Jody Craddock vs Antonee Robinson - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
6
Defence
183 cm
78 kg
50 lat (1975-07-25)
England England
Profil zawodnika
33
Defence
England England
Statystyki Jody Craddock, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Anglii Premier League Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Rezerwowi
Statystyki Antonee Robinson, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Anglii Premier League Carabao Cup Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Copa America Premier League Summer Series Mistrzostwa Świata
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jody Craddock
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2011/2012   15 0 0 0 164' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Wolverhampton Wanderers 15 0 0 0 164' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2010/2011   24 1 0 0 1355' 14 1 1 5 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Wolverhampton Wanderers 24 1 0 0 1355' 14 1 1 5 0 - - - - - - -
2009/2010   38 5 0 0 3240' 36 0 0 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Wolverhampton Wanderers 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Wolverhampton Wanderers 35 5 0 0 2970' 33 0 0 1 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Arsenal 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wolverhampton Wanderers 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2008/2009   17 1 0 0 1537' 17 1 0 2 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Wolverhampton Wanderers 17 1 0 0 1537' 17 1 0 2 0 - - - - - - -
2007/2008   27 2 0 0 2513' 26 3 1 2 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Wolverhampton Wanderers 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Stoke City 4 360' 4 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Wolverhampton Wanderers 23 1 0 0 2153' 22 3 1 2 0 - - - - - - -
2006/2007   39 5 0 0 3263' 30 2 6 4 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Wolverhampton Wanderers 39 5 0 0 3263' 30 2 6 4 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Cardiff City 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2005/2006   29 0 0 0 1765' 17 3 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Wolverhampton Wanderers 29 0 0 0 1765' 17 3 1 0 0 - - - - - - -
2004/2005   43 1 0 0 3120' 33 0 2 4 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Wolverhampton Wanderers 42 1 0 0 3030' 32 0 2 4 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wolverhampton Wanderers 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2003/2004   29 2 0 0 90' 1 0 0 2 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Wolverhampton Wanderers 29 1 0 0 90' 1 0 0 2 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Arsenal 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Wolverhampton Wanderers 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2002/2003   25 1 0 0 450' 5 0 0 2 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Sunderland 25 1 0 0 450' 5 0 0 2 0 - - - - - - -
2001/2002   1 0 0 2 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Sunderland 1 0 0 ' 2 0 - - - - - - -
2000/2001   0 0 0 1 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Sunderland 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Statystyki Antonee Robinson
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   21 0 0 0 2333' 21 0 7 4 0 7 2 0 10 941 79% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 1 1 0 1 77 83% 0
Premier League Premier League Premier League Fulham 16 0 0 0 1773' 16 0 5 4 0 4 0 0 8 707 79% 2
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Fulham 2 180' 2 0 0 0 0 0 1 108 81% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje USA 2 290' 2 0 2 2 1 0 0 49 61% 1
2024/2025   41 0 0 11 3880' 41 0 2 10 0 20 4 0 23 1863 81% 7
Premier League Premier League Premier League Fulham 37 0 0 10 3419' 37 0 1 7 0 16 2 0 20 1615 81% 7
Premier League Premier League Premier League Arsenal 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 2 0 0 0 281' 2 0 1 0 0 3 1 0 0 133 84% 0
CONCACAF Nations League 1 USA 2 0 0 1 180' 2 0 0 1 0 1 1 0 3 115 76% 0
2023/2024   44 2 0 7 4379' 44 0 5 6 0 24 11 0 26 2077 76% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 2 1 0 0 59 88% 0
Premier League Premier League Premier League Fulham 37 0 0 6 3719' 37 0 5 6 0 16 7 0 20 1627 76% 3
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Sheffield United 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
CONCACAF Nations League 1 USA 3 2 0 1 300' 3 0 0 0 0 4 3 0 2 232 86% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Fulham 3 0 0 0 270' 3 0 0 0 0 2 0 0 4 159 62% 0
2022/2023   40 0 0 1 3525' 38 1 1 10 0 3 0 24 20 1276 76% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 4 0 0 0 256' 2 0 1 1 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Fulham 35 0 0 1 3179' 35 1 0 8 0 3 0 24 20 1276 76% 2
CONCACAF Nations League 1 USA 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
2021/2022   54 5 0 4 4496' 44 2 6 6 0 7 2 27 22 2172 80% 1
Championship Championship Championship Fulham 40 2 0 4 3310' 33 2 3 6 0 6 2 20 18 2017 81% 1
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata USA 13 2 0 0 1100' 11 0 2 0 0 1 0 7 4 155 75% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Fulham 1 1 0 0 86' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
2020/2021   35 0 0 0 2991' 27 2 5 4 1 6 3 16 8 881 76% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Fulham 3 270' 3 0 0 1 0 1 0 59 93% 0
Premier League Premier League Premier League Fulham 31 0 0 0 2601' 24 2 4 4 1 5 3 14 8 804 74% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 1 120' 0 0 1 0 0 1 0 18 78% 0
2019/2020   39 1 0 1 3797' 38 4 1 8 0 15 3 30 42 893 69% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wigan Athletic 1 81' 0 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Wigan Athletic 38 1 0 1 3716' 38 4 0 8 0 15 3 30 42 893 69% 0
2018/2019   26 0 0 1 2340' 26 0 0 2 0 8 2 20 13 532 69% 1
Championship Championship Championship Wigan Athletic 26 0 0 1 2340' 26 0 0 2 0 8 2 20 13 532 69% 1
2017/2018   49 0 0 4 3102' 30 2 4 5 0 3 2 23 23 390 61% 0
Championship Championship Championship Bolton Wanderers 45 0 0 4 2742' 26 2 4 5 0 3 2 23 23 390 61% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Bolton Wanderers 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Bolton Wanderers 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   3 30' 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Everton Academy 3 30' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2