Jasmin Kurtic vs Jan Repas - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
14
Midfield
186 cm
88 kg
37 lat (1989-01-10)
Slovenia Slovenia
Profil zawodnika
15
Midfield
29 lat (1997-03-19)
Slovenia Slovenia
Statystyki Jasmin Kurtic, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga słoweńska - Prva Liga Puchar Słowenii Euro Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Statystyki Jan Repas, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga słoweńska - Prva Liga Europa Conference League Klubowe mecze towarzyskie Club Friendlies Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jasmin Kurtic
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 4 1 0 1 121 0% 0
Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Olimpija Lublana 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 4 1 0 1 121 0% 0
Puchar Słowenii Puchar Słowenii Puchar Słowenii NK Eltron Å enčur 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Słowenii Puchar Słowenii Puchar Słowenii Olimpija Lublana ' 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   11 0 0 0 1329' 11 0 4 3 1 11 4 0 16 785 90% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Sudtirol 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 2 77 86% 0
Serie B Serie B Serie B Sudtirol 10 0 0 0 1209' 10 0 4 3 1 11 4 0 14 670 91% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Słowenia 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 38 84% 0
2023/2024   21 3 1 1 2839' 20 0 15 5 0 14 3 0 20 1253 86% 0
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii CS Universitatea Craiova 1 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Serie B Serie B Serie B Sudtirol 11 1 0 1 1537' 10 0 9 2 0 6 1 0 7 659 90% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska CS Universitatea Craiova 10 1 1 0 1302' 10 0 6 2 0 8 2 0 13 594 81% 0
2022/2023   16 3 2 2 1733' 15 5 0 7 0 6 3 11 8 420 85% 1
Liga grecka Liga grecka Liga grecka PAOK Saloniki 11 3 2 1 1283' 10 5 0 5 0 2 2 5 5 175 85% 1
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Słowenia 5 0 0 1 450' 5 0 0 2 0 4 1 6 3 245 85% 0
2021/2022   49 18 9 2 4943' 41 9 7 16 0 1 0 8 6 251 86% 1
Liga grecka Liga grecka Liga grecka PAOK Saloniki 32 15 9 2 3185' 26 6 5 7 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Grecji Puchar Grecji Puchar Grecji PAOK Saloniki 7 2 0 0 610' 5 0 2 3 0 - - - - - - -
Europa Conference League PAOK Saloniki 2 1 0 0 346' 2 2 0 1 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Słowenia 8 0 0 0 802' 8 1 0 5 0 1 0 8 6 251 86% 1
2020/2021   42 5 0 0 4364' 38 11 3 6 0 5 1 3 1 191 85% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Parma 3 0 0 0 258' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Słowenia 5 1 0 0 450' 5 0 0 1 0 5 1 3 1 191 85% 0
Serie A Serie A Serie A Parma 34 4 0 0 3656' 31 10 3 5 0 - - - - - - -
2019/2020   39 4 0 1 3778' 36 5 3 10 0 47 11 17 32 478 80% 1
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Parma 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch SPAL 2013 2 159' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Serie A Serie A Serie A Parma 20 2 0 1 1938' 18 3 2 5 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A SPAL 2013 16 2 0 0 1591' 16 2 0 5 0 47 11 17 32 478 80% 1
2018/2019   33 6 0 5 3357' 31 6 2 9 0 64 13 36 55 1048 86% 0
Serie A Serie A Serie A SPAL 2013 30 6 0 5 3027' 29 5 1 9 0 64 13 36 55 1048 86% 0
Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Słowenia 2 0 0 0 256' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch SPAL 2013 1 74' 0 0 1 - - - - - - -
2017/2018   43 3 0 0 3243' 25 5 10 8 1 28 10 33 39 773 77% 4
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Atalanta 6 0 0 0 396' 1 1 3 0 0 1 1 5 2 24 67% 0
Serie A Serie A Serie A Atalanta 20 2 0 0 1317' 7 4 7 2 0 10 4 10 8 240 80% 3
Serie A Serie A Serie A SPAL 2013 16 1 0 0 1440' 16 0 0 5 0 17 5 18 29 509 76% 1
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Atalanta 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   48 6 0 3 5672' 45 22 2 7 0 65 19 58 59 1227 82% 8
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Słowenia 9 0 0 0 792' 8 1 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Atalanta 37 6 0 3 4654' 35 20 2 7 0 65 19 58 59 1227 82% 8
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Atalanta 2 0 0 0 226' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   37 2 0 0 3899' 30 14 3 7 2 40 10 41 34 952 77% 6
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Atalanta 2 0 0 0 248' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Atalanta 35 2 0 0 3651' 29 13 2 7 2 40 10 41 34 952 77% 6
2014/2015   60 1 0 3 3678' 32 5 7 9 1 20 5 25 16 790 88% 2
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Fiorentina 6 0 0 1 450' 5 0 0 2 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Słowenia 12 0 0 0 1100' 10 2 1 1 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Fiorentina 36 1 0 2 1948' 15 3 6 5 1 20 5 25 16 790 88% 2
Serie A Serie A Serie A Sassuolo 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Fiorentina 4 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Sassuolo 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   37 2 0 5 3571' 27 9 9 3 0 57 17 44 42 1027 81% 1
Serie A Serie A Serie A Sassuolo 21 0 0 4 1873' 13 6 5 3 0 24 7 25 17 524 80% 1
Serie A Serie A Serie A Torino 16 2 0 1 1698' 14 3 4 0 0 33 10 19 25 503 82% 0
2012/2013   45 0 0 1 3852' 33 7 6 6 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Palermo 36 0 0 1 3142' 26 7 5 4 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Słowenia 9 0 0 0 710' 7 0 1 2 0 - - - - - - -
2011/2012   3 0 0 0 0 - - - - - - -
Baraże Varese 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Serie B Serie B Serie B Varese 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2010/2011   36 1 0 0 596' 3 1 3 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Palermo 2 0 0 0 184' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Gorica 16 0' 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Palermo 18 1 0 0 412' 2 0 3 0 0 - - - - - - -
Statystyki Jan Repas
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   26 3 1 9 3009' 26 0 10 4 0 30 7 0 22 866 0% 2
Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga NK Maribor 24 3 1 9 2798' 24 0 9 4 0 30 7 0 22 866 0% 2
Europa Conference League NK Maribor 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie NK Maribor 1 121' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Club Friendlies NK Maribor 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   40 4 1 8 4149' 40 0 7 11 1 22 7 0 18 582 0% 0
Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga NK Maribor 30 2 1 6 3046' 30 0 5 9 1 22 7 0 18 582 0% 0
Puchar Słowenii Puchar Słowenii Puchar Słowenii NK Maribor 2 0 0 0 353' 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Europa Conference League NK Maribor 6 1 0 1 570' 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy NK Maribor 2 1 0 1 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   39 8 0 5 4568' 39 0 14 6 0 1 0 0 2 48 0% 0
Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga NK Maribor 32 7 0 5 3502' 32 0 9 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Słowenii Puchar Słowenii Puchar Słowenii NK Maribor 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Europa Conference League NK Maribor 6 1 0 0 976' 6 0 5 2 0 1 0 0 2 48 0% 0
2022/2023   9 5 0 1 968' 9 0 2 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga NK Maribor 3 5 0 0 428' 3 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Słowenii Puchar Słowenii Puchar Słowenii NK Maribor ' 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów NK Maribor 4 0 0 1 360' 4 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy NK Maribor 2 0 0 0 180' 2 0 0 2 0 - - - - - - -
2021/2022   1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga NK Maribor 1 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga NK Maribor 6 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   17 0 0 0 996' 2 2 9 0 0 4 1 1 1 64 83% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Caen 16 0 0 0 927' 2 2 8 0 0 4 1 1 1 64 83% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Caen 1 69' 0 0 1 - - - - - - -
2018/2019   7 83' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Caen 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Caen 5 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Caen 1 83' 0 0 1 - - - - - - -
2017/2018   48 3 0 0 3429' 26 11 4 1 0 17 4 20 19 180 76% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy NK Domżale 7 2 0 0 715' 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Caen 2 0 0 0 153' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Caen 30 0 0 0 1783' 12 8 3 1 0 17 4 20 19 180 76% 0
Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga NK Domżale 4 1 0 0 360' 4 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Caen 5 0 0 0 418' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   44 4 0 0 4148' 27 15 12 0 0 - - - - - - -
Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga NK Domżale 34 4 0 0 3496' 25 13 7 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Słowenia 4 0 0 0 384' 2 2 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy NK Domżale 6 268' 0 0 4 - - - - - - -
2015/2016   9 1 0 0 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga NK Domżale 9 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2