Jon Pacheco vs Eric Bertrand Bailly - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
5
Defence
Spain Spain
Profil zawodnika
2
Defence
188 cm
77 kg
32 lat (1994-04-12)
Ivory Coast Ivory Coast
Statystyki Jon Pacheco, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga hiszpańska Puchar Króla Olimpiada Klubowe mecze towarzyskie EURO U-21
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Eric Bertrand Bailly, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga hiszpańska Puchar Króla Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Puchar Narodów Afryki Olimpiada Champions cup
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jon Pacheco
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   23 0 0 0 2162' 23 0 2 5 1 5 1 0 7 1066 86% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Alaves 20 0 0 0 1892' 20 0 2 5 1 4 1 0 7 939 86% 1
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Alaves 3 270' 3 0 0 1 0 0 0 127 85% 0
2024/2025   16 1 0 0 1654' 16 0 4 4 0 2 1 0 6 912 75% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Real Sociedad 4 1 0 0 452' 4 0 2 1 0 1 1 0 0 172 85% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 9 0 0 0 902' 9 0 2 3 0 1 0 0 5 490 84% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Sociedad 3 300' 3 0 0 0 0 0 1 250 52% 0
2023/2024   18 1 0 1 1691' 17 0 2 9 0 7 3 0 2 1342 87% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 16 1 0 1 1571' 16 0 2 8 0 6 3 0 1 1161 87% 1
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Sociedad 2 0 0 0 120' 1 0 0 1 0 0 0 0 0 111 84% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Real Sociedad 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 1 70 90% 0
2022/2023   38 0 0 1 1754' 18 0 2 3 0 1 0 0 2 187 90% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Real Sociedad 8 450' 5 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 29 0 0 1 1214' 12 0 2 2 0 1 0 0 2 187 90% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Sociedad 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
2021/2022   46 0 0 0 1289' 6 1 9 2 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Sociedad 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Real Sociedad 7 223' 0 0 3 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Real Sociedad B 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 35 0 0 0 886' 4 1 6 1 0 - - - - - - -
2020/2021   9 0 0 0 59' 0 0 1 0 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Real Sociedad 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Real Sociedad B 0 0 0 ' 0 1 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 8 59' 0 0 1 - - - - - - -
2019/2020   10 0 0 0 168' 1 1 0 0 1 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 10 0 0 0 168' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Real Sociedad B 0 0 0 ' 0 1 - - - - - - -
Statystyki Eric Bertrand Bailly
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   17 1 0 0 1626' 17 0 2 3 0 5 1 0 8 603 86% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Oviedo 16 1 0 0 1506' 16 0 2 3 0 5 1 0 7 528 85% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Oviedo 1 120' 1 0 0 0 0 0 1 75 92% 0
2024/2025   8 0 0 0 955' 8 0 4 2 1 4 0 0 1 316 88% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 8 0 0 0 955' 8 0 4 2 1 4 0 0 1 316 88% 0
2023/2024   20 0 0 0 2233' 20 0 8 4 0 4 0 0 18 828 88% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Villarreal 2 230' 2 0 1 0 0 0 1 81 93% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 9 0 0 0 856' 9 0 1 4 0 2 0 0 5 385 88% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska FC Barcelona 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Villarreal 1 159' 1 0 1 1 0 0 1 38 79% 0
Europa Conference League Besiktas Stambuł 3 381' 3 0 2 0 0 0 3 117 89% 0
Europa Conference League Lugano 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Besiktas Stambuł 5 607' 5 0 3 1 0 0 8 207 87% 0
2022/2023   31 0 0 0 2368' 12 8 11 3 1 2 1 8 5 246 85% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Olympique Marsylia 5 0 0 0 666' 5 4 0 2 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki WKS 2 0 0 0 266' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 23 0 0 0 1406' 5 3 11 1 0 2 1 8 5 246 85% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Marsylia 1 0 0 0 30' 0 0 0 0 1 - - - - - - -
2021/2022   37 0 0 0 726' 6 2 1 1 0 0 0 2 0 81 83% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester United 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Manchester United 28 0 0 0 456' 3 2 1 1 0 0 0 2 0 81 83% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester City 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester United 8 180' 2 0 0 - - - - - - -
2020/2021   43 0 0 1 2058' 18 3 2 4 0 2 0 19 7 810 89% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Manchester United 8 0 0 1 596' 5 1 0 1 0 0 0 9 2 243 93% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester United 3 180' 2 0 0 0 0 0 2 54 91% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 1 0 0 0 135' 1 1 0 0 0 1 0 0 0 37 89% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester United 28 0 0 0 1147' 10 1 2 3 0 1 0 10 3 476 87% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester United 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2021   5 0 0 0 426' 4 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata WKS 3 0 0 0 270' 3 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki WKS 2 0 0 0 156' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   25 0 0 0 1204' 8 3 3 2 0 3 0 8 1 317 88% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 4 0 0 0 441' 3 2 0 1 0 2 0 1 1 113 89% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester United 14 303' 1 0 3 0 0 2 0 69 90% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester United 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Manchester United 6 0 0 0 460' 4 1 0 1 0 1 0 5 0 135 86% 0
2018/2019   32 0 0 0 1759' 14 3 4 1 1 5 1 8 12 390 87% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 2 90' 1 0 0 0 0 0 1 24 83% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester United 21 0 0 0 1153' 8 2 4 0 1 3 1 5 5 263 87% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester United 8 0 0 0 396' 4 1 0 1 0 2 0 3 6 103 87% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester United 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   30 3 0 0 2142' 20 1 3 3 0 3 1 12 11 504 86% 1
Premier League Premier League Premier League Manchester United 18 1 0 0 1161' 11 0 2 2 0 3 1 10 9 368 86% 0
Premier League Premier League Premier League Liverpool FC 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki WKS 5 2 0 0 531' 5 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 3 180' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester United 4 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 0 0 2 2 136 83% 1
2016/2017   43 0 0 0 3430' 35 3 1 8 2 7 2 38 31 1363 88% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester United 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Manchester United 30 0 0 0 2410' 24 3 1 4 0 6 1 28 25 871 86% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Manchester United 10 0 0 0 930' 10 0 0 4 2 1 1 10 6 492 91% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester United 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2017   5 0 0 0 270' 3 0 0 2 0 - - - - - - -
World Cup Qualification Africa WKS 5 0 0 0 270' 3 0 0 2 0 - - - - - - -
2015/2016   44 1 0 0 3545' 34 7 0 14 1 4 1 36 25 710 79% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 29 0 0 0 2485' 24 5 0 11 1 4 1 36 25 710 79% 0
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Manchester United 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Villarreal 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki WKS 3 0 0 0 84' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Villarreal 9 1 0 0 706' 7 1 0 1 0 - - - - - - -
2014/2015   35 0 0 0 1811' 16 4 1 8 1 3 0 13 11 391 79% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Espanyol 16 0 0 0 532' 4 1 1 1 0 1 0 2 3 98 70% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 15 0 0 0 1099' 10 3 0 5 0 2 0 11 8 293 82% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Villarreal 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Villarreal 3 0 0 0 180' 2 0 0 2 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2