Joao Palinha vs Jayden Bogle - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
6
Midfield
189 cm
30 lat (1995-07-09)
Portugal Portugal
Profil zawodnika
2
Midfield
England England
Statystyki Joao Palinha, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Anglii Premier League Carabao Cup Superpuchar Europy Liga Mistrzów Klubowe mecze towarzyskie FIFA Club World Cup Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro Premier League Summer Series Mistrzostwa Świata
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jayden Bogle, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Carabao Cup Premier League Puchar Anglii Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Joao Palinha
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   34 6 0 3 3779' 34 0 10 11 0 35 13 0 40 1425 84% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Tottenham Hotspur 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 1 1 0 2 36 81% 0
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 24 4 0 2 2685' 24 0 7 7 0 28 8 0 31 946 81% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Tottenham Hotspur 2 1 0 0 180' 2 0 0 1 0 1 1 0 2 129 91% 0
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Tottenham Hotspur 1 192' 1 0 1 2 1 0 0 12 67% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Tottenham Hotspur 4 1 0 1 360' 4 0 0 2 0 3 2 0 5 249 88% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Tottenham Hotspur 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
FIFA Club World Cup Bayern Monachium 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 53 94% 0
2024/2025   11 0 0 0 1287' 11 0 5 3 1 18 4 0 14 914 89% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Bayern Monachium 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 1 1 0 2 128 90% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Portugalia 2 0 0 0 287' 2 0 2 1 0 2 0 0 1 88 60% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Bayern Monachium 2 0 0 0 240' 2 0 1 0 0 5 0 0 1 146 92% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Bayern Monachium 6 0 0 0 670' 6 0 2 2 1 10 3 0 10 552 93% 0
2023/2024   35 4 0 2 4197' 35 0 13 13 0 50 13 0 64 1450 83% 2
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Fulham 4 360' 4 0 0 6 0 0 8 177 82% 0
Premier League Premier League Premier League Fulham 31 4 0 2 3837' 31 0 13 13 0 44 13 0 56 1255 83% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 18 89% 0
2022/2023   46 4 0 0 4461' 39 7 5 14 0 21 6 31 44 1068 84% 1
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Portugalia 6 242' 0 0 3 0 0 2 1 13 92% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 5 1 0 0 656' 4 3 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Fulham 35 3 0 0 3563' 35 4 1 14 0 21 6 29 43 1055 84% 1
Premier League Premier League Premier League Leeds United 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   45 5 0 0 5039' 34 19 9 9 1 21 12 58 66 1096 88% 1
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Sporting Lizbona 3 0 0 0 252' 1 1 1 0 0 0 0 0 0 4 50% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Portugalia 8 2 0 0 862' 4 3 4 1 0 5 3 6 11 143 86% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sporting Lizbona 6 0 0 0 624' 6 1 0 2 0 0 0 3 4 27 89% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 28 3 0 0 3301' 23 14 4 6 1 16 9 49 51 922 88% 1
2020/2021   36 2 0 0 3674' 32 8 4 8 0 20 5 53 54 861 82% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Sporting Lizbona 2 0 0 0 265' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Sporting Lizbona 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 32 1 0 0 3229' 28 7 4 7 0 20 5 53 54 861 82% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Sporting Lizbona 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   45 4 0 1 4276' 37 11 3 11 0 17 6 69 58 1110 85% 3
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Braga 12 1 0 1 1119' 11 2 0 2 0 4 2 11 12 281 82% 1
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Braga 1 1 0 0 180' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 31 2 0 0 2887' 24 8 3 9 0 13 4 58 46 829 86% 2
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Braga 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   35 2 0 1 2809' 21 6 6 3 0 11 4 36 41 637 85% 2
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 31 2 0 1 2261' 17 4 6 3 0 11 4 36 41 637 85% 2
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Braga 4 0 0 0 548' 4 2 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   21 0 0 0 766' 2 2 5 0 0 1 0 4 4 47 77% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 8 164' 0 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sporting Lizbona 5 0 0 0 194' 1 1 0 0 0 1 0 1 4 41 78% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Sporting CP B 1 0 0 0 152' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sporting Lizbona 4 140' 0 0 2 0 0 3 0 6 67% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Sporting Lizbona 3 116' 0 0 1 - - - - - - -
2016/2017   29 1 0 0 2301' 18 2 7 8 0 10 2 40 59 589 77% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Sporting Lizbona 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Belenenses 13 1 0 0 1170' 13 0 0 7 0 10 2 28 34 416 75% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 14 0 0 0 1041' 4 2 7 1 0 0 0 12 25 173 83% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Sporting CP B 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   30 0 0 0 2909' 26 5 3 9 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Moreirense 30 0 0 0 2909' 26 5 3 9 0 - - - - - - -
2014/2015   24 1 0 0 649' 0 4 6 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Sporting CP B 24 1 0 0 649' 0 4 6 0 0 - - - - - - -
2013/2014   3 173' 0 0 2 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Sporting CP B 3 173' 0 0 2 - - - - - - -
Statystyki Jayden Bogle
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   36 2 0 4 4509' 36 0 15 8 0 23 6 0 32 1004 73% 10
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Leeds United 1 0 0 ' 0 0 2 1 0 0 19 89% 0
Premier League Premier League Premier League Leeds United 33 1 0 4 4026' 33 0 13 6 0 17 4 0 29 861 77% 10
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Leeds United 2 0 0 0 316' 2 0 1 2 0 3 0 0 2 75 72% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Leeds United 1 167' 1 0 1 1 1 0 1 49 0% 0
2024/2025   44 6 0 4 4915' 44 0 12 12 0 47 14 0 58 1828 78% 7
Championship Championship Championship Leeds United 44 6 0 4 4915' 44 0 12 11 0 47 14 0 58 1810 78% 6
Championship Championship Championship Norwich City 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Leeds United 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 18 83% 1
2023/2024   34 3 0 1 3795' 34 0 10 9 0 33 11 0 22 835 71% 4
Premier League Premier League Premier League Sheffield United 32 3 0 1 3521' 32 0 9 9 0 32 11 0 22 756 70% 4
Premier League Premier League Premier League Arsenal 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Sheffield United 1 184' 1 0 1 0 0 0 0 41 85% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sheffield United 1 90' 1 0 0 1 0 0 0 38 76% 0
2022/2023   29 3 0 1 2544' 18 6 6 9 0 9 3 19 15 467 68% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sheffield United 4 1 0 0 344' 2 0 2 2 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Sheffield United 25 2 0 1 2200' 16 6 4 7 0 9 3 19 15 467 68% 4
2021/2022   27 3 0 1 1986' 19 2 2 5 0 14 8 26 13 622 79% 3
Championship Championship Championship Sheffield United 24 3 0 1 1686' 16 2 2 5 0 14 8 26 13 622 79% 3
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sheffield United 3 300' 3 0 0 - - - - - - -
2020/2021   28 3 0 0 2286' 17 6 4 2 0 15 8 10 11 325 76% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sheffield United 1 0 0 0 206' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Sheffield United 23 2 0 0 1559' 12 3 4 2 0 11 6 5 7 228 77% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sheffield United 4 1 0 0 521' 4 2 0 0 0 4 2 5 4 97 73% 1
2019/2020   43 1 0 6 4007' 35 7 5 8 0 18 4 38 49 1046 81% 3
Championship Championship Championship Derby County 39 1 0 5 3752' 33 7 4 7 0 16 4 36 48 992 82% 3
Championship Championship Championship Luton Town 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Derby County 4 0 0 1 255' 2 0 1 1 0 2 0 2 1 54 76% 0
2018/2019   52 2 0 8 4736' 49 3 1 8 1 29 10 60 44 1680 80% 0
Championship Championship Championship Derby County 45 2 0 8 3865' 42 1 1 7 0 29 10 57 40 1545 80% 0
Championship Championship Championship Middlesbrough 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Derby County 3 0 0 0 387' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Derby County 4 0 0 0 484' 4 1 0 1 1 0 0 3 4 135 78% 0
2017/2018   1 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Derby County 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   1 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Derby County Academy 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2