Jan Hochscheidt vs Devin Angleberger - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
7
Midfield
180 cm
78 kg
38 lat (1987-10-04)
Germany Germany
Profil zawodnika
3
Midfield
Germany Germany
Statystyki Jan Hochscheidt, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2. Bundesliga Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Devin Angleberger, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Niemiec 3 liga niemiecka Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jan Hochscheidt
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2021/2022   25 2 0 3 2106' 7 4 17 2 0 16 4 12 17 289 67% 4
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Erzgebirge Aue 25 2 0 3 2106' 7 4 17 2 0 16 4 12 17 289 67% 4
2020/2021   29 1 0 5 2959' 15 12 13 0 0 19 6 8 20 380 62% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Erzgebirge Aue 28 1 0 5 2913' 15 12 12 0 0 19 6 8 20 380 62% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Erzgebirge Aue 1 46' 0 0 1 - - - - - - -
2019/2020   33 9 0 4 3614' 31 9 2 1 1 54 19 10 48 378 70% 11
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Erzgebirge Aue 2 1 0 0 166' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Erzgebirge Aue 31 8 0 4 3448' 30 9 1 1 1 54 19 10 48 378 70% 11
2018/2019   35 8 0 4 4131' 32 15 3 4 0 9 3 3 3 63 81% 2
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Erzgebirge Aue 34 8 0 4 4085' 32 15 2 4 0 9 3 3 3 63 81% 2
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Erzgebirge Aue 1 46' 0 0 1 - - - - - - -
2017/2018   35 3 0 5 3587' 26 13 4 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Eintracht Brunszwik 34 3 0 5 3440' 25 12 4 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Eintracht Brunszwik 1 0 0 0 147' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   31 0 0 0 1578' 8 3 8 0 0 5 0 9 5 73 70% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Eintracht Brunszwik 28 0 0 0 1264' 6 2 7 0 0 5 0 9 5 73 70% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Arminia Bielefeld 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Baraże Eintracht Brunszwik 2 0 0 0 238' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Eintracht Brunszwik 1 76' 0 0 1 - - - - - - -
2015/2016   34 3 0 0 3270' 20 12 9 4 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Eintracht Brunszwik 32 3 0 0 3183' 20 11 9 4 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Eintracht Brunszwik 2 0 0 0 87' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   20 2 0 2 1898' 12 8 6 3 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Eintracht Brunszwik 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Eintracht Brunszwik 19 2 0 2 1898' 12 8 6 3 0 - - - - - - -
2013/2014   21 4 0 1 2249' 19 7 1 4 0 30 2 20 23 388 66% 8
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Eintracht Brunszwik 21 4 0 1 2249' 19 7 1 4 0 30 2 20 23 388 66% 8
2012/2013   32 10 0 7 3794' 31 13 1 4 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Erzgebirge Aue 32 10 0 7 3794' 31 13 1 4 0 - - - - - - -
2011/2012   33 7 0 1 3832' 32 12 1 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Erzgebirge Aue 33 6 0 1 3832' 32 12 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Erzgebirge Aue 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2010/2011   31 6 0 0 3515' 31 9 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Erzgebirge Aue 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Erzgebirge Aue 31 5 0 0 3515' 31 9 0 0 0 - - - - - - -
2009/2010   4 0 0 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Erzgebirge Aue 4 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2008/2009   1 0 0 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Erzgebirge Aue 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2007/2008   3 0 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Energie Cottbus II 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Devin Angleberger
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   26 2 0 1 3133' 26 0 11 6 0 18 3 0 31 1151 3% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Schweinfurt 1 178' 1 0 1 0 0 0 1 45 89% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka FC Schweinfurt 25 2 0 1 2955' 25 0 10 6 0 18 3 0 30 1106 0% 0
2024/2025   0 0 0 1 1 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka FC Schweinfurt 0 0 0 ' 1 1 - - - - - - -
2023/2024   0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Greuther Fuerth II 0 0 0 ' 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Bayern Munich II ' 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   12 1 0 0 90' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Greuther Fuerth 12 90' 0 0 1 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Greuther Fuerth II 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2