Javier Espinosa Gonzalez vs Daniel Silva - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
24
Midfield
174 cm
70 kg
33 lat (1992-09-19)
Spain Spain
Profil zawodnika
80
Midfield
Portugal Portugal
Statystyki Javier Espinosa Gonzalez, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga cypryjska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Daniel Silva, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Cypru Liga duńska Superligaen Liga cypryjska Liga Europy Klubowe mecze towarzyskie Club Friendlies
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Javier Espinosa Gonzalez
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2021/2022   30 1 0 0 3180' 15 12 13 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga cypryjska Liga cypryjska Liga cypryjska AEK Larnaca 30 1 0 0 3180' 15 12 13 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   18 0 0 0 1313' 4 4 10 0 0 3 3 7 6 156 75% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Fuenlabrada 18 0 0 0 1313' 4 4 10 0 0 3 3 7 6 156 75% 0
2019/2020   25 1 0 4 2160' 18 7 1 5 0 16 7 19 22 830 86% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Twente 25 1 0 4 2160' 18 7 1 5 0 16 7 19 22 830 86% 0
2018/2019   35 7 0 9 4020' 33 12 2 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska FC Twente 33 4 0 8 3840' 31 12 2 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Twente 2 3 0 1 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   31 2 0 0 3285' 21 15 6 2 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Granada 31 2 0 0 3285' 21 15 6 2 0 - - - - - - -
2016/2017   40 0 0 0 3111' 20 13 7 1 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Levante 40 0 0 0 3111' 20 13 7 1 0 - - - - - - -
2015/2016   38 0 0 0 3758' 28 9 10 6 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Elche 38 0 0 0 3758' 28 9 10 6 0 - - - - - - -
2014/2015   41 4 0 2 2827' 15 8 13 4 0 13 6 21 20 450 80% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Almeria 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Villarreal 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Almeria 19 1 0 0 1605' 8 5 7 3 0 7 4 16 17 290 83% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 12 1 0 0 587' 3 2 3 1 0 6 2 5 3 160 76% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Villarreal 8 2 0 2 545' 3 1 3 0 0 - - - - - - -
2013/2014   37 7 1 0 1354' 6 9 3 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Barcelona B 37 7 1 0 1354' 6 9 3 0 0 - - - - - - -
2012/2013   27 5 0 0 1690' 0 11 12 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Barcelona B 27 5 0 0 1690' 0 11 12 0 0 - - - - - - -
2011/2012   32 1 0 0 2087' 0 7 22 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Barcelona B 32 1 0 0 2087' 0 7 22 0 0 - - - - - - -
2010/2011   4 1 0 0 242' 1 0 3 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Barcelona B 4 1 0 0 242' 1 0 3 0 0 - - - - - - -
Statystyki Daniel Silva
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   12 1 0 2 1597' 12 0 7 1 0 13 2 0 7 679 62% 0
Puchar Cypru Puchar Cypru Puchar Cypru Pafos FC 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Midtjylland 4 0 0 2 483' 4 0 2 1 0 5 1 0 1 314 91% 0
Liga cypryjska Liga cypryjska Liga cypryjska Pafos FC 6 0 0 0 850' 6 0 4 0 0 4 0 0 6 225 3% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Midtjylland 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 4 1 0 0 140 91% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie FC Midtjylland 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Club Friendlies FC Midtjylland 1 174' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   17 1 0 0 2260' 17 0 11 4 1 15 5 0 21 779 84% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Midtjylland 2 0 0 0 226' 2 0 1 0 1 0 0 0 4 50 78% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Hellas Werona 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 2 0 0 0 41 95% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Midtjylland 10 1 0 0 1389' 10 0 7 2 0 11 4 0 13 459 86% 0
Serie A Serie A Serie A Hellas Werona 4 0 0 0 555' 4 0 3 1 0 2 1 0 4 229 81% 0
2023/2024   17 1 0 2 2099' 16 1 8 3 0 12 4 0 9 588 65% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vitoria Guimaraes 8 1 0 2 1033' 8 0 5 1 0 9 4 0 6 368 64% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Vitoria Guimaraes 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Serie A Serie A Serie A Hellas Werona 4 0 0 0 497' 3 1 2 2 0 3 0 0 3 220 67% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Vitoria Guimaraes 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Europa Conference League Vitoria Guimaraes 2 299' 2 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   31 1 0 0 2824' 18 6 11 3 0 1 0 0 0 78 83% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Vitoria Guimaraes 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vitoria Guimaraes 30 1 0 0 2734' 17 6 11 3 0 1 0 0 0 78 83% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Benfica Lizbona 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   2 68' 0 0 1 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vitoria Guimaraes 2 68' 0 0 1 - - - - - - -
2018/2019   1 0 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Vitoria de Guimaraes B 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2