Jäckle vs Camara - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
8
Midfield
Switzerland Switzerland
Profil zawodnika
14
Defence
Switzerland Switzerland
Statystyki Jäckle, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Szwajcarii 2 liga szwajcarska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Camara, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2 liga szwajcarska Puchar Szwajcarii Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jäckle
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   1 1 0 1 163' 1 0 1 0 0 2 1 0 0 110 73% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Aarau 1 1 0 1 163' 1 0 1 0 0 2 1 0 0 110 73% 0
2024/2025   15 1 0 0 1739' 15 0 6 4 0 4 0 0 7 510 47% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Aarau 1 1 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Aarau 14 0 0 0 1649' 14 0 6 3 0 4 0 0 7 510 47% 0
2023/2024   32 0 0 2 3194' 32 0 4 8 0 2 0 0 1 136 0% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Aarau 32 0 0 2 3194' 32 0 4 8 0 2 0 0 1 136 0% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Schaffhausen 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2022/2023   1 0 0 0 173' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Aarau 1 0 0 0 173' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Camara
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   14 2 0 1 2023' 14 0 12 4 0 11 6 0 19 472 83% 2
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Yverdon 13 1 0 1 1933' 13 0 12 4 0 11 6 0 19 472 83% 2
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Yverdon 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   18 1 0 2 2374' 18 0 11 6 0 11 2 0 21 669 64% 2
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Etoile Carouge 18 1 0 2 2374' 18 0 11 6 0 11 2 0 21 669 64% 2
2023/2024   18 3 0 2 2532' 18 0 14 4 0 2 0 0 5 86 0% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Stade Nyonnais 18 3 0 2 2532' 18 0 14 4 0 2 0 0 5 86 0% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Sion 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2022/2023   - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2