Javier Manquillo vs David Hancko - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
22
Defence
175 cm
70 kg
32 lat (1994-05-05)
Spain Spain
Profil zawodnika
17
Defence
28 lat (1997-12-13)
Slovakia Slovakia
Statystyki Javier Manquillo, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga hiszpańska Puchar Króla Klubowe mecze towarzyskie Premier League Summer Series Champions cup Mistrzostwa Świata U-20
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Kartek
Rezerwowi
Statystyki David Hancko, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Mistrzów Puchar Króla Liga hiszpańska Superpuchar Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Euro Champions cup
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Javier Manquillo
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2024/2025   10 0 0 0 1375' 10 0 7 2 0 0 0 0 1 380 87% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Celta Vigo 7 0 0 0 1075' 7 0 7 1 0 0 0 0 1 365 91% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Celta Vigo 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 15 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Celta Vigo 3 0 0 0 300' 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   12 0 0 1 1351' 10 1 6 3 0 1 0 0 4 358 85% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Celta Vigo 12 0 0 1 1351' 10 1 6 3 0 1 0 0 4 358 85% 0
2022/2023   31 0 0 0 513' 2 1 3 0 0 0 0 0 0 24 83% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Newcastle United 5 0 0 0 186' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 25 0 0 0 237' 0 0 3 0 0 0 0 0 0 24 83% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Newcastle United 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2021/2022   32 1 0 2 2301' 16 7 4 5 0 3 3 8 16 300 73% 1
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 31 1 0 2 2105' 15 6 4 5 0 3 3 8 16 300 73% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Newcastle United 1 0 0 0 196' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   32 0 0 0 1568' 12 4 3 1 0 0 0 4 6 188 77% 0
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 30 0 0 0 1358' 10 4 3 1 0 0 0 4 5 155 75% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Newcastle United 2 210' 2 0 0 0 0 0 1 33 85% 0
2019/2020   30 0 0 1 2281' 20 3 4 5 0 1 0 20 12 429 77% 2
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 27 0 0 1 2021' 18 3 3 5 0 1 0 19 11 383 76% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Newcastle United 2 180' 2 0 0 0 0 1 1 46 80% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Newcastle United 1 80' 0 0 1 - - - - - - -
2018/2019   37 0 0 3 1983' 15 2 6 2 0 3 2 18 12 342 73% 1
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 34 0 0 3 1683' 12 2 6 2 0 2 1 13 8 246 72% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Newcastle United 3 300' 3 0 0 1 1 5 4 96 77% 0
2017/2018   41 0 0 1 2304' 22 3 1 2 0 2 0 24 12 405 76% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Newcastle United 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 38 0 0 1 2017' 20 2 1 2 0 2 0 24 12 405 76% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Newcastle United 2 0 0 0 257' 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   35 1 0 0 2064' 17 2 5 2 0 3 1 14 13 416 78% 5
Premier League Premier League Premier League Sunderland 32 1 0 0 1884' 15 2 5 2 0 3 1 14 13 416 78% 5
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sunderland 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sunderland 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   49 0 0 2 3899' 38 5 1 2 0 8 3 25 28 1386 83% 3
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 36 0 0 1 3034' 31 4 0 2 0 8 3 25 28 1386 83% 3
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Olympique Marsylia 2 120' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Olympique Marsylia 5 0 0 1 445' 3 1 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Marsylia 6 300' 3 0 0 - - - - - - -
2014/2015   39 0 0 0 1937' 17 2 4 3 0 2 0 2 10 378 83% 2
Premier League Premier League Premier League Liverpool FC 22 0 0 0 1032' 10 0 3 3 0 2 0 2 10 378 83% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liverpool FC 5 360' 4 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Liverpool FC 2 106' 0 0 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Liverpool FC 4 120' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Liverpool FC 6 0 0 0 319' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   15 0 0 0 496' 5 1 0 1 0 1 0 2 2 75 72% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Atletico Madryt 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Atletico Madryt 9 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 1 0 2 2 75 72% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Atletico Madryt 4 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   17 0 0 0 784' 5 1 3 1 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Atletico Madryt 4 261' 1 0 2 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Atletico Madryt 5 0 0 0 269' 2 1 0 1 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Atletico Madryt 8 254' 2 0 1 - - - - - - -
2011/2012   3 0 0 0 158' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Atletico Madryt 1 0 0 0 158' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Atletico Madryt 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki David Hancko
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   46 4 0 3 4387' 46 0 4 4 0 33 9 0 10 2447 86% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Atletico Madryt 13 2 0 1 1201' 13 0 1 1 0 9 3 0 6 693 89% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Atletico Madryt 4 1 0 0 360' 4 0 0 0 0 3 1 0 0 242 89% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Atletico Madryt 25 0 0 2 2405' 25 0 2 2 0 20 5 0 4 1380 88% 2
Superpuchar Atletico Madryt 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 60 93% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Izrael 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Słowacja 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Atletico Madryt 1 0 0 0 151' 1 0 1 1 0 1 0 0 0 72 0% 0
2024/2025   55 5 0 4 5100' 55 0 1 6 0 77 22 0 30 3711 89% 7
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Feyenoord Rotterdam 12 1 0 1 1080' 12 0 0 1 0 14 1 0 1 673 89% 3
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Słowacja 8 1 0 2 840' 8 0 1 1 0 11 5 0 5 373 82% 1
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Feyenoord Rotterdam 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 1 0 0 1 38 82% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Feyenoord Rotterdam 2 180' 2 0 0 1 0 0 2 116 83% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Feyenoord Rotterdam 32 3 0 1 2880' 32 0 0 4 0 50 16 0 21 2511 90% 3
2023/2024   48 7 1 3 4415' 48 0 1 3 0 80 26 0 26 4104 87% 3
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Feyenoord Rotterdam 5 1 0 1 450' 5 0 0 0 0 7 3 0 5 398 88% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Feyenoord Rotterdam 6 1 0 0 540' 6 0 0 0 0 7 2 0 2 561 92% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Feyenoord Rotterdam 2 0 0 0 210' 2 0 0 1 0 0 0 0 1 171 95% 0
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Feyenoord Rotterdam 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 68 91% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Feyenoord Rotterdam 34 5 1 2 3125' 34 0 1 2 0 66 21 0 18 2906 86% 3
2022/2023   49 4 0 5 4788' 49 4 0 3 0 34 13 12 18 2152 87% 2
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Feyenoord Rotterdam 3 0 0 0 300' 3 0 0 0 0 2 0 0 0 72 83% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Sparta Praga 3 270' 3 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Słowacja 2 180' 2 0 0 2 1 0 1 71 83% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Feyenoord Rotterdam 10 2 0 1 930' 10 0 0 1 0 2 0 3 1 296 90% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Feyenoord Rotterdam 31 2 0 4 3108' 31 4 0 2 0 28 12 9 16 1713 87% 2
2021/2022   48 10 3 6 4444' 47 4 0 7 0 6 4 1 4 126 86% 1
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Sparta Praga 30 7 3 4 2805' 30 2 0 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Słowacja 8 0 0 1 739' 7 2 0 2 0 6 4 1 4 126 86% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sparta Praga 4 0 0 0 360' 4 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Czech Sparta Praga 1 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sparta Praga 6 2 0 1 540' 6 0 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   26 7 5 4 2639' 26 5 0 1 0 2 1 1 0 74 81% 0
Puchar Czech Sparta Praga 1 1 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Sparta Praga 24 5 4 3 2319' 24 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sparta Praga 2 1 0 1 320' 2 2 0 0 0 2 1 1 0 74 81% 0
2019/2020   28 3 0 1 1908' 18 1 3 4 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Sparta Praga 26 2 0 1 1757' 18 1 1 4 0 - - - - - - -
Puchar Czech Sparta Praga 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sparta Praga 2 151' 0 0 2 - - - - - - -
2018/2019   45 0 0 0 723' 5 1 3 0 0 2 0 1 3 74 73% 0
Serie A Serie A Serie A Fiorentina 38 0 0 0 463' 3 1 2 0 0 2 0 1 3 74 73% 0
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Słowacja 3 260' 2 0 1 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Fiorentina 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   33 4 0 0 2486' 25 2 2 3 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka MSK Zilina 30 3 0 0 2276' 23 2 2 3 0 - - - - - - -
Puchar Słowacji Puchar Słowacji Puchar Słowacji MSK Zilina 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Slovakia Promotion/Relegation 1 MSK Zilina 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów MSK Zilina 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   15 208' 1 0 2 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka MSK Zilina 15 208' 1 0 2 - - - - - - -
2015/2016   10 334' 0 0 4 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka MSK Zilina 10 334' 0 0 4 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2