Jonathan Viera vs Andre Horta - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
21
Midfield
170 cm
64 kg
36 lat (1989-10-21)
Spain Spain
Profil zawodnika
6
Midfield
167 cm
57 kg
29 lat (1996-11-07)
Portugal Portugal
Statystyki Jonathan Viera, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga hiszpańska Klubowe mecze towarzyskie Liga chińska Azjatycka Liga Mistrzów Puchar Chin Superpuchar Chin Champions cup
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Andre Horta, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Króla Druga liga hiszpańska Klubowe mecze towarzyskie Liga amerykańska MLS Toulon Tournament 1
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jonathan Viera
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   11 1 1 2 1758' 11 0 11 1 0 29 11 0 27 841 87% 4
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Las Palmas 11 1 1 2 1758' 11 0 11 1 0 29 11 0 27 841 87% 4
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Las Palmas 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   9 2 1 0 1042' 9 0 3 1 0 12 7 0 12 477 81% 0
Azjatycka Liga Mistrzów Azjatycka Liga Mistrzów Azjatycka Liga Mistrzów Johor Darul Ta'zim FC 4 525' 4 0 2 6 5 0 6 244 88% 0
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich Al-Khaleej 5 2 1 0 517' 5 0 1 1 0 6 2 0 6 233 74% 0
2023/2024   20 2 2 4 2671' 19 0 13 4 1 26 11 0 33 1025 77% 5
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Almeria 13 0 0 3 1733' 12 0 9 3 1 12 5 0 16 533 87% 4
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Las Palmas 7 2 2 1 938' 7 0 4 1 0 14 6 0 17 492 67% 1
2022/2023   32 7 4 5 3077' 28 3 6 5 0 51 25 18 49 2243 87% 5
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Las Palmas 32 7 4 5 3077' 28 3 6 5 0 51 25 18 49 2243 87% 5
2021/2022   34 14 4 5 3890' 34 12 0 5 0 62 38 30 75 2026 85% 8
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Las Palmas 34 14 4 5 3890' 34 12 0 5 0 62 38 30 75 2026 85% 8
2019/2020   13 10 3 2 1712' 13 7 0 2 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Las Palmas 13 10 3 2 1712' 13 7 0 2 0 - - - - - - -
2017/2018   25 4 1 3 2174' 24 1 0 4 0 34 16 22 69 1245 85% 3
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Las Palmas 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Las Palmas 23 4 1 3 2084' 23 1 0 4 0 34 16 22 69 1245 85% 3
2016/2017   35 7 4 7 3843' 32 11 2 4 0 66 27 28 80 1987 85% 10
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Las Palmas 2 0 0 0 235' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Hiszpania 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Las Palmas 31 7 4 7 3518' 30 10 1 4 0 66 27 28 80 1987 85% 10
2015/2016   38 10 4 9 4022' 37 9 0 5 0 83 36 32 82 1835 78% 21
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Las Palmas 2 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Las Palmas 36 10 4 9 3932' 36 9 0 4 0 83 36 32 82 1835 78% 21
2014/2015   33 8 0 0 1786' 3 12 10 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Las Palmas 23 7 0 0 1107' 0 9 7 0 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Standard Liege 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Standard Liege 5 0 0 0 377' 2 2 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Standard Liege 4 1 0 0 302' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
2013/2014   29 5 2 6 2771' 19 10 5 3 1 47 17 22 37 841 80% 9
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 26 5 2 6 2532' 18 9 4 3 1 46 17 22 37 803 80% 8
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valencia CF 2 0 0 0 169' 1 1 0 0 0 1 0 0 0 38 84% 1
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Rayo Vallecano 1 70' 0 0 1 - - - - - - -
2012/2013   44 2 0 3 2186' 10 5 13 2 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Valencia CF 7 238' 0 0 3 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valencia CF 33 2 0 3 1557' 7 3 10 2 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Valencia CF 4 0 0 0 391' 3 2 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   29 9 0 0 620' 0 7 0 1 3 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Las Palmas 29 9 0 0 620' 0 7 0 1 3 - - - - - - -
2010/2011   31 7 1 0 823' 2 5 5 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Las Palmas 31 7 1 0 823' 2 5 5 0 0 - - - - - - -
Statystyki Andre Horta
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   6 0 0 0 909' 6 0 6 5 0 12 4 0 6 421 87% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Almeria 1 152' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Almeria 5 0 0 0 757' 5 0 5 4 0 12 4 0 6 409 90% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Almeria 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 12 0% 0
2024/2025   14 2 0 6 1876' 14 0 10 1 0 24 7 0 14 689 83% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Braga 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Leixoes 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga grecka Liga grecka Liga grecka Olympiakos Pireus 0 0 0 ' 0 0 2 1 0 0 27 85% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 6 0 0 4 920' 6 0 6 0 0 13 3 0 6 375 89% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Braga 3 0 0 1 338' 3 0 1 1 0 4 1 0 5 184 89% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Olympiakos Pireus 1 136' 1 0 1 0 0 0 1 27 78% 0
Puchar Grecji Puchar Grecji Puchar Grecji Olympiakos Pireus 3 1 0 1 392' 3 0 2 0 0 3 2 0 2 48 73% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Braga 0 0 0 ' 0 0 2 0 0 0 28 0% 0
2023/2024   24 4 0 3 3346' 22 2 17 0 0 43 15 0 25 1399 83% 0
Liga grecka Liga grecka Liga grecka Olympiakos Pireus 11 2 0 2 1492' 11 0 7 0 0 19 8 0 11 556 87% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Braga 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 2 100% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Braga 1 0 0 0 155' 1 0 1 0 0 1 0 0 0 102 86% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Braga 2 256' 2 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Europa Conference League Olympiakos Pireus 5 0 0 0 692' 3 2 3 0 0 8 2 0 5 230 86% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 5 2 0 1 751' 5 0 5 0 0 15 5 0 9 509 77% 0
2022/2023   44 1 0 4 6017' 35 30 11 8 0 19 7 19 9 1088 88% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 33 1 0 4 4614' 27 23 8 4 0 18 7 17 9 941 88% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Braga 5 0 0 0 790' 5 4 1 2 0 1 0 2 0 147 93% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii FC Porto 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Braga 6 0 0 0 613' 3 3 2 2 0 - - - - - - -
2021/2022   44 1 0 3 4934' 26 24 13 4 2 32 12 25 20 1236 87% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 31 1 0 3 3518' 19 18 9 3 1 25 9 24 16 993 88% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Braga 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Braga 12 0 0 0 1326' 6 6 4 1 0 7 3 1 4 243 84% 0
2020/2021   48 1 0 1 2742' 8 5 25 3 0 19 5 10 15 556 88% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Braga 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 33 1 0 1 1631' 3 2 18 2 0 11 4 7 12 394 89% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Braga 4 0 0 0 229' 1 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Braga 1 0 0 0 144' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Braga 8 0 0 0 738' 3 2 5 0 0 8 1 3 3 162 88% 0
2019/2020   45 4 0 5 4720' 30 24 5 4 0 22 5 16 23 1209 88% 1
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Braga 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Braga 12 3 0 3 1261' 9 6 0 2 0 5 2 2 5 225 88% 1
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Braga 1 1 0 0 82' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 31 0 0 2 3377' 21 18 4 2 0 17 3 14 18 984 88% 0
2017/2018   35 4 0 0 3218' 19 12 8 2 0 4 1 2 3 96 85% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Portugalia U21 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Braga 8 0 0 0 473' 2 1 3 0 0 4 1 2 3 96 85% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 27 1 0 0 2745' 17 11 5 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   20 1 0 0 1269' 9 3 4 2 0 7 2 8 5 364 88% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Benfica Lizbona 1 46' 0 0 1 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Benfica Lizbona 15 1 0 0 987' 7 2 3 2 0 4 1 5 5 295 87% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Benfica Lizbona 4 0 0 0 236' 2 1 0 0 0 3 1 3 0 69 91% 0
2015/2016   34 2 0 0 3556' 22 11 12 6 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Vitoria Setubal 1 88' 0 0 1 - - - - - - -
Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Benfica Lizbona 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vitoria Setubal 32 2 0 0 3378' 21 11 11 6 0 - - - - - - -
2014/2015   9 0 0 0 707' 4 4 2 1 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vitoria Setubal 9 0 0 0 707' 4 4 2 1 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2