Robin Propper vs Jerdy Schouten - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
3
Defence
190 cm
80 kg
32 lat (1993-09-23)
Netherlands Netherlands
Profil zawodnika
22
Defence
Netherlands Netherlands
Statystyki Robin Propper, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga holenderska Puchar Holandii KNVB Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jerdy Schouten, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Mistrzów Superpuchar Holandii Puchar Holandii KNVB Liga holenderska Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Euro
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Robin Propper
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   26 0 0 0 2661' 26 0 6 6 0 28 7 0 18 1532 86% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Twente 21 0 0 0 1995' 21 0 3 6 0 22 5 0 16 1278 85% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Twente 3 380' 3 0 1 6 2 0 2 254 93% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie FC Twente 2 286' 2 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   38 2 0 0 4038' 38 0 10 9 1 20 4 0 25 2188 86% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Rangers 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rangers 9 0 0 0 838' 9 0 1 1 1 1 0 0 4 369 83% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 23 2 0 0 2515' 23 0 7 8 0 19 4 0 20 1778 88% 1
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Rangers 3 345' 3 0 1 0 0 0 0 41 0% 0
Puchar Szkocji Rangers 2 250' 2 0 1 0 0 0 1 0 0% 0
2023/2024   40 3 0 0 4050' 40 0 8 9 0 24 11 0 31 2667 68% 1
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Twente 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 1 72 74% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Twente 33 3 0 0 3295' 33 0 6 7 0 22 9 0 27 2221 75% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Vitesse 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Europa Conference League FC Twente 6 0 0 0 665' 6 0 2 1 0 2 2 0 3 374 24% 0
2022/2023   34 3 0 2 3732' 34 6 3 11 0 22 9 24 18 1469 83% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Twente 33 2 0 2 3642' 33 6 3 11 0 22 9 24 18 1469 83% 1
Europa Conference League FC Twente 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Twente 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2021/2022   35 5 0 2 3170' 33 2 1 4 0 22 11 43 21 1981 81% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Twente 1 90' 1 0 0 0 0 2 0 42 79% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Twente 34 5 0 2 3080' 32 2 1 4 0 22 11 41 21 1939 81% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Ajax Amsterdam 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska SC Heerenveen 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   33 1 0 3 3022' 31 3 0 5 0 5 2 26 16 1180 81% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Heracles 32 1 0 3 2932' 30 3 0 5 0 5 2 26 16 1180 81% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Heracles 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2019/2020   18 0 0 1 2076' 18 6 0 5 0 16 3 21 15 712 82% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Heracles 18 0 0 1 2076' 18 6 0 5 0 16 3 21 15 712 82% 0
2018/2019   5 0 0 1 503' 5 1 0 0 0 6 2 4 1 156 76% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Heracles 5 0 0 1 503' 5 1 0 0 0 6 2 4 1 156 76% 0
2017/2018   28 3 0 1 2323' 25 1 1 4 1 19 7 32 24 1015 82% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Heracles 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Heracles 27 3 0 1 2323' 25 1 1 4 1 19 7 32 24 1015 82% 0
2016/2017   36 0 0 2 1846' 14 3 6 5 1 1 0 2 2 628 84% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Heracles 33 0 0 2 1690' 14 3 4 5 1 1 0 2 2 628 84% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Heracles 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Heracles 2 156' 0 0 2 - - - - - - -
2015/2016   35 2 0 0 3246' 32 3 3 12 1 - - - - - - -
Baraże ligi holenderskiej De Graafschap 4 0 0 0 360' 4 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska De Graafschap 31 2 0 0 2886' 28 3 3 11 1 - - - - - - -
2014/2015   43 3 0 0 4100' 43 3 0 2 1 - - - - - - -
Baraże ligi holenderskiej De Graafschap 6 0 0 0 570' 6 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB De Graafschap 1 1 0 0 165' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska De Graafschap 36 2 0 0 3365' 36 2 0 1 1 - - - - - - -
2013/2014   33 2 0 0 2317' 23 1 3 0 0 - - - - - - -
Baraże ligi holenderskiej De Graafschap 2 0 0 0 207' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska De Graafschap 31 2 0 0 2110' 21 0 3 0 0 - - - - - - -
2012/2013   35 2 0 0 1962' 15 1 8 0 0 - - - - - - -
Baraże ligi holenderskiej De Graafschap 4 227' 0 0 3 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska De Graafschap 31 2 0 0 1735' 15 1 5 0 0 - - - - - - -
2011/2012   2 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska De Graafschap 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Jerdy Schouten
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   42 1 0 2 4319' 42 0 8 7 1 20 6 0 24 2775 89% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSV Eindhoven 8 0 0 0 766' 8 0 1 2 0 1 0 0 3 412 92% 0
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii PSV Eindhoven 1 90' 1 0 0 0 0 0 2 70 97% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PSV Eindhoven 3 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 0 0 0 2 213 90% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 28 1 0 2 3013' 28 0 7 4 1 19 6 0 15 1981 91% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Holandia 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 1 38 79% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie PSV Eindhoven 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 61 0% 0
2024/2025   31 2 0 2 3742' 31 0 13 3 0 12 5 0 26 1642 87% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSV Eindhoven 7 1 0 0 778' 7 0 2 1 0 3 1 0 8 305 87% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Holandia 2 309' 2 0 2 0 0 0 2 87 93% 0
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii PSV Eindhoven 1 201' 1 0 1 0 0 0 0 73 96% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PSV Eindhoven 4 0 0 0 601' 4 0 3 1 0 2 0 0 1 237 68% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 17 1 0 2 1853' 17 0 5 1 0 7 4 0 15 940 90% 0
2023/2024   38 3 0 0 3971' 38 0 8 5 0 23 8 0 21 2275 88% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSV Eindhoven 8 0 0 0 802' 8 0 1 1 0 0 0 0 6 432 91% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 28 3 0 0 2923' 28 0 6 3 0 22 8 0 15 1743 88% 1
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PSV Eindhoven 2 0 0 0 246' 2 0 1 1 0 1 0 0 0 100 87% 0
2022/2023   39 0 0 3 4293' 32 14 5 3 0 6 2 18 25 1346 87% 2
Serie A Serie A Serie A Bologna 34 0 0 2 3836' 29 11 5 3 0 6 2 18 25 1296 87% 2
Serie A Serie A Serie A Spezia 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Holandia 3 0 0 1 157' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 50 84% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Bologna 2 0 0 0 300' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   26 1 0 1 1792' 17 3 1 4 1 4 1 16 8 775 84% 0
Serie A Serie A Serie A Bologna 25 1 0 1 1702' 16 3 1 4 1 4 1 16 8 775 84% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Bologna 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2020/2021   36 1 0 1 3962' 28 13 7 8 1 3 2 37 20 1070 87% 0
Serie A Serie A Serie A Bologna 34 1 0 1 3855' 28 13 6 8 1 3 2 37 20 1070 87% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Bologna 2 107' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   32 0 0 0 2025' 13 6 7 7 1 7 1 24 2 451 83% 0
Serie A Serie A Serie A Bologna 31 0 0 0 1979' 13 6 6 6 1 7 1 24 2 451 83% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Bologna 1 0 0 0 46' 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   33 1 0 2 3175' 33 3 0 3 0 21 3 37 36 1213 82% 0
Baraże ligi holenderskiej Excelsior 2 0 0 0 268' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Excelsior 31 1 0 2 2907' 31 2 0 3 0 21 3 37 36 1213 82% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Ajax Amsterdam 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2017/2018   39 4 0 0 4558' 39 14 0 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Telstar 37 4 0 0 4291' 37 13 0 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Baraże ligi holenderskiej Telstar 2 0 0 0 267' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   19 244' 0 0 3 0 0 1 0 8 75% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska ADO Den Haag 18 168' 0 0 2 0 0 1 0 8 75% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB ADO Den Haag 1 76' 0 0 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2