Liga Mistrzów Puchar Japonii Liga japońska
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Dennis Eckert, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga belgijska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Junya Ito
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   29 8 0 15 4401' 29 1 23 5 0 50 21 0 19 1060 78% 19
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Genk 6 1 0 0 1016' 6 1 5 1 0 14 5 0 4 195 82% 7
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 19 5 0 5 2948' 19 0 17 4 0 27 10 0 11 633 76% 11
World Cup Qualification Asia Japonia 2 1 0 10 257' 2 0 1 0 0 6 4 0 4 200 81% 1
World Cup Qualification Asia Bahrajn 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Japonia 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 3 2 0 0 32 69% 0
2024/2025   37 4 0 3 4628' 37 0 16 1 0 39 12 0 38 1089 76% 10
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Reims 5 0 0 0 737' 5 0 3 0 0 7 1 0 4 131 72% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Reims 32 4 0 3 3891' 32 0 13 1 0 32 11 0 34 958 77% 10
2023/2024   31 3 0 7 3532' 31 0 9 2 0 46 15 0 32 900 69% 19
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Reims 31 3 0 7 3532' 31 0 9 2 0 46 15 0 32 900 69% 19
2022/2023   37 6 0 5 4535' 36 14 2 3 1 26 16 14 33 681 72% 26
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 1 90' 1 0 0 3 3 0 1 37 81% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Reims 1 0 0 0 158' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Reims 35 6 0 5 4287' 34 13 2 3 1 23 13 14 32 644 71% 26
2021/2022   47 8 0 20 5811' 45 22 2 5 0 47 26 23 41 1250 77% 22
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Genk 2 0 0 1 262' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Genk 6 0 0 2 805' 6 4 0 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 39 8 0 17 4744' 37 17 2 5 0 47 26 23 41 1250 77% 22
2020/2021   43 12 0 13 4530' 42 9 1 5 1 16 7 5 11 371 80% 2
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Genk 4 1 0 0 360' 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Superpuchar Belgii Superpuchar Belgii Superpuchar Belgii Genk 1 0 0 0 149' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 38 11 0 13 4021' 37 8 1 5 1 16 7 5 11 371 80% 2
2019/2022   9 4 0 0 1072' 8 4 1 2 0 6 5 2 0 76 66% 2
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Japonia 9 4 0 0 1072' 8 4 1 2 0 6 5 2 0 76 66% 2
2019/2021   8 2 0 0 581' 4 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Japonia 8 2 0 0 581' 4 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   37 6 0 7 3991' 32 11 5 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 29 5 0 7 2941' 26 6 3 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Genk 6 0 0 0 892' 6 5 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Genk 2 1 0 0 158' 0 0 2 0 0 - - - - - - -
2018/2019   15 3 0 2 1636' 12 6 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Genk 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 14 3 0 2 1546' 11 6 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Dennis Eckert
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   22 5 1 0 3237' 22 0 19 1 0 30 10 0 30 439 68% 11
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Standard Liege 22 5 1 0 3237' 22 0 19 1 0 30 10 0 30 439 68% 11
2024/2025   35 8 1 1 4561' 35 0 18 2 0 79 32 0 52 886 69% 10
Superpuchar Belgii Superpuchar Belgii Superpuchar Belgii Union St.-Gilloise 1 158' 1 0 1 0 0 0 1 18 0% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Standard Liege 30 7 1 1 3778' 30 0 13 2 0 76 31 0 49 809 70% 9
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Union St.-Gilloise 3 1 0 0 471' 3 0 3 0 0 3 1 0 2 59 78% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Union St.-Gilloise 1 0 0 0 154' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   19 11 3 2 3112' 20 0 19 3 0 51 22 0 11 315 61% 2
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Union St.-Gilloise 15 8 3 2 2486' 16 0 15 1 0 48 19 0 7 268 58% 1
Europa Conference League Union St.-Gilloise 1 1 0 0 179' 1 0 1 1 0 2 2 0 4 31 87% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Union St.-Gilloise 3 2 0 0 447' 3 0 3 1 0 1 1 0 0 16 56% 0
2022/2023   20 2 1 1 987' 2 1 10 1 0 4 3 2 3 33 64% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Union St.-Gilloise 8 0 0 0 290' 1 1 2 1 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Union St.-Gilloise 1 84' 0 0 1 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Union St.-Gilloise 11 2 1 1 613' 1 0 7 0 0 4 3 2 3 33 64% 0
2021/2022   27 2 0 4 3101' 20 13 5 3 0 34 10 24 23 297 67% 3
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Ingolstadt 1 0 0 0 179' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Ingolstadt 26 2 0 4 2922' 19 12 5 3 0 34 10 24 23 297 67% 3
2020/2021   26 10 1 0 2820' 13 11 13 3 0 5 2 0 4 18 56% 1
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Ingolstadt 24 9 1 0 2713' 13 11 11 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Germany Promotion/Relegation 2 Ingolstadt 2 1 0 0 107' 0 0 2 0 0 5 2 0 4 18 56% 1
2019/2020   32 14 0 0 3984' 25 17 7 4 1 0 0 0 0 0 0% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Ingolstadt 30 14 0 0 3804' 24 17 6 3 1 0 0 0 0 0 0% 0
Germany Promotion/Relegation 2 Ingolstadt 2 0 0 0 180' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   29 3 0 0 1890' 4 3 19 0 0 20 8 7 16 90 66% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Excelsior 14 2 0 0 1076' 3 3 9 0 0 12 5 4 10 61 61% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Celta Vigo 13 692' 1 0 8 8 3 3 6 29 76% 1
Baraże ligi holenderskiej Excelsior 2 122' 0 0 2 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Celta Vigo B 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2017/2018   1 8 0 0 0 0 0 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Celta Vigo B 8 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Celta Vigo 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2