Jocelyn vs Boloca - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
11
Midfield
Ivory Coast Ivory Coast
Profil zawodnika
11
Midfield
Italy Italy
Statystyki Jocelyn, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Włoch EURO U-21 Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Boloca, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Włoch Klubowe mecze towarzyskie EURO U-21
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Rezerwowi
Statystyki Jocelyn
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   2 2 0 0 258' 2 0 2 3 0 18 5 0 18 128 73% 1
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Lecce 1 112' 1 0 1 0 0 0 0 1 100% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Lecce 1 2 0 0 146' 1 0 1 3 0 18 5 0 18 127 72% 1
2024/2025   19 3 0 2 2609' 19 0 13 2 0 53 16 0 38 389 70% 6
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Oud-Heverlee 17 3 0 2 2328' 17 0 11 2 0 44 14 0 32 335 68% 6
Serie A Serie A Serie A Lecce 2 0 0 0 281' 2 0 2 0 0 9 2 0 6 54 80% 0
2023/2024   2 0 0 1 311' 2 0 2 1 0 12 6 0 13 107 42% 2
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Oud-Heverlee 2 0 0 1 311' 2 0 2 1 0 12 6 0 13 107 42% 2
2022/2023   33 7 0 3 3638' 22 13 11 3 0 39 19 28 50 322 70% 18
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Eupen 33 7 0 3 3638' 22 13 11 3 0 39 19 28 50 322 70% 18
2021/2022   31 1 0 2 3449' 16 15 15 3 0 19 9 19 42 348 71% 9
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Eupen 31 1 0 2 3449' 16 15 15 3 0 19 9 19 42 348 71% 9
2020/2021   36 1 0 4 3584' 24 8 11 4 0 6 2 6 3 57 67% 0
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Eupen 2 0 0 0 255' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Eupen 34 1 0 4 3329' 22 7 11 4 0 6 2 6 3 57 67% 0
2019/2020   4 370' 0 0 4 0 0 0 0 0 0% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Eupen 3 236' 0 0 3 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Eupen 1 134' 0 0 1 - - - - - - -
2018/2019   9 0 0 0 694' 1 1 8 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Eupen 9 0 0 0 694' 1 1 8 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Boloca
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   5 564' 5 0 2 4 1 0 2 120 89% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Sassuolo 2 248' 2 0 1 2 1 0 1 64 84% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Sassuolo 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Sassuolo 2 226' 2 0 1 2 0 0 1 56 95% 0
2024/2025   35 4 0 3 3749' 35 0 9 4 0 32 14 0 25 1793 91% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Sassuolo 1 90' 1 0 0 2 1 0 0 57 95% 0
Serie B Serie B Serie B Sassuolo 34 4 0 3 3659' 34 0 9 4 0 30 13 0 25 1736 91% 0
2023/2024   29 2 0 0 3065' 23 6 9 7 1 15 6 0 7 1058 90% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Sassuolo 1 0 0 ' 0 0 2 2 0 0 12 100% 0
Serie A Serie A Serie A Sassuolo 29 1 0 0 3065' 23 6 9 7 1 13 4 0 7 1046 90% 0
2022/2023   4 1 0 0 360' 4 0 0 2 0 2 1 0 3 238 90% 0
Serie B Serie B Serie B Frosinone 4 1 0 0 360' 4 0 0 2 0 2 1 0 3 238 90% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2