Juanto vs Camacho Díaz - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
8
Forward
177 cm
70 kg
34 lat (1992-02-11)
Spain Spain
Profil zawodnika
9
Forward
Spain Spain
Statystyki Juanto, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Króla 3 liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Camacho Díaz, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 3 liga hiszpańska
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Juanto
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   6 2 0 0 839' 6 0 5 1 0 15 6 0 2 125 22% 2
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla CA Ceuta 1 0 0 0 166' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Real Murcia 4 2 0 0 583' 4 0 4 0 0 8 3 0 2 80 0% 2
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska CA Ceuta 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 7 3 0 0 45 60% 0
2024/2025   15 9 2 0 2303' 15 0 14 2 1 58 22 0 24 277 72% 14
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Eldense 1 0 0 0 148' 1 0 1 0 0 2 1 0 1 9 67% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Eldense 14 9 2 0 2155' 14 0 13 2 1 56 21 0 23 268 72% 14
2023/2024   22 11 1 0 3280' 22 0 20 3 0 55 17 0 24 422 65% 11
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Eldense 22 11 1 0 3280' 22 0 20 3 0 55 17 0 24 422 65% 11
2022/2023   8 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Eldense 8 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   2 0 0 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Castellon 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   33 2 0 0 2389' 13 11 7 0 0 16 5 29 19 171 74% 8
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Castellon 33 2 0 0 2389' 13 11 7 0 0 16 5 29 19 171 74% 8
2019/2020   11 1 0 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Castellon 8 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Cordoba 3 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
2018/2019   15 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Lleida Esportiu 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Lleida Esportiu 14 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
2017/2018   1 8 0 0 150' 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Belenenses 1 0 0 0 150' 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Lleida Esportiu 8 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2016/2017   18 5 0 0 1920' 11 9 5 2 0 16 8 24 8 184 79% 0
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Ponferradina 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Belenenses 18 2 0 0 1920' 11 9 5 2 0 16 8 24 8 184 79% 0
2015/2016   29 9 0 0 2135' 15 6 7 2 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Belenenses 16 4 0 0 1252' 9 4 3 2 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Belenenses 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Llagostera 13 3 0 0 883' 6 2 4 0 0 - - - - - - -
2014/2015   18 4 0 0 898' 2 2 8 1 1 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Sabadell 18 2 0 0 898' 2 2 8 1 1 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska UCAM Murcia 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2013/2014   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   16 1 0 0 1044' 0 6 9 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Villarreal B 16 1 0 0 1044' 0 6 9 0 0 - - - - - - -
Statystyki Camacho Díaz
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   21 9 0 1 2959' 21 0 15 6 0 25 16 0 21 255 0% 11
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Zamora 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Juventud Torremolinos 20 9 0 1 2869' 20 0 15 6 0 25 16 0 21 255 0% 11
2024/2025   14 5 0 1 2099' 14 0 12 4 0 23 6 0 18 158 0% 7
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Zamora 14 5 0 1 2099' 14 0 12 4 0 23 6 0 18 158 0% 7
2023/2024   0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 100% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Zamora 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 8 100% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2