Jon Guridi vs Aleix Febas - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
18
Midfield
31 lat (1995-02-28)
Spain Spain
Profil zawodnika
14
Midfield
171 cm
64 kg
30 lat (1996-02-22)
Spain Spain
Statystyki Jon Guridi, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Króla Liga hiszpańska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Aleix Febas, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga hiszpańska Puchar Króla Klubowe mecze towarzyskie Champions cup
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jon Guridi
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   14 0 0 0 2073' 14 0 13 2 0 17 7 0 11 470 81% 2
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Alaves 2 0 0 0 243' 2 0 1 1 0 3 3 0 4 90 80% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Alaves 12 0 0 0 1830' 12 0 12 1 0 14 4 0 7 380 82% 2
2024/2025   28 3 1 1 4119' 28 0 23 6 0 25 13 0 15 727 75% 6
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Alaves 1 175' 1 0 1 1 1 0 1 17 0% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Alaves 27 3 1 1 3944' 27 0 22 6 0 24 12 0 14 710 76% 5
2023/2024   35 3 0 4 4787' 34 0 24 2 0 36 8 0 30 808 75% 2
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Alaves 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 7 71% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Alaves 35 3 0 4 4787' 34 0 24 2 0 36 8 0 30 801 75% 2
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Madryt 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2022/2023   44 1 0 1 5318' 36 18 10 5 0 21 7 29 25 910 81% 5
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Alaves 43 1 0 1 5318' 36 18 10 5 0 21 7 29 25 910 81% 5
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Alaves 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   29 2 0 0 684' 1 1 7 0 0 2 1 4 3 76 71% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Sociedad 2 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Real Sociedad 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 24 1 0 0 684' 1 1 7 0 0 2 1 4 3 76 71% 0
2020/2021   33 0 0 1 1858' 9 5 11 2 0 5 1 9 9 296 82% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Real Sociedad 5 158' 0 0 2 1 0 1 1 21 76% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Sociedad 1 0 0 0 175' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 27 0 0 1 1525' 8 4 9 2 0 4 1 8 8 275 82% 0
2019/2020   43 3 0 4 3770' 36 2 5 8 0 3 0 2 1 81 77% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Mirandes 4 311' 2 0 2 3 0 2 1 81 77% 0
Superpuchar Real Sociedad 1 0 0 0 201' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Mirandes 38 3 0 4 3258' 33 1 3 8 0 - - - - - - -
2018/2019   4 0 0 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Mirandes 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Real Sociedad B 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2017/2018   9 310' 0 0 4 0 0 0 1 18 83% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Real Sociedad 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 8 310' 0 0 4 0 0 0 1 18 83% 0
2016/2017   1 3 0 0 166' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 1 0 0 0 166' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Real Sociedad B 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2015/2016   2 3 0 0 0 0 0 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Real Sociedad B 2 3 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Aleix Febas
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   36 2 0 3 3622' 36 0 5 10 0 24 8 0 112 2008 89% 2
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Elche 35 2 0 3 3532' 35 0 5 10 0 23 8 0 109 1933 89% 1
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Elche 1 90' 1 0 0 1 0 0 3 75 89% 1
2024/2025   37 1 0 0 4196' 37 0 12 11 0 14 7 0 124 2103 91% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Elche 36 1 0 0 4032' 36 0 11 10 0 14 7 0 122 2046 91% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Elche 1 0 0 0 164' 1 0 1 1 0 0 0 0 2 57 95% 0
2023/2024   27 1 0 2 3625' 27 0 15 4 0 13 1 0 106 1373 83% 3
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Elche 26 0 0 2 3460' 26 0 14 4 0 13 1 0 105 1331 83% 1
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Elche 1 1 0 0 165' 1 0 1 0 0 0 0 0 1 42 86% 2
2022/2023   41 0 0 1 4916' 38 16 5 7 0 9 3 26 101 1084 83% 4
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Malaga CF 41 0 0 1 4916' 38 16 5 7 0 9 3 26 101 1084 83% 4
2021/2022   38 2 0 1 2891' 17 13 6 3 0 10 7 18 55 579 83% 2
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Malaga CF 20 2 0 1 2528' 16 12 3 2 0 10 7 15 50 527 82% 2
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Mallorca 18 0 0 0 363' 1 1 3 1 0 0 0 3 5 52 88% 0
2020/2021   42 0 0 2 3131' 11 7 23 2 0 8 5 19 33 446 87% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Mallorca 42 0 0 2 3131' 11 7 23 2 0 8 5 19 33 446 87% 0
2019/2020   38 2 0 3 3588' 22 17 7 4 0 8 4 18 46 531 84% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Mallorca 38 0 0 3 3588' 22 17 7 4 0 8 4 18 46 531 84% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Mallorca 2 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   42 3 0 3 5215' 40 21 0 8 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Albacete 42 3 0 3 5215' 40 21 0 8 0 - - - - - - -
2017/2018   42 2 0 0 4513' 29 16 12 4 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Real Saragossa 42 2 0 0 4513' 29 16 12 4 0 - - - - - - -
2016/2017   12 3 0 0 450' 5 0 0 3 2 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Real Madrid Castilla 12 3 0 0 450' 5 0 0 3 2 - - - - - - -
2015/2016   32 6 0 0 1542' 4 10 8 5 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Real Madrid Castilla 32 6 0 0 1542' 4 10 8 5 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2