Jonas Omlin vs Daniel Heuer Fernandes - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
1
Goalkeeper
189 cm
80 kg
32 lat (1994-01-10)
Switzerland Switzerland
Profil zawodnika
1
Goalkeeper
188 cm
81 kg
33 lat (1992-11-13)
Portugal Portugal
Statystyki Jonas Omlin, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Niemiec Liga Mistrzów Bundesliga Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro Mistrzostwa Świata
Meczów
Czyste konto
Straconych goli
Bramkarz traci gola co:
Karnych
Rozegranych minut
Rezerwowi
Statystyki Daniel Heuer Fernandes, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Bundesliga Puchar Niemiec Czwarta liga niemiecka Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie EURO U-21
Meczów
Czyste konto
Straconych goli
Bramkarz traci gola co:
Karnych
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jonas Omlin
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   2 0 0 0 226' 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Borussia M'gladbach 2 0 0 0 226' 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   12 0 0 0 1152' 12 0 1 0 1 0 0 0 1 503 72% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia M'gladbach 11 0 0 0 1062' 11 0 1 0 1 0 0 0 1 463 71% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Borussia M'gladbach 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 40 82% 0
2023/2024   8 0 0 1 720' 8 0 0 1 0 0 0 0 2 269 45% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Borussia M'gladbach 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 33 0% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia M'gladbach 7 0 0 1 630' 7 0 0 1 0 0 0 0 2 236 51% 0
2022/2023   35 0 0 0 2774' 30 2 0 3 1 0 0 1 6 886 73% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Szwajcaria 4 0 0 0 90' 1 0 0 2 0 0 0 0 1 50 70% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Montpellier 14 0 0 0 1303' 14 1 0 1 1 0 0 1 3 277 66% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia M'gladbach 17 0 0 0 1381' 15 1 0 0 0 0 0 0 2 559 76% 0
2021/2022   36 0 0 0 2679' 29 1 0 0 1 0 0 1 3 896 75% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Montpellier 30 0 0 0 2679' 29 1 0 0 1 0 0 1 3 896 75% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Lyon 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Szwajcaria 6 0' 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   36 0 0 0 2836' 31 1 0 0 1 1 1 1 2 628 66% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Szwajcaria 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Montpellier 31 0 0 0 2836' 31 1 0 0 1 1 1 1 2 628 66% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Montpellier 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   44 0 0 0 4064' 44 1 0 1 0 0 0 0 1 187 80% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Basel 32 0 0 0 2954' 32 1 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Basel 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Basel 4 360' 4 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Basel 7 630' 7 0 0 0 0 0 1 187 80% 0
2018/2019   39 3210' 35 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Basel 28 2430' 27 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Basel 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Basel 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Szwajcaria 3 30' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Basel 4 390' 4 0 0 - - - - - - -
2017/2018   40 0 0 0 3510' 39 0 0 2 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Luzern 36 0 0 0 3240' 36 0 0 2 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Luzern 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Luzern 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   39 0 0 0 1590' 17 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Luzern 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Luzern 34 0 0 0 1260' 14 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Luzern 3 330' 3 0 0 - - - - - - -
2015/2016   24 1350' 15 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Le Mont LS 24 1350' 15 0 0 - - - - - - -
2014/2015   2 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Luzern 2 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Statystyki Daniel Heuer Fernandes
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   37 1 0 0 3452' 37 0 2 3 0 1 0 0 5 1694 74% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Hamburger SV 34 0 0 0 3060' 34 0 0 3 0 1 0 0 5 1660 74% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hamburger SV 1 120' 1 0 0 0 0 0 0 34 79% 0
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Bochum II 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Club Friendlies Hamburger SV 1 136' 1 0 1 - - - - - - -
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Hamburger SV 1 136' 1 0 1 - - - - - - -
2024/2025   33 2970' 33 0 0 0 0 0 4 1385 86% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Hamburger SV 32 2880' 32 0 0 0 0 0 4 1349 86% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hamburger SV 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 36 83% 0
2023/2024   20 0 0 0 1800' 20 0 0 1 0 0 0 0 1 1073 72% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Hamburger SV 20 0 0 0 1800' 20 0 0 1 0 0 0 0 1 1073 72% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga St. Pauli 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2022/2023   36 0 0 0 3240' 36 0 0 2 0 0 0 0 4 1789 86% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hamburger SV 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Hamburger SV 33 0 0 0 2970' 33 0 0 2 0 0 0 0 4 1656 86% 0
Baraże Hamburger SV 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 133 84% 0
2021/2022   34 3150' 34 0 0 0 0 0 4 1592 88% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hamburger SV 5 540' 5 0 0 0 0 0 1 185 85% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Hamburger SV 27 2430' 27 0 0 0 0 0 2 1290 89% 0
Baraże Hamburger SV 2 180' 2 0 0 0 0 0 1 117 85% 0
2020/2021   34 270' 3 0 0 0 0 0 0 49 76% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Hamburger SV 33 180' 2 0 0 0 0 0 0 49 76% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hamburger SV 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2019/2020   35 0 0 0 2760' 30 0 0 1 0 0 0 0 3 876 82% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Hamburger SV 33 0 0 0 2520' 28 0 0 1 0 0 0 0 3 876 82% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hamburger SV 2 240' 2 0 0 - - - - - - -
2018/2019   36 0 0 0 3240' 36 0 0 1 0 0 0 0 0 51 59% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Darmstadt 34 0 0 0 3060' 34 0 0 1 0 0 0 0 0 51 59% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Darmstadt 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2017/2018   30 0 0 0 2700' 30 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Darmstadt 29 0 0 0 2610' 29 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Darmstadt 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   33 595' 6 0 1 0 0 0 0 279 67% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Darmstadt 32 595' 6 0 1 0 0 0 0 279 67% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Darmstadt 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   35 1170' 13 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Paderborn 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Paderborn 34 1170' 13 0 0 - - - - - - -
2014/2015   37 2234' 24 0 1 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Osnabrueck 37 2234' 24 0 1 - - - - - - -
2013/2014   37 0 0 0 3090' 34 1 0 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Osnabrueck 37 0 0 0 3090' 34 1 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   6 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga VfL Bochum 6 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2