Jaroslav Tregler vs Bauer - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
20
Midfield
31 lat (1995-01-20)
Czech Republic Czech Republic
Profil zawodnika
10
Midfield
Czech Republic Czech Republic
Statystyki Bauer, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2 liga czeska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jaroslav Tregler
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2021/2022   0 0 0 1 1 - - - - - - -
2 liga czeska 2 liga czeska 2 liga czeska Pribram 0 0 0 ' 1 1 - - - - - - -
2020/2021   26 1 0 0 2484' 24 2 2 2 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Pribram 26 1 0 0 2484' 24 2 2 2 0 - - - - - - -
2019/2020   31 1 0 1 2782' 29 2 1 8 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Pribram 31 1 0 1 2782' 29 2 1 8 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Banik Ostrawa 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2018/2019   33 1 0 0 3042' 33 1 0 8 1 - - - - - - -
Puchar Czech Pribram 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Pribram 33 0 0 0 3042' 33 1 0 8 1 - - - - - - -
2016/2017   27 2 0 0 2684' 27 3 0 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Pribram 27 2 0 0 2684' 27 3 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   27 3 0 0 1841' 17 0 4 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Pribram 27 2 0 0 1841' 17 0 4 0 0 - - - - - - -
Puchar Czech Pribram 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2014/2015   22 791' 1 0 8 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Pribram 22 791' 1 0 8 - - - - - - -
2013/2014   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Pribram 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Bauer
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   11 2 0 2 1619' 11 0 9 2 0 9 2 0 5 219 0% 4
2 liga czeska 2 liga czeska 2 liga czeska MFK Chrudim 10 1 0 2 1529' 10 0 9 2 0 9 2 0 5 219 0% 4
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie MFK Chrudim 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Slovacko 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   25 1 0 0 3814' 25 0 21 4 0 14 5 0 18 277 0% 0
2 liga czeska 2 liga czeska 2 liga czeska MFK Chrudim 25 1 0 0 3814' 25 0 21 4 0 14 5 0 18 277 0% 0
2023/2024   2 0 0 0 337' 2 0 2 1 0 2 0 0 0 21 0% 0
2 liga czeska 2 liga czeska 2 liga czeska MFK Chrudim 2 0 0 0 337' 2 0 2 1 0 2 0 0 0 21 0% 0
2022/2023   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga czeska 2 liga czeska 2 liga czeska MFK Chrudim 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2