Janik Haberer vs Andre Hahn - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
19
Midfield
187 cm
73 kg
32 lat (1994-04-02)
Germany Germany
Profil zawodnika
28
Midfield
185 cm
80 kg
35 lat (1990-08-13)
Germany Germany
Statystyki Janik Haberer, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Bundesliga Puchar Niemiec Klubowe mecze towarzyskie EURO U-21 Mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Andre Hahn, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Bundesliga Klubowe mecze towarzyskie Klubowe turieje towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Janik Haberer
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   22 1 0 2 2835' 22 0 13 8 0 14 1 0 23 660 77% 1
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Union Berlin 20 0 0 1 2655' 20 0 13 8 0 11 1 0 21 586 77% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 1 0 0 1 90' 1 0 0 0 0 3 0 0 2 74 80% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Union Berlin 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   23 0 0 0 3209' 23 0 16 1 0 21 3 0 18 770 81% 3
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 2 245' 2 0 1 6 0 0 3 100 91% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Union Berlin 21 0 0 0 2964' 21 0 15 1 0 15 3 0 15 670 79% 3
2023/2024   20 2 0 1 2437' 18 1 11 8 0 21 7 0 23 615 75% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 1 0 0 ' 0 0 2 2 0 2 10 90% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Union Berlin 16 1 0 1 1837' 14 1 8 7 0 15 4 0 16 503 74% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Union Berlin 4 0 0 0 600' 4 0 3 1 0 4 1 0 5 102 76% 0
2022/2023   44 5 0 2 6817' 41 36 7 6 1 23 13 34 32 631 74% 1
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Union Berlin 32 5 0 1 5043' 30 26 6 1 0 23 13 26 30 569 74% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 3 0 0 0 463' 3 3 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Union Berlin 9 0 0 1 1311' 8 7 1 5 1 0 0 8 2 62 76% 0
2021/2022   40 3 0 0 3023' 8 7 22 1 0 15 5 20 10 323 76% 1
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Freiburg 34 3 0 0 2506' 7 6 19 1 0 11 3 19 10 302 76% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Freiburg 6 0 0 0 517' 1 1 3 0 0 4 2 1 0 21 67% 0
2020/2021   19 0 0 0 1428' 5 5 9 1 0 5 3 5 4 130 81% 1
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Freiburg 19 0 0 0 1428' 5 5 9 1 0 5 3 5 4 130 81% 1
2019/2020   29 2 0 2 2789' 21 7 6 5 1 13 4 26 34 642 83% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Freiburg 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Freiburg 28 2 0 2 2699' 20 7 6 5 1 13 4 26 34 642 83% 0
2018/2019   28 1 0 3 2816' 27 4 1 6 1 26 4 46 47 826 80% 3
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Freiburg 27 1 0 3 2642' 26 3 1 6 1 26 4 46 47 826 80% 3
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Freiburg 1 0 0 0 174' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   38 4 1 5 4272' 33 13 5 9 0 34 16 74 69 712 71% 6
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Freiburg 33 3 1 4 3840' 31 12 2 9 0 34 16 74 69 712 71% 6
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Freiburg 3 1 0 1 317' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Freiburg 2 115' 0 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   35 4 0 4 3817' 22 14 10 7 0 30 5 40 56 796 69% 3
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Freiburg 33 3 0 4 3703' 22 13 10 7 0 30 5 40 56 796 69% 3
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Freiburg 2 1 0 0 114' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   38 5 1 5 4040' 27 15 8 6 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Niemcy U21 1 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga VfL Bochum 34 3 0 5 3713' 25 13 8 5 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfL Bochum 4 1 0 0 327' 2 2 0 1 0 - - - - - - -
2014/2015   2 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Hoffenheim 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   35 8 4 0 676' 0 9 2 1 1 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Unterhaching 35 8 4 0 676' 0 9 2 1 1 - - - - - - -
2012/2013   23 1 0 0 1105' 0 3 12 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Unterhaching 23 1 0 0 1105' 0 3 12 0 0 - - - - - - -
2011/2012   4 1 0 0 142' 0 1 1 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Unterhaching 4 1 0 0 142' 0 1 1 0 0 - - - - - - -
Statystyki Andre Hahn
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2022/2023   8 3 0 0 629' 4 1 3 1 0 2 1 7 2 49 49% 1
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Augsburg 8 2 0 0 629' 4 1 3 1 0 2 1 7 2 49 49% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Augsburg 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   34 6 0 2 4412' 27 20 7 6 0 38 20 56 18 406 54% 17
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Augsburg 2 1 0 0 274' 2 1 0 1 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Augsburg 32 5 0 2 4138' 25 19 7 5 0 38 20 56 18 406 54% 17
2020/2021   34 9 0 3 3681' 24 15 6 4 0 21 8 26 19 308 59% 7
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Augsburg 1 1 0 0 46' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Augsburg 33 8 0 3 3635' 24 15 5 4 0 21 8 26 19 308 59% 7
2019/2020   28 2 1 0 1533' 9 4 7 6 1 16 5 24 9 86 62% 7
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Augsburg 27 1 0 0 1443' 8 4 7 6 1 16 5 24 9 86 62% 7
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Augsburg 1 1 1 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   33 5 0 4 3159' 25 5 7 8 0 37 15 69 21 265 60% 20
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Augsburg 29 4 0 4 2495' 21 2 7 7 0 37 15 69 21 265 60% 20
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Augsburg 4 1 0 0 664' 4 3 0 1 0 - - - - - - -
2017/2018   26 3 0 0 2249' 15 3 9 0 0 35 16 40 18 175 54% 12
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Hamburger SV 25 3 0 0 2159' 14 3 9 0 0 35 16 40 18 175 54% 12
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hamburger SV 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   51 5 0 3 4407' 23 11 20 4 0 46 16 52 41 515 60% 33
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia M'gladbach 34 3 0 1 3162' 18 9 12 3 0 34 13 44 35 407 59% 24
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Borussia M'gladbach 5 0 0 1 278' 1 0 2 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Borussia M'gladbach 4 225' 0 0 3 2 1 1 0 13 69% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Borussia M'gladbach 8 2 0 1 742' 4 2 3 0 0 10 2 7 6 95 59% 9
2015/2016   20 8 1 1 1677' 8 3 10 1 0 28 14 31 17 247 62% 14
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia M'gladbach 17 8 1 1 1360' 7 2 8 1 0 26 14 27 16 247 62% 12
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Borussia M'gladbach 3 0 0 0 317' 1 1 2 0 0 2 0 4 1 0 0% 2
2014/2015   43 6 0 4 3498' 18 12 13 4 0 37 5 37 28 395 63% 10
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Borussia M'gladbach 4 1 0 0 435' 2 2 1 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Borussia M'gladbach 9 2 0 1 433' 1 3 2 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia M'gladbach 30 3 0 3 2630' 15 7 10 3 0 37 5 37 28 395 63% 10
2013/2014   33 11 0 7 3139' 31 1 4 9 0 90 13 84 60 677 58% 12
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Augsburg 32 11 0 7 3049' 30 1 4 9 0 90 13 84 60 677 58% 12
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Augsburg 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2012/2013   29 2 0 4 2011' 13 7 4 5 1 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Kickers Offenbach 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Augsburg 17 0 0 4 1473' 12 1 4 4 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Kickers Offenbach 11 2 0 0 448' 0 6 0 0 1 - - - - - - -
2011/2012   31 2 0 0 783' 0 7 5 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Kickers Offenbach 31 2 0 0 783' 0 7 5 0 0 - - - - - - -
2010/2011   2 0 0 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Koblenz 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2