Riyad Mahrez vs John Buckley - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
7
Midfield
179 cm
61 kg
35 lat (1991-02-21)
Algeria Algeria
Profil zawodnika
6
Midfield
England England
Statystyki Riyad Mahrez, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga arabii saudyjskiej Azjatycka Liga Mistrzów Mecze towarzyskie Reprezentacje World Cup Qualification Africa Klubowe Mistrzostwa Świata Klubowe mecze towarzyskie Puchar Narodów Afryki Champions cup Premier League Asia Trophy Mistrzostwa Świata
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki John Buckley, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Carabao Cup Liga arabii saudyjskiej Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Riyad Mahrez
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   47 10 1 13 6945' 47 0 34 1 0 53 24 0 40 1199 84% 23
Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Al Ahli 26 4 0 8 3668' 26 0 16 1 0 35 11 0 23 836 85% 18
Azjatycka Liga Mistrzów Azjatycka Liga Mistrzów Azjatycka Liga Mistrzów Al Ahli 9 4 0 1 1473' 9 0 7 0 0 17 12 0 13 332 82% 5
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Algieria 3 1 1 0 467' 3 0 3 0 0 0 0 0 2 9 67% 0
World Cup Qualification Africa Algieria 8 1 0 4 1247' 8 0 8 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe Mistrzostwa Świata Klubowe Mistrzostwa Świata Klubowe Mistrzostwa Świata Al Ahli 1 90' 1 0 0 1 1 0 2 22 86% 0
2024/2025   46 17 2 18 5466' 46 0 16 4 0 85 36 0 51 1609 82% 33
Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Al Ahli 33 8 1 10 3872' 33 0 11 4 0 56 23 0 35 1124 79% 26
Azjatycka Liga Mistrzów Azjatycka Liga Mistrzów Azjatycka Liga Mistrzów Al Ahli 13 9 1 8 1594' 13 0 5 0 0 29 13 0 16 485 87% 7
2023/2024   32 11 3 13 4219' 32 0 16 2 0 80 34 0 39 1345 77% 23
Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Al Ahli 32 11 3 13 4219' 32 0 16 2 0 80 34 0 39 1345 77% 23
2022/2023   60 16 4 14 5270' 37 16 12 2 0 25 9 5 28 825 87% 6
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 5 5 2 1 579' 5 2 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Manchester City 38 5 1 10 3327' 22 10 9 2 0 25 9 5 28 825 87% 6
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 12 3 1 2 930' 6 3 3 0 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Algieria 2 1 0 0 254' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester City 3 2 0 1 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   57 24 7 9 4777' 31 11 16 1 0 60 32 15 24 1070 89% 5
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 4 4 1 1 404' 2 1 2 0 0 8 5 0 1 52 87% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 12 7 2 2 1287' 11 3 1 1 0 8 4 6 8 200 86% 1
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Manchester City 1 0 0 0 148' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Manchester City 38 11 4 5 2656' 15 5 13 0 0 44 23 9 15 818 90% 3
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester City 2 2 0 1 282' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   60 13 1 8 5196' 39 14 9 0 0 46 24 21 34 1229 88% 6
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Manchester City 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester City 4 0 0 0 439' 4 1 0 0 0 8 3 2 2 201 90% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 5 300' 2 0 2 2 1 0 1 74 93% 1
Premier League Premier League Premier League Manchester City 37 9 0 6 3113' 23 10 4 0 0 29 16 13 21 714 88% 4
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 13 4 1 2 1254' 9 3 3 0 0 7 4 6 10 240 84% 1
2019/2022   2 0 0 0 286' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Algieria 2 0 0 0 286' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2019/2021   10 8 2 0 1084' 9 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Algieria 4 3 1 0 510' 4 2 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Algieria 6 5 1 0 574' 5 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   58 12 1 13 5194' 35 15 15 1 0 99 43 22 47 1341 89% 15
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 5 0 0 0 620' 4 3 1 1 0 15 5 2 4 119 86% 1
Premier League Premier League Premier League Manchester City 38 11 1 9 3303' 21 9 12 0 0 74 32 13 29 988 90% 13
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 9 1 0 4 684' 6 1 1 0 0 10 6 7 14 234 87% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester City 6 0 0 0 587' 4 2 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   60 12 0 12 4676' 27 13 16 1 0 79 36 17 21 1061 85% 10
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 6 2 0 1 569' 5 2 0 0 0 13 7 1 3 211 85% 1
Premier League Premier League Premier League Manchester City 37 7 0 4 2893' 14 9 13 0 0 54 25 10 15 677 85% 9
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Manchester City 10 1 0 4 600' 4 1 2 1 0 12 4 6 3 173 86% 0
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Manchester City 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester City 6 2 0 3 584' 4 1 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   51 15 0 12 5419' 42 16 5 2 0 58 36 23 57 1015 80% 11
Premier League Premier League Premier League Leicester City 36 12 0 10 4134' 34 12 2 2 0 58 36 23 57 1015 80% 11
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Leicester City 4 0 0 2 471' 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Manchester City 1 0 0 0 158' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Algieria 6 2 0 0 504' 4 1 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Leicester City 4 1 0 0 152' 0 0 2 0 0 - - - - - - -
2016/2017   51 10 5 5 5731' 42 20 5 5 0 88 36 32 78 1344 76% 11
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Leicester City 9 4 2 2 1227' 9 5 0 1 0 15 7 8 12 278 73% 3
Premier League Premier League Premier League Leicester City 38 6 3 3 4299' 33 15 3 4 0 73 29 24 66 1066 77% 8
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Leicester City 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Leicester City 3 175' 0 0 2 - - - - - - -
2015/2017   6 1 0 0 511' 4 2 0 0 0 - - - - - - -
World Cup Qualification Africa Algieria 6 1 0 0 511' 4 2 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   46 20 4 11 5614' 37 25 3 1 0 - - - - - - -
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Leicester City 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Leicester City 38 17 4 11 5220' 36 24 1 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Leicester City 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Algieria 3 2 0 0 78' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Leicester City 2 1 0 0 226' 0 0 2 0 0 - - - - - - -
2014/2015   45 5 0 3 3583' 27 11 6 0 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Algieria 6 2 0 0 394' 1 2 2 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Leicester City 36 3 0 3 3029' 25 8 4 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Leicester City 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Leicester City 1 0 0 0 70' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   38 8 0 4 3968' 27 12 9 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Le Havre 17 2 0 0 2110' 15 8 2 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Le Havre 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Leicester City 21 3 0 4 1858' 12 4 7 0 0 - - - - - - -
2012/2013   36 5 0 0 3739' 23 15 11 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Le Havre 36 4 0 0 3739' 23 15 11 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Le Havre 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2011/2012   9 0 0 0 1003' 4 4 5 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Le Havre 9 0 0 0 1003' 4 4 5 0 0 - - - - - - -
Statystyki John Buckley
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   29 2 0 4 2989' 29 0 5 7 0 30 6 0 51 1367 87% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Blackburn Rovers 0 0 0 ' 0 0 2 0 0 1 14 79% 0
Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Al Kholood 29 2 0 4 2989' 29 0 5 7 0 28 6 0 50 1353 87% 0
Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Al Fateh FC 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Club Friendlies Blackburn Rovers 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   13 1 0 0 1643' 13 0 6 7 0 10 2 0 17 841 83% 1
Championship Championship Championship Blackburn Rovers 9 0 0 0 1283' 9 0 6 6 0 9 2 0 15 548 79% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Blackburn Rovers 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 1 0 0 2 69 86% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Blackburn Rovers 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 224 93% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Stockport 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   13 3 1 3 1880' 13 0 10 2 0 14 4 0 24 761 72% 1
Championship Championship Championship Blackburn Rovers 5 0 0 1 746' 5 0 4 2 0 4 0 0 9 369 79% 0
Championship Championship Championship Sheffield Wednesday 5 0 0 0 770' 5 0 5 0 0 5 0 0 13 163 80% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Blackburn Rovers 1 184' 1 0 1 1 1 0 0 27 89% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Blackburn Rovers 2 3 1 2 180' 2 0 0 0 0 4 3 0 2 202 50% 1
2022/2023   33 0 0 1 2740' 20 7 6 6 1 4 1 20 26 781 78% 0
Championship Championship Championship Blackburn Rovers 28 0 0 1 2178' 17 6 4 5 1 4 1 20 26 781 78% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Blackburn Rovers 3 0 0 0 369' 2 1 1 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Blackburn Rovers 2 0 0 0 193' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
2021/2022   47 3 0 7 5467' 40 24 3 13 0 27 18 42 67 1065 73% 3
Championship Championship Championship Blackburn Rovers 46 3 0 7 5331' 39 23 3 13 0 27 18 42 67 1065 73% 3
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Blackburn Rovers 1 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   47 1 0 1 2673' 8 7 22 1 0 8 4 7 11 421 77% 0
Championship Championship Championship Blackburn Rovers 45 1 0 1 2511' 7 7 21 1 0 6 4 6 10 362 78% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Blackburn Rovers 1 90' 1 0 0 2 0 1 1 59 76% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Blackburn Rovers 1 72' 0 0 1 - - - - - - -
2019/2020   37 2 0 0 2097' 7 4 16 3 1 9 3 16 13 187 80% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Blackburn Rovers 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Blackburn Rovers 34 2 0 0 1839' 5 4 15 3 1 9 3 16 13 187 80% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Blackburn Rovers 1 78' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   2 133' 0 0 2 - - - - - - -
Championship Championship Championship Blackburn Rovers 2 133' 0 0 2 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2