Jorge Mere vs Antunes - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
3
Defence
182 cm
77 kg
29 lat (1997-04-17)
Spain Spain
Profil zawodnika
5
Defence
176 cm
69 kg
39 lat (1987-04-01)
Portugal Portugal
Statystyki Jorge Mere, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2 liga portugalska Klubowe mecze towarzyskie EURO U-21 Mecze towarzyskie U-21 Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Antunes, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Portugalii 2 liga portugalska Play-offs 2/3 Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jorge Mere
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   9 1 0 0 1271' 9 0 7 1 0 3 1 0 9 257 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Penafiel 9 1 0 0 1271' 9 0 7 1 0 3 1 0 9 257 0% 0
2023/2024   10 0 0 0 1170' 9 0 5 0 0 5 1 0 4 258 64% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Cadiz 1 90' 1 0 0 1 0 0 0 33 0% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Cadiz 9 0 0 0 1080' 8 0 5 0 0 4 1 0 4 225 73% 0
2022/2023   24 0 0 0 1607' 11 3 6 0 0 4 1 0 3 216 83% 0
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska Mazatlan FC 8 0 0 0 650' 5 2 1 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Cadiz 16 0 0 0 957' 6 1 5 0 0 4 1 0 3 216 83% 0
2021/2022   41 0 0 0 1538' 11 2 8 4 0 0 0 2 1 298 84% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FC Köln 19 0 0 0 705' 5 2 3 2 0 0 0 2 1 298 84% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Köln 3 150' 1 0 0 - - - - - - -
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska CF America 19 0 0 0 683' 5 0 5 2 0 - - - - - - -
2020/2021   34 0 0 0 1836' 17 2 3 2 0 0 0 5 2 417 86% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Köln 3 0 0 0 300' 3 0 0 0 0 0 0 1 0 75 89% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FC Köln 29 0 0 0 1490' 14 2 2 2 0 0 0 4 1 330 86% 0
Baraże FC Köln 2 46' 0 0 1 0 0 0 1 12 58% 0
2019/2020   27 1 0 0 1066' 7 1 6 4 1 2 1 7 7 234 86% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Köln 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FC Köln 25 1 0 0 856' 5 1 6 4 1 2 1 7 7 234 86% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia M'gladbach 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2018/2019   33 0 0 0 2698' 28 2 0 7 1 0 0 2 0 109 95% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Köln 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga FC Köln 31 0 0 0 2488' 26 2 0 7 1 0 0 2 0 109 95% 0
2017/2018   32 1 0 1 2388' 25 2 1 7 0 3 1 16 15 972 84% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Köln 3 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Köln 4 0 0 0 316' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FC Köln 25 1 0 1 1982' 21 1 1 6 0 3 1 16 15 972 84% 1
2016/2017   33 0 0 0 2790' 31 0 0 7 1 8 1 20 16 1088 82% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Sporting Gijon 33 0 0 0 2790' 31 0 0 7 1 8 1 20 16 1088 82% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Osasuna Pampeluna 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2015/2016   36 1 0 0 2341' 24 2 1 6 1 6 1 19 11 790 77% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Hiszpania U21 1 0 0 ' 0 1 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Sporting Gijon 36 0 0 0 2341' 24 2 1 6 0 6 1 19 11 790 77% 0
2014/2015   9 3 0 0 56' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Sporting Gijon 8 56' 0 0 1 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Sporting Gijon B 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Sporting Gijon 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Antunes
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2024/2025   33 5 4 2 4096' 34 0 14 10 0 16 6 0 11 423 0% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Pacos Ferreira 1 1 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Pacos Ferreira 32 4 4 2 4006' 33 0 14 7 0 16 6 0 11 423 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Portimonense 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Tondela 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2023/2024   16 2 1 0 1824' 16 0 5 5 0 1 1 0 0 20 0% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Pacos Ferreira 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Pacos Ferreira 1 165' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Pacos Ferreira 15 2 1 0 1659' 15 0 4 4 0 1 1 0 0 20 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska AVS 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2022/2023   31 2 1 2 3304' 31 7 0 13 1 11 4 26 49 944 72% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Pacos Ferreira 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Pacos Ferreira 31 1 1 2 3304' 31 7 0 13 1 11 4 26 49 944 72% 0
2021/2022   32 3 2 5 3340' 32 7 0 12 0 23 7 43 59 1077 73% 0
Europa Conference League Pacos Ferreira 2 0 0 0 256' 2 1 0 2 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Pacos Ferreira 30 3 2 5 3084' 30 6 0 10 0 23 7 43 59 1077 73% 0
2020/2021   30 0 0 1 1140' 5 4 5 3 0 1 0 5 4 130 85% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 26 0 0 1 887' 4 3 4 3 0 1 0 5 4 130 85% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Sporting Lizbona 2 0 0 0 175' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sporting Lizbona 2 78' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   12 85' 0 0 1 0 0 0 0 1 100% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Getafe 12 85' 0 0 1 0 0 0 0 1 100% 0
2018/2019   35 1 0 4 2984' 27 5 3 6 0 31 6 40 22 488 60% 1
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Getafe 4 0 0 1 238' 2 1 0 1 0 2 0 3 2 32 66% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Getafe 31 1 0 3 2746' 25 4 3 5 0 29 6 37 20 456 60% 1
2017/2018   36 0 0 2 3054' 31 0 3 14 0 28 3 50 35 578 65% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Getafe 36 0 0 2 3054' 31 0 3 14 0 28 3 50 35 578 65% 1
2016/2017   44 1 0 0 2192' 20 3 2 2 0 1 1 4 6 201 75% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Dynamo Kijów 6 360' 4 0 0 1 1 4 6 201 75% 0
Superpuchar Ukrainy Superpuchar Ukrainy Superpuchar Ukrainy Dynamo Kijów 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Portugalia 5 210' 1 0 2 - - - - - - -
Liga ukraińska Liga ukraińska Liga ukraińska Dynamo Kijów 28 1 0 0 1078' 11 1 0 2 0 - - - - - - -
Puchar Ukrainy Puchar Ukrainy Puchar Ukrainy Dynamo Kijów 4 0 0 0 454' 3 2 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   33 1 0 0 617' 6 0 1 6 0 3 0 9 1 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Dynamo Kijów 7 0 0 0 540' 6 0 0 4 0 3 0 9 1 0 0% 0
Liga ukraińska Liga ukraińska Liga ukraińska Dynamo Kijów 23 1 0 0 0' 0 0 0 2 0 - - - - - - -
Puchar Ukrainy Puchar Ukrainy Puchar Ukrainy Dynamo Kijów 3 77' 0 0 1 - - - - - - -
2014/2015   42 3 0 2 2143' 22 1 2 5 1 21 6 19 13 523 67% 2
Puchar Ukrainy Puchar Ukrainy Puchar Ukrainy Dynamo Kijów 3 76' 0 0 1 - - - - - - -
Euro Euro Euro Portugalia 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Malaga CF 16 1 0 2 1413' 15 0 1 1 1 21 6 19 13 523 67% 2
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Dynamo Kijów 6 1 0 0 564' 6 1 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Malaga CF 3 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga ukraińska Liga ukraińska Liga ukraińska Dynamo Kijów 11 1 0 0 0' 0 0 0 2 0 - - - - - - -
2013/2014   35 1 0 2 3454' 35 2 2 12 0 34 8 38 31 1307 73% 2
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Malaga CF 35 0 0 2 3454' 35 2 2 12 0 34 8 38 31 1307 73% 2
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Malaga CF 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2012/2013   43 4 0 1 2784' 29 0 3 5 1 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Pacos Ferreira 14 3 0 0 1260' 14 0 0 4 1 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Malaga CF 16 1 0 1 947' 10 0 1 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Portugalia 6 217' 1 0 2 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Pacos Ferreira 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Malaga CF 4 0 0 0 360' 4 0 0 1 0 - - - - - - -
2011/2012   11 1 0 0 1052' 7 4 3 0 0 - - - - - - -
Liga grecka Liga grecka Liga grecka Panionios 11 1 0 0 1052' 7 4 3 0 0 - - - - - - -
2009/2010   12 0 0 0 946' 10 1 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A AS Roma 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Leixoes 11 0 0 0 946' 10 1 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   16 0 0 0 1079' 9 2 2 1 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Lecce 14 0 0 0 989' 8 2 2 1 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Portugalia 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2007/2008   33 0 0 0 828' 4 1 5 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów AS Roma 6 90' 1 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A AS Roma 21 386' 0 0 5 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch AS Roma 6 0 0 0 352' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
2006/2007   3 0 0 2 1 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Pacos Ferreira 3 0 0 ' 2 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2