Josh Morris vs Christopher Cadden - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
23
Midfield
180 cm
71 kg
34 lat (1991-09-30)
England England
Profil zawodnika
12
Midfield
183 cm
68 kg
29 lat (1996-09-19)
Scotland Scotland
Statystyki Josh Morris, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Ligi Liga szkocka Premiership Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Christopher Cadden, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szkocka Premiership Puchar Ligi Liga Europy Europa Conference League Klubowe mecze towarzyskie Liga amerykańska MLS Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Josh Morris
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2022/2023   16 0 0 0 862' 3 2 7 3 0 1 0 10 6 89 78% 2
Puchar Ligi Motherwell 1 81' 0 0 1 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 15 0 0 0 781' 3 2 6 3 0 1 0 10 6 89 78% 2
2021/2022   22 3 1 5 2557' 22 7 0 2 0 25 13 26 32 630 78% 6
League 2 League 2 League 2 Salford City 21 1 0 5 2437' 21 7 0 2 0 25 13 26 32 630 78% 6
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Salford City 1 2 1 0 120' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   39 2 0 4 3488' 20 12 11 3 0 11 6 17 21 258 74% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Fleetwood Town 3 2 0 1 270' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Fleetwood Town 4 0 0 0 300' 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
League 1 League 1 League 1 Fleetwood Town 31 0 0 3 2872' 14 12 10 2 0 11 6 17 21 258 74% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fleetwood Town 1 46' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   45 10 0 2 4929' 30 20 13 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Fleetwood Town 1 53' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fleetwood Town 3 1 0 0 346' 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
League 1 League 1 League 1 Fleetwood Town 37 7 0 2 4089' 25 17 10 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Johnstones Paint Trophy Fleetwood Town 4 2 0 0 441' 2 2 2 0 0 - - - - - - -
2018/2019   23 5 2 7 2495' 20 7 2 3 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Scunthorpe United 1 0 0 0 167' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Scunthorpe United 1 0 0 0 197' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Scunthorpe United 20 5 2 7 2041' 17 5 2 3 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Scunthorpe United 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   53 12 2 6 5139' 49 8 2 5 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Scunthorpe United 46 11 2 6 4613' 45 7 1 5 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Scunthorpe United 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Scunthorpe United 2 0 0 0 262' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Scunthorpe United 3 1 0 0 84' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   52 20 5 12 5186' 48 7 3 3 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Scunthorpe United 3 183' 0 0 2 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Scunthorpe United 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Scunthorpe United 46 19 4 12 4697' 46 7 0 3 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Scunthorpe United 2 1 1 0 216' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   32 1 0 1 1623' 8 4 8 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Bradford City 3 179' 0 0 2 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Bradford City 28 1 0 1 1353' 8 4 5 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Bradford City 1 91' 0 0 1 - - - - - - -
2014/2015   47 8 0 4 4939' 43 12 2 4 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Fleetwood Town 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Fleetwood Town 45 8 0 4 4909' 43 12 2 4 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Fleetwood Town 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   41 2 0 2 2342' 15 3 12 2 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Fleetwood Town 18 2 0 2 1498' 14 1 3 2 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Carlisle United 6 0 0 0 581' 1 2 5 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Blackburn Rovers 17 263' 0 0 4 - - - - - - -
2012/2013   24 0 0 0 1288' 12 0 3 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Blackburn Rovers 19 0 0 0 838' 7 0 3 1 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Rotherham United 5 450' 5 0 0 - - - - - - -
2011/2012   10 0 0 0 586' 3 1 4 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Yeovil Town 5 0 0 0 485' 3 1 2 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Blackburn Rovers 5 101' 0 0 2 - - - - - - -
2010/2011   10 278' 0 0 4 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Blackburn Rovers 10 278' 0 0 4 - - - - - - -
Statystyki Christopher Cadden
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   19 2 0 2 2516' 19 0 11 2 0 9 5 0 17 476 76% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hibernian 13 1 0 2 1616' 13 0 7 1 0 8 4 0 12 410 76% 0
Puchar Ligi Hibernian 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Hibernian 2 0 0 0 348' 2 0 2 1 0 1 1 0 1 27 59% 0
Europa Conference League Hibernian 4 1 0 0 552' 4 0 2 0 0 0 0 0 4 39 85% 0
2024/2025   30 0 0 1 3810' 30 0 15 1 0 13 5 0 15 699 73% 2
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hibernian 27 0 0 1 3501' 27 0 14 1 0 13 5 0 12 699 73% 2
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Kilmarnock 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Hibernian 1 0 0 0 129' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Hibernian 2 0 0 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0% 0
2023/2024   10 1 0 0 1047' 10 0 2 0 0 10 4 0 9 403 79% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hibernian 9 1 0 0 957' 9 0 2 0 0 10 4 0 9 403 79% 0
Puchar Szkocji Hibernian 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   36 1 0 3 4289' 34 11 6 5 0 21 5 19 23 1023 78% 3
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hibernian 36 1 0 3 4289' 34 11 6 5 0 21 5 19 23 1023 78% 3
2021/2022   32 3 0 2 3248' 31 8 0 2 0 16 5 16 23 855 78% 2
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hibernian 29 2 0 2 2978' 28 8 0 2 0 16 5 16 23 855 78% 2
Puchar Szkocji Hibernian 3 1 0 0 270' 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   11 0 0 0 1029' 8 3 2 0 0 2 1 0 0 84 69% 1
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hibernian 11 0 0 0 1029' 8 3 2 0 0 2 1 0 0 84 69% 1
2019/2020   28 0 0 4 2293' 23 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
League 1 League 1 League 1 Oxford United 22 0 0 4 2023' 21 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Oxford United 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Oxford United 2 60' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Oxford United 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   20 1 0 1 1919' 15 4 5 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 20 1 0 1 1919' 15 4 5 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2017/2018   37 1 0 7 3699' 34 7 3 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 33 0 0 7 3339' 30 7 3 0 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Szkocja U21 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Motherwell 4 360' 4 0 0 - - - - - - -
2016/2017   38 3 0 2 3879' 38 8 0 4 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Motherwell 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 37 3 0 2 3789' 37 8 0 4 0 - - - - - - -
2015/2016   26 2 0 1 2173' 17 5 4 2 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Motherwell 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 25 2 0 1 2083' 16 5 4 2 0 - - - - - - -
2014/2015   28 2 0 0 663' 5 0 3 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Motherwell 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Szkocja 4 Albion Rovers 10 2 0 0 450' 5 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 17 213' 0 0 3 - - - - - - -
2013/2014   9 242' 0 0 3 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 9 242' 0 0 3 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2