Josef Sural vs Daniel Johnson - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
90
Midfield
184 cm
81 kg
35 lat (1990-05-30)
Czech Republic Czech Republic
Profil zawodnika
11
Midfield
174 cm
67 kg
33 lat (1992-10-08)
Jamaica Jamaica
Statystyki Josef Sural, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Narodów dywizja B Liga Europy Puchar Czech Puchar Turcji Liga czeska Liga turecka Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Daniel Johnson, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga turecka Puchar Turcji World Cup Qualification CONCACAF Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje CONCACAF Gold Cup
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Josef Sural
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2018/2019   36 7 0 0 3076' 16 6 15 5 1 9 3 5 1 42 71% 0
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Czechy 2 81' 0 0 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sparta Praga 2 1 0 0 136' 1 0 1 0 1 - - - - - - -
Puchar Czech Sparta Praga 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Alanyaspor 2 199' 1 0 1 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Sparta Praga 17 3 0 0 1489' 10 3 5 4 0 - - - - - - -
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Alanyaspor 11 1 0 0 922' 3 2 6 1 0 9 3 5 1 42 71% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Sparta Praga 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Czechy 2 0 0 0 249' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   24 10 1 0 2373' 18 5 5 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Sparta Praga 24 9 1 0 2373' 18 5 5 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Brno 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Czech Sparta Praga 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2016/2017   29 8 0 1 2941' 23 8 4 1 0 1 1 6 4 26 65% 1
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Sparta Praga 22 6 0 0 2175' 18 4 3 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Czechy 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sparta Praga 4 1 0 1 464' 3 2 1 1 0 0 0 6 4 26 65% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sparta Praga 2 1 0 0 302' 2 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0% 0
2015/2016   32 10 1 0 2887' 23 7 5 2 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Slovan Liberec 9 3 0 0 604' 4 2 1 2 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Slovan Liberec 15 5 1 0 1407' 11 3 4 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Sparta Praga 8 2 0 0 876' 8 2 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   36 17 0 2 2953' 28 5 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Slovan Liberec 4 2 0 0 78' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Czechy 6 1 0 2 553' 3 3 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Czech Slovan Liberec 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Slovan Liberec 26 12 0 0 2322' 25 1 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   34 6 0 0 3326' 25 9 6 2 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Slovan Liberec 13 2 0 0 1086' 6 3 5 2 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Slovan Liberec 21 3 0 0 2240' 19 6 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Czech Slovan Liberec 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2012/2013   30 11 0 0 2756' 22 7 4 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Slovan Liberec 4 1 0 0 90' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Czech Slovan Liberec 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Slovan Liberec 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Slovan Liberec 25 7 0 0 2666' 22 7 3 0 0 - - - - - - -
2011/2012   28 3 0 0 3387' 22 15 6 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Slovan Liberec 28 2 0 0 3387' 22 15 6 0 0 - - - - - - -
Puchar Czech Slovan Liberec 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2009/2010   19 0 0 0 1466' 10 8 0 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Brno 19 0 0 0 1466' 10 8 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   18 2 0 0 723' 4 1 5 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Brno 18 2 0 0 723' 4 1 5 0 0 - - - - - - -
Statystyki Daniel Johnson
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   13 1 0 3 1528' 13 0 5 5 0 6 2 0 9 533 84% 3
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Fatih Karagümrük 11 1 0 3 1277' 11 0 4 4 0 6 2 0 9 481 84% 3
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Fatih Karagümrük 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
World Cup Qualification CONCACAF Jamajka 1 0 0 0 161' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 52 83% 0
2024/2025   33 2 0 3 4201' 33 0 16 9 1 25 5 0 27 1557 77% 1
Championship Championship Championship Stoke City 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 3 100% 0
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Fatih Karagümrük 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Stoke City 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 73 81% 0
Druga liga turecka Druga liga turecka Druga liga turecka Fatih Karagümrük 31 2 0 3 4021' 31 0 16 9 1 25 5 0 26 1481 77% 1
2023/2024   25 2 1 5 3363' 25 0 15 7 0 16 8 0 13 1020 69% 3
Premier Reserve League Stoke City U21 1 0 0 0 164' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Stoke City 1 0 0 0 167' 1 0 1 0 0 1 0 0 0 43 63% 0
Championship Championship Championship Stoke City 19 2 1 2 2508' 19 0 11 5 0 15 8 0 11 747 71% 2
CONCACAF Nations League 1 Jamajka 3 0 0 3 360' 3 0 1 1 0 0 0 0 2 211 63% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Stoke City 1 164' 1 0 1 0 0 0 0 19 89% 1
2022/2023   44 1 1 3 4757' 27 21 9 6 0 9 3 16 18 911 78% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Preston North End 2 168' 1 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Preston North End 42 1 1 3 4589' 26 21 8 6 0 9 3 16 18 911 78% 3
2021/2022   50 9 3 5 4842' 40 9 7 9 0 26 14 42 25 1377 79% 6
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Preston North End 1 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Preston North End 3 0 0 0 341' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Jamajka 4 1 0 0 325' 3 1 0 0 0 1 1 1 2 59 81% 0
Championship Championship Championship Preston North End 43 7 2 5 4176' 35 7 6 9 0 25 13 41 23 1318 79% 6
2020/2021   35 5 3 3 4013' 24 15 10 5 0 9 8 32 9 743 79% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Preston North End 1 1 1 0 76' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Preston North End 34 4 2 3 3937' 24 15 9 5 0 9 8 32 9 743 79% 1
2019/2020   35 12 6 7 3958' 33 12 1 3 0 43 19 29 20 915 80% 4
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Preston North End 1 0 0 0 166' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Preston North End 34 12 6 7 3792' 32 11 1 3 0 43 19 29 20 915 80% 4
2018/2019   43 7 3 5 4017' 29 10 9 8 0 33 10 30 19 848 78% 3
Championship Championship Championship Preston North End 39 6 2 5 3562' 26 8 9 8 0 33 10 30 19 848 78% 3
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Preston North End 3 1 1 0 365' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Preston North End 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   41 3 2 3 3669' 26 8 10 8 0 15 7 31 15 755 77% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Preston North End 2 0 0 0 169' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Championship Championship Championship Preston North End 38 3 2 3 3447' 25 8 8 7 0 15 7 31 15 755 77% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Preston North End 1 53' 0 0 1 - - - - - - -
2016/2017   49 4 1 3 4403' 33 8 11 4 0 27 8 31 20 1137 77% 0
Championship Championship Championship Preston North End 44 4 1 3 3820' 30 5 10 4 0 27 8 31 20 1137 77% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Preston North End 1 0 0 0 171' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Preston North End 4 0 0 0 412' 2 2 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   48 8 0 2 4402' 41 7 3 4 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Preston North End 45 8 0 2 4282' 40 7 3 4 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Preston North End 3 120' 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   47 11 0 11 4316' 35 10 6 1 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Chesterfield 15 0 0 7 1066' 7 3 4 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Oldham Athletic 6 3 0 1 684' 5 2 1 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Preston North End 23 8 0 3 2390' 23 4 0 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chesterfield 1 87' 0 0 1 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Chesterfield 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Oldham Athletic 1 0 0 0 89' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   2 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   5 0 0 0 424' 3 1 2 1 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Yeovil Town 5 0 0 0 424' 3 1 2 1 0 - - - - - - -
2011/2012   6 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 6 0' 0 0 0 - - - - - - -
2010/2011   2 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 2 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2