Jonathan David vs Jack Harrison - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
30
Forward
Canada Canada
Profil zawodnika
17
Forward
29 lat (1996-11-20)
England England
Statystyki Jonathan David, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Mistrzów Puchar Włoch Mecze towarzyskie Reprezentacje EURO U-21 CONCACAF Gold Cup Klubowe mecze towarzyskie Copa America Mistrzostwa Świata
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Jack Harrison, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Carabao Cup Europa Conference League Premier League Puchar Anglii Puchar Włoch EURO U-21 Klubowe mecze towarzyskie Champions cup Liga amerykańska MLS
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jonathan David
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   43 13 3 7 6337' 43 0 34 0 0 69 32 0 43 886 74% 15
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Juventus Turyn 6 2 0 1 927' 6 0 5 0 0 11 4 0 3 105 82% 1
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Juventus Turyn 2 328' 2 0 2 1 1 0 2 50 86% 1
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Kanada 7 2 2 0 1013' 7 0 5 0 0 5 4 0 2 59 75% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Kolumbia 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Juventus Turyn 20 6 0 4 2922' 20 0 16 0 0 41 16 0 26 517 79% 11
CONCACAF Gold Cup CONCACAF Gold Cup CONCACAF Gold Cup Kanada 4 2 1 1 600' 4 0 3 0 0 6 3 0 5 99 81% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Juventus Turyn 3 1 0 1 457' 3 0 3 0 0 5 4 0 5 56 0% 1
2024/2025   48 27 9 11 5525' 48 0 14 7 0 119 56 0 58 1199 82% 13
CONCACAF Nations League 1 Kanada 4 2 0 2 360' 4 0 0 0 0 7 4 0 2 140 81% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lille 3 507' 3 0 2 9 3 0 3 88 78% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lille 29 16 6 5 3238' 29 0 8 5 0 73 35 0 36 678 82% 10
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Lille 12 9 3 4 1420' 12 0 4 2 0 30 14 0 17 293 82% 2
2023/2024   43 27 3 8 5570' 42 1 21 5 0 120 70 0 73 933 78% 22
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lille 3 3 0 3 414' 3 0 2 0 0 8 5 0 4 63 48% 2
CONCACAF Nations League 1 Kanada 2 1 0 0 270' 2 0 1 0 0 8 5 0 3 62 77% 1
Europa Conference League Lille 8 4 1 1 856' 7 1 2 1 0 25 13 0 11 160 83% 6
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lille 30 19 2 4 4030' 30 0 16 4 0 79 47 0 55 648 79% 13
2022/2023   40 27 11 5 4766' 38 12 4 7 0 68 40 27 47 693 83% 18
CONCACAF Nations League 1 Kanada 1 1 0 1 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lille 38 24 10 4 4487' 36 11 4 6 0 68 40 27 47 693 83% 18
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lille 1 2 1 0 189' 1 1 0 1 0 - - - - - - -
2021/2022   62 24 3 0 8052' 54 33 9 3 0 64 33 25 55 683 78% 8
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Kanada 16 5 0 0 2230' 14 9 3 0 0 1 1 0 4 16 69% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Lille 8 3 1 0 1220' 8 6 0 0 0 2 0 0 5 39 79% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lille 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lille 38 15 2 0 4602' 32 18 6 3 0 61 32 25 46 628 78% 7
2020/2022   2 4 1 0 237' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Kanada 2 4 1 0 237' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2020/2021   49 13 0 4 6050' 37 26 12 1 0 48 30 34 46 546 78% 7
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Lille 8 0 0 2 897' 7 3 1 1 0 8 3 6 16 135 76% 4
Superpuchar Superpuchar Superpuchar Lille 1 0 0 0 166' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lille 37 13 0 2 4802' 29 22 8 0 0 40 27 28 30 402 78% 3
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lille 3 185' 0 0 3 0 0 0 0 9 89% 0
2019/2020   40 23 3 10 4301' 36 11 3 5 0 15 6 6 20 127 76% 2
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Gent 13 5 0 2 1429' 13 3 0 1 0 15 6 6 20 127 76% 2
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Gent 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Gent 26 18 3 8 2872' 23 8 3 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   50 14 0 4 4372' 23 13 20 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Gent 4 2 0 0 284' 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Gent 40 12 0 4 3492' 21 11 12 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Gent 6 0 0 0 596' 2 2 4 0 0 - - - - - - -
2017/2018   2 0 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Gent 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Jack Harrison
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   18 1 0 3 2271' 18 0 9 1 0 21 5 0 24 784 80% 1
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Leeds United 1 120' 1 0 0 3 0 0 1 82 91% 0
Europa Conference League Fiorentina 4 0 0 0 596' 4 0 3 0 0 1 1 0 9 167 80% 0
Premier League Premier League Premier League Leeds United 1 0 0 0 156' 1 0 1 0 0 6 2 0 4 116 79% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Leeds United 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 1 0 0 1 50 84% 1
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Fiorentina 1 90' 1 0 0 0 0 0 3 20 80% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Fiorentina 9 1 0 3 1083' 9 0 4 0 0 10 2 0 5 325 82% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Leeds United 1 0 0 0 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 1 24 0% 0
2024/2025   24 1 0 0 3275' 24 0 16 1 0 31 7 0 29 546 73% 5
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Everton 0 0 0 ' 1 0 1 0 0 0 11 73% 0
Premier League Premier League Premier League Everton 24 1 0 0 3275' 24 0 16 0 0 29 7 0 28 514 74% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Everton 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 1 21 71% 1
2023/2024   33 4 0 4 3778' 32 1 12 2 0 44 10 0 35 624 72% 2
Premier League Premier League Premier League Everton 26 3 0 4 2885' 25 1 8 0 0 34 9 0 31 530 73% 1
Premier League Premier League Premier League Burnley 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Nottingham Forest 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Everton 3 1 0 0 270' 3 0 0 1 0 8 1 0 1 42 69% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Everton 3 487' 3 0 3 2 0 0 3 52 73% 1
Premier Reserve League Everton Academy 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   42 6 0 10 5377' 37 21 7 2 0 21 11 28 31 799 72% 3
Premier League Premier League Premier League Leeds United 37 5 0 7 4875' 34 19 6 2 0 21 11 28 31 799 72% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Leeds United 4 1 0 3 412' 2 2 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Leeds United 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2021/2022   39 10 0 1 3852' 34 12 3 3 0 26 16 30 23 834 70% 4
Premier League Premier League Premier League Leeds United 37 8 0 1 3672' 32 12 3 3 0 26 16 30 23 834 70% 4
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Leeds United 2 2 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   40 8 0 8 4053' 34 12 3 2 0 32 16 23 19 867 74% 10
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Leeds United 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Leeds United 38 8 0 8 3977' 34 12 2 2 0 32 16 23 18 850 74% 9
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Leeds United 1 46' 0 0 1 0 0 0 1 17 76% 1
2019/2020   49 6 0 8 5739' 46 18 3 1 0 80 27 38 53 1009 73% 16
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Leeds United 2 154' 0 0 2 - - - - - - -
Championship Championship Championship Leeds United 46 6 0 8 5495' 45 18 1 1 0 77 24 38 51 988 73% 16
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Leeds United 1 90' 1 0 0 3 3 0 2 21 62% 0
2018/2019   49 4 0 3 4820' 37 18 5 2 0 46 15 15 22 588 74% 15
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Leeds United 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Leeds United 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Leeds United 46 4 0 3 4550' 34 18 5 2 0 46 15 15 22 588 74% 15
2017/2018   19 311' 0 0 4 0 0 0 0 4 75% 0
Championship Championship Championship Middlesbrough 19 311' 0 0 4 0 0 0 0 4 75% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2