Seko vs Jerome Hergault - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
15
Defence
Japan Japan
Profil zawodnika
14
Defence
185 cm
80 kg
40 lat (1986-04-05)
France France
Statystyki Seko, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga francuska World Cup Qualification Asia Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jerome Hergault, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga francuska
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Seko
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   37 0 0 0 3414' 37 0 1 7 0 17 6 0 23 1510 86% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Le Havre 30 0 0 0 2784' 30 0 1 6 0 17 6 0 20 1147 85% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Paris FC 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
World Cup Qualification Asia Japonia 3 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 0 0 0 3 274 89% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Japonia 3 0 0 0 270' 3 0 0 0 0 0 0 0 0 89 90% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Grasshopper 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Le Havre 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   37 0 0 1 3419' 37 0 1 6 0 14 1 0 17 1433 81% 2
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Grasshopper 36 0 0 1 3329' 36 0 1 6 0 14 1 0 17 1433 81% 2
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Grasshopper 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   32 1 0 0 3248' 32 0 5 4 0 20 5 0 14 1283 66% 4
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Grasshopper 32 1 0 0 3248' 32 0 5 4 0 20 5 0 14 1283 66% 4
2022/2023   4 0 0 0 360' 4 0 0 0 0 3 1 0 4 188 83% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Grasshopper 4 0 0 0 360' 4 0 0 0 0 3 1 0 4 188 83% 0
Statystyki Jerome Hergault
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2021/2022   35 0 0 0 873' 5 3 3 2 2 1 0 7 3 157 75% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lorient 35 0 0 0 873' 5 3 3 2 2 1 0 7 3 157 75% 0
2020/2021   33 2 0 0 2293' 19 5 3 0 0 3 2 16 16 512 77% 4
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lorient 33 2 0 0 2293' 19 5 3 0 0 3 2 16 16 512 77% 4
2019/2020   23 0 0 1 1726' 17 2 1 3 0 1 0 14 16 519 78% 1
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Lorient 1 0 0 0 136' 1 1 0 1 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Lorient 20 0 0 1 1470' 15 1 1 2 0 1 0 14 16 519 78% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lorient 2 120' 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   35 0 0 1 3046' 33 0 1 4 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska AC Ajaccio 33 0 0 1 2836' 31 0 1 4 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej AC Ajaccio 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
2017/2018   42 0 0 0 3792' 41 0 1 5 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji AC Ajaccio 1 72' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej AC Ajaccio 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
France Promotion/Relegation 1 AC Ajaccio 3 300' 3 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska AC Ajaccio 37 0 0 0 3330' 37 0 0 5 0 - - - - - - -
2016/2017   36 0 0 0 3165' 33 1 1 6 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Red Star 35 0 0 0 3045' 32 1 1 6 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Red Star 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   28 0 0 0 2554' 24 4 2 5 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Red Star 27 0 0 0 2475' 24 4 1 5 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Red Star 1 79' 0 0 1 - - - - - - -
2014/2015   5 1 0 0 390' 4 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Red Star 5 390' 4 0 0 - - - - - - -
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Red Star 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2013/2014   0 0 0 0 1 - - - - - - -
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Luzenac 0 0 0 ' 0 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2