Joly vs Aimen Moueffek - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
22
Midfield
France France
Profil zawodnika
29
Midfield
France France
Statystyki Joly, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga francuska
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Aimen Moueffek, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga francuska
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Joly
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   19 3 0 0 3080' 19 0 19 3 0 29 7 0 27 429 72% 5
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Rodez 19 3 0 0 3080' 19 0 19 3 0 29 7 0 27 429 72% 5
2024/2025   26 1 0 1 3205' 26 0 12 5 0 10 5 0 25 427 0% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Villefranche Beaujolais 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Villefranche Beaujolais 26 1 0 1 3205' 26 0 12 5 0 10 5 0 25 427 0% 1
2023/2024   1 0 0 7 0 0 0 0 0 0 0% 0
Czwarta liga francuska Bourges 18 1 0 0 ' 7 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Aimen Moueffek
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   16 1 0 2 2419' 16 0 15 2 0 15 7 0 35 591 88% 1
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Saint-Etienne 16 1 0 2 2419' 16 0 15 2 0 15 7 0 35 591 88% 1
2024/2025   13 0 0 1 1930' 13 0 12 2 0 10 2 0 7 389 85% 3
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Saint-Etienne 13 0 0 1 1930' 13 0 12 2 0 10 2 0 7 389 85% 3
2023/2024   23 4 0 1 3267' 23 0 17 3 0 32 10 0 35 854 74% 2
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Saint-Etienne 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Saint-Etienne 23 4 0 1 3267' 23 0 17 2 0 32 10 0 35 854 74% 2
2022/2023   22 1 0 1 2255' 12 4 14 1 0 6 1 1 8 158 86% 1
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Saint-Etienne 22 1 0 1 2255' 12 4 14 1 0 6 1 1 8 158 86% 1
2021/2022   20 0 0 0 1496' 4 4 12 1 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Saint-Etienne 18 0 0 0 1318' 4 4 10 1 0 - - - - - - -
France Promotion/Relegation 1 Saint-Etienne 1 110' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Saint-Etienne 1 68' 0 0 1 - - - - - - -
2020/2021   31 0 0 0 1733' 7 3 13 3 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Saint-Etienne 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Saint-Etienne 30 0 0 0 1643' 6 3 13 3 0 - - - - - - -
2019/2020   2 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Saint-Etienne 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Saint-Etienne 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2