Joseph Aidoo vs Andoni Gorosabel - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
4
Defence
180 cm
80 kg
30 lat (1995-09-29)
Ghana Ghana
Profil zawodnika
2
Defence
Spain Spain
Statystyki Joseph Aidoo, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Króla Liga hiszpańska Liga Europy Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Mistrzostwa Świata Puchar Narodów Afryki Liga szwedzka Mistrzostwa Świata U-20
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Rezerwowi
Statystyki Andoni Gorosabel, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Mistrzów Puchar Króla Superpuchar Liga hiszpańska Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Joseph Aidoo
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   10 0 0 0 1023' 10 0 2 0 0 2 0 0 2 534 93% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Celta Vigo 2 221' 2 0 1 0 0 0 0 85 93% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Celta Vigo 7 0 0 0 712' 7 0 1 0 0 2 0 0 1 391 93% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Celta Vigo 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 1 58 95% 0
2024/2025   9 0 0 0 991' 9 0 3 0 0 2 0 0 2 534 64% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Celta Vigo 2 250' 2 0 1 1 0 0 0 150 0% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valladolid 7 0 0 0 741' 7 0 2 0 0 1 0 0 2 377 89% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Celta Vigo 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 7 86% 0
2023/2024   4 0 0 0 360' 4 0 0 0 0 3 0 0 0 183 40% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Celta Vigo 4 0 0 0 360' 4 0 0 0 0 3 0 0 0 183 40% 0
2022/2023   37 4 0 0 3401' 36 1 1 6 1 9 3 13 17 1482 87% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Celta Vigo 35 3 0 0 3224' 35 1 0 6 1 9 3 13 17 1482 87% 1
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Ghana 2 177' 1 0 1 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Celta Vigo 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   36 0 0 0 3337' 30 6 2 1 0 4 1 10 16 1495 81% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Celta Vigo 36 0 0 0 3337' 30 6 2 1 0 4 1 10 16 1495 81% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Mallorca 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   36 0 0 0 2226' 14 3 11 3 0 2 0 11 10 529 83% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Celta Vigo 36 0 0 0 2226' 14 3 11 3 0 2 0 11 10 529 83% 0
2019/2022   2 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Ghana 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2021   10 493' 3 0 3 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Ghana 4 329' 2 0 2 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Ghana 6 164' 1 0 1 - - - - - - -
2019/2020   37 0 0 1 2851' 27 2 4 4 0 10 1 16 16 1033 87% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Celta Vigo 37 0 0 1 2851' 27 2 4 4 0 10 1 16 16 1033 87% 0
2018/2019   55 2 0 0 3710' 39 1 2 1 0 0 0 0 2 48 81% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Genk 12 1 0 0 540' 6 0 0 0 0 0 0 0 2 48 81% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 40 1 0 0 2960' 31 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Cercle Bruges 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Genk 3 210' 2 0 0 - - - - - - -
2017/2018   45 3 0 0 3476' 35 1 2 6 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Ghana 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 39 3 0 0 3056' 31 1 2 6 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska KV Mechelen 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Genk 5 420' 4 0 0 - - - - - - -
Statystyki Andoni Gorosabel
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   24 0 0 1 2983' 24 0 11 4 0 5 1 0 17 749 83% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Athletic Bilbao 5 0 0 0 596' 5 0 2 1 0 0 0 0 6 158 82% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Athletic Bilbao 3 488' 3 0 2 0 0 0 0 95 77% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Athletic Bilbao 15 0 0 1 1809' 15 0 7 3 0 5 1 0 11 496 85% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Athletic Bilbao 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Basque Country 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   23 0 0 2 2936' 23 0 12 7 0 6 2 0 7 947 82% 2
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Athletic Bilbao 17 0 0 2 2154' 17 0 8 5 0 2 1 0 4 662 83% 1
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Athletic Bilbao 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 14 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Athletic Bilbao 6 0 0 0 782' 6 0 4 2 0 4 1 0 3 271 84% 1
2023/2024   34 1 0 0 3997' 33 1 12 6 0 15 6 0 41 960 79% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Alaves 34 1 0 0 3997' 33 1 12 6 0 15 6 0 41 957 79% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Alaves 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 3 100% 0
2022/2023   39 0 0 0 3745' 24 13 9 4 0 7 1 18 15 830 86% 1
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Sociedad 1 0 0 0 151' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Real Sociedad 7 0 0 0 731' 4 4 1 1 0 0 0 3 0 115 86% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 31 0 0 0 2863' 19 8 8 3 0 7 1 15 15 715 86% 1
2021/2022   48 0 0 4 4222' 27 14 11 5 0 4 1 27 19 1107 85% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 38 0 0 4 3699' 25 13 7 4 0 4 1 27 19 1107 85% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Sociedad 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Real Sociedad 8 0 0 0 523' 2 1 4 1 0 - - - - - - -
2020/2021   44 0 0 3 4481' 32 15 7 3 0 4 1 30 28 1032 81% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Real Sociedad 6 0 0 1 581' 3 2 3 0 0 0 0 3 4 187 82% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Sociedad 1 0 0 1 205' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 37 0 0 1 3695' 28 12 4 3 0 4 1 27 24 845 81% 0
2019/2020   29 0 0 0 1987' 12 6 6 4 1 1 1 10 8 347 79% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Sociedad 4 0 0 0 360' 3 1 0 2 1 0 0 2 2 71 83% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 24 0 0 0 1416' 8 4 6 2 0 1 1 8 6 276 78% 0
Superpuchar Real Sociedad 1 0 0 0 211' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   13 0 0 0 718' 6 2 1 0 0 2 0 5 5 166 80% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 13 0 0 0 718' 6 2 1 0 0 2 0 5 5 166 80% 0
2017/2018   11 1 0 0 418' 3 1 1 0 0 0 0 6 4 176 93% 0
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Real Sociedad B 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Real Sociedad 3 180' 2 0 0 0 0 5 3 143 94% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 8 0 0 0 238' 1 1 1 0 0 0 0 1 1 33 88% 0
2016/2017   1 0 0 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Real Union 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2