Oumar Ngom vs Jocelyn - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
79
Midfield
France France
Profil zawodnika
11
Midfield
Ivory Coast Ivory Coast
Statystyki Oumar Ngom, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Portugalii Liga portugalska World Cup Qualification Africa Mecze towarzyskie Reprezentacje EURO U-21 Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jocelyn, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Włoch EURO U-21 Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Oumar Ngom
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   21 0 0 1 2455' 21 0 8 7 1 21 4 0 23 703 83% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Sintra Football 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sintra Football 9 0 0 1 883' 9 0 1 5 1 14 1 0 16 427 83% 0
World Cup Qualification Africa Mauretania 2 0 0 0 344' 2 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mauretania 1 168' 1 0 1 2 1 0 1 42 81% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Lecce 8 0 0 0 970' 8 0 4 1 0 5 2 0 6 234 83% 0
2024/2025   16 2 0 0 2306' 16 0 12 2 1 40 7 0 36 717 83% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Pau 16 2 0 0 2306' 16 0 12 2 1 40 7 0 36 717 83% 0
2023/2024   5 1 0 0 704' 5 0 5 1 0 10 2 0 10 200 70% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Pau 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Pau 5 1 0 0 704' 5 0 5 0 0 10 2 0 10 200 70% 0
2022/2023   12 1 0 0 784' 4 3 3 1 0 4 2 0 4 73 82% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Niort 12 1 0 0 784' 4 3 3 1 0 4 2 0 4 73 82% 0
2021/2022   5 61' 0 0 1 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Niort 5 61' 0 0 1 - - - - - - -
Statystyki Jocelyn
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   2 2 0 0 258' 2 0 2 3 0 18 5 0 18 128 73% 1
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Lecce 1 112' 1 0 1 0 0 0 0 1 100% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Lecce 1 2 0 0 146' 1 0 1 3 0 18 5 0 18 127 72% 1
2024/2025   19 3 0 2 2609' 19 0 13 2 0 53 16 0 38 389 70% 6
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Oud-Heverlee 17 3 0 2 2328' 17 0 11 2 0 44 14 0 32 335 68% 6
Serie A Serie A Serie A Lecce 2 0 0 0 281' 2 0 2 0 0 9 2 0 6 54 80% 0
2023/2024   2 0 0 1 311' 2 0 2 1 0 12 6 0 13 107 42% 2
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Oud-Heverlee 2 0 0 1 311' 2 0 2 1 0 12 6 0 13 107 42% 2
2022/2023   33 7 0 3 3638' 22 13 11 3 0 39 19 28 50 322 70% 18
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Eupen 33 7 0 3 3638' 22 13 11 3 0 39 19 28 50 322 70% 18
2021/2022   31 1 0 2 3449' 16 15 15 3 0 19 9 19 42 348 71% 9
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Eupen 31 1 0 2 3449' 16 15 15 3 0 19 9 19 42 348 71% 9
2020/2021   36 1 0 4 3584' 24 8 11 4 0 6 2 6 3 57 67% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Eupen 34 1 0 4 3329' 22 7 11 4 0 6 2 6 3 57 67% 0
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Eupen 2 0 0 0 255' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   4 370' 0 0 4 0 0 0 0 0 0% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Eupen 3 236' 0 0 3 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Eupen 1 134' 0 0 1 - - - - - - -
2018/2019   9 0 0 0 694' 1 1 8 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Eupen 9 0 0 0 694' 1 1 8 1 0 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2