Jose Martinez vs DeAndre Yedlin - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
3
Defence
189 cm
33 lat (1993-02-12)
Spain Spain
Profil zawodnika
2
Defence
175 cm
73 kg
32 lat (1993-07-09)
USA USA
Statystyki Jose Martinez, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga hiszpańska Liga amerykańska MLS Puchar USA Klubowe mecze towarzyskie Champions cup
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Rezerwowi
Statystyki DeAndre Yedlin, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Mistrzostwa Świata Liga turecka Liga Mistrzów Liga Europy Liga amerykańska MLS Liga Mistrzów Ameryka Płn. Leagues Cup Klubowe mecze towarzyskie Puchar USA CONCACAF Gold Cup Mecze towarzyskie Reprezentacje Champions cup Copa America CONCACAF Cup Mistrzostwa Świata U-20
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jose Martinez
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2020/2021   37 0 0 0 1854' 16 4 3 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Eibar 13 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Dallas Burn 24 0 0 0 1854' 16 4 3 0 0 - - - - - - -
2019/2020   35 0 0 1 1913' 13 3 7 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Granada 34 0 0 1 1913' 13 3 7 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Granada 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   38 1 0 1 3249' 35 1 1 3 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Granada 38 1 0 1 3249' 35 1 1 3 0 - - - - - - -
2017/2018   31 0 0 0 2281' 21 5 1 3 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Barcelona B 31 0 0 0 2281' 21 5 1 3 0 - - - - - - -
2016/2017   1 0 0 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Barcelona B 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2015/2016   1 0 0 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska CD San Roque de Lepe 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Sevilla Atletico 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki DeAndre Yedlin
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2021/2022   83 0 0 3 6868' 63 10 7 12 0 2 1 12 7 496 83% 1
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata USA 11 0 0 0 927' 5 3 4 2 0 0 0 2 0 20 75% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Galatasaray Stambuł 22 0 0 0 1743' 15 4 1 3 0 2 1 10 7 476 84% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Galatasaray Stambuł 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Galatasaray Stambuł 10 0 0 0 605' 6 0 1 1 0 - - - - - - -
Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Inter Miami CF 35 0 0 3 3202' 34 1 1 6 0 - - - - - - -
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Inter Miami CF 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje USA 4 0 0 0 301' 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   28 1 0 0 2077' 16 5 4 3 1 3 1 17 8 331 74% 3
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Newcastle United 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Galatasaray Stambuł 13 1 0 0 1088' 9 3 2 3 1 2 1 12 4 186 81% 2
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 12 0 0 0 699' 5 2 1 0 0 1 0 4 4 132 65% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Newcastle United 1 110' 0 0 1 0 0 1 0 13 69% 0
2019/2020   33 1 0 0 1818' 13 2 7 3 0 1 1 8 10 208 74% 2
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 28 1 0 0 1444' 10 2 6 3 0 1 1 8 9 191 75% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Newcastle United 5 374' 3 0 1 0 0 0 1 17 59% 0
2018/2019   38 1 0 2 2796' 28 2 1 6 1 11 2 41 13 526 72% 4
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Newcastle United 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 34 1 0 2 2766' 28 2 1 6 1 11 2 41 13 526 72% 4
Premier League Premier League Premier League Chelsea 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Newcastle United 3 30' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   36 0 0 2 3008' 31 0 3 5 0 6 0 32 26 751 76% 9
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 35 0 0 2 3008' 31 0 3 5 0 6 0 32 26 751 76% 9
Premier League Premier League Premier League Watford 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Newcastle United 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   42 1 0 5 3257' 25 5 7 4 0 6 2 23 17 918 78% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Newcastle United 3 319' 2 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Newcastle United 36 1 0 5 2683' 21 4 6 4 0 6 2 23 17 918 78% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Newcastle United 3 0 0 0 255' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2015/2017   10 0 0 1 434' 4 0 1 2 0 - - - - - - -
World Cup Qualification CONCACAF USA 10 0 0 1 434' 4 0 1 2 0 - - - - - - -
2015/2016   34 0 0 1 2286' 22 3 2 2 0 4 1 22 12 516 67% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sunderland 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Sunderland 32 0 0 1 2196' 21 3 2 2 0 4 1 22 12 516 67% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sunderland 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   7 79' 0 0 1 0 0 0 0 3 100% 0
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 7 79' 0 0 1 0 0 0 0 3 100% 0
2012/2013   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Ameryka Płn. Liga Mistrzów Ameryka Płn. Liga Mistrzów Ameryka Płn. Seattle Sounders FC 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2