Jorge Silva vs Guseynov - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
7
Midfield
30 lat (1996-03-22)
Portugal Portugal
Profil zawodnika
11
Forward
Russia Russia
Statystyki Jorge Silva, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga azerbejdżanu Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Guseynov, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga azerbejdżanu Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jorge Silva
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   26 1 0 1 2426' 26 0 1 7 0 19 4 0 30 580 0% 1
Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Turan Tovuz 26 1 0 1 2426' 26 0 1 6 0 19 4 0 30 580 0% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Olimpija Lublana 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2024/2025   42 2 0 6 4469' 42 0 9 6 0 17 5 0 31 664 23% 0
Europa Conference League Olimpija Lublana 13 0 0 3 1510' 13 0 4 3 0 3 1 0 8 202 77% 0
Puchar Słowenii Puchar Słowenii Puchar Słowenii Olimpija Lublana 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Olimpija Lublana 28 2 0 3 2869' 28 0 5 2 0 14 4 0 23 462 0% 0
2023/2024   35 1 0 4 3828' 35 0 9 7 0 5 1 0 9 196 54% 1
Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Olimpija Lublana 23 1 0 3 2338' 23 0 4 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
Europa Conference League Olimpija Lublana 4 0 0 0 435' 4 0 1 0 0 5 1 0 6 110 68% 1
Puchar Słowenii Puchar Słowenii Puchar Słowenii Olimpija Lublana 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Olimpija Lublana 6 0 0 1 714' 6 0 2 2 0 0 0 0 3 86 35% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Olimpija Lublana 2 341' 2 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   22 0 0 0 1234' 3 1 11 0 0 1 0 0 1 44 84% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Pacos Ferreira 22 0 0 0 1234' 3 1 11 0 0 1 0 0 1 44 84% 0
2021/2022   15 0 0 1 785' 6 2 2 1 0 - - - - - - -
Europa Conference League Pacos Ferreira 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Pacos Ferreira 13 0 0 1 695' 5 2 2 1 0 - - - - - - -
2020/2021   9 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Pacos Ferreira 9 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
2019/2020   22 0 0 0 2058' 16 8 2 6 1 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Pacos Ferreira 2 163' 1 0 1 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Pacos Ferreira 0 0 0 ' 1 1 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Pacos Ferreira 20 0 0 0 1895' 15 8 1 5 0 - - - - - - -
2018/2019   35 0 0 0 3333' 34 3 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Leixoes 2 240' 2 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Leixoes 33 0 0 0 3093' 32 3 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   36 0 0 0 3130' 31 4 1 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Leixoes 36 0 0 0 3130' 31 4 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   26 0 0 0 1643' 17 1 1 0 1 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Leixoes 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Leixoes 25 0 0 0 1643' 17 1 1 0 1 - - - - - - -
2015/2016   21 0 0 0 203' 0 2 1 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Sporting CP B 21 0 0 0 203' 0 2 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   5 0 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Sporting CP B 5 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Guseynov
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   18 3 0 4 2848' 18 0 17 3 0 43 13 0 14 623 0% 1
Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Turan Tovuz 18 3 0 4 2848' 18 0 17 3 0 43 13 0 14 623 0% 1
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Azerbejdżan 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   14 5 0 3 1805' 14 0 8 4 0 24 11 0 10 260 0% 6
Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Turan Tovuz 14 5 0 3 1805' 14 0 8 4 0 24 11 0 10 260 0% 6
Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu FK Neftczi 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Sabail 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   13 5 0 2 1966' 13 0 12 4 0 3 0 0 2 38 0% 0
Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Turan Tovuz 13 5 0 2 1966' 13 0 12 4 0 3 0 0 2 38 0% 0
2022/2023   1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Turan Tovuz 1 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2