Jan Grzesik vs Brahim Traore - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
13
Defence
Poland Poland
Profil zawodnika
61
Defence
France France
Statystyki Jan Grzesik, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Polski Ekstraklasa Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Brahim Traore, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Polski Ekstraklasa Trzecia liga francuska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jan Grzesik
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   32 7 0 5 3038' 32 0 3 2 0 34 11 0 51 999 80% 10
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Radomiak 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Radomiak 31 6 0 5 2893' 31 0 2 2 0 34 11 0 51 999 80% 10
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Radomiak 1 1 0 0 145' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
2024/2025   31 5 0 7 3637' 31 0 11 2 0 39 12 0 39 660 71% 6
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Radomiak 31 5 0 7 3637' 31 0 11 2 0 39 12 0 39 660 71% 6
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Radomiak 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   25 1 0 1 2553' 25 0 4 5 0 15 3 0 28 899 71% 1
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Radomiak 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Radomiak 25 1 0 1 2553' 25 0 4 5 0 15 3 0 28 899 71% 1
2022/2023   30 5 0 1 2678' 27 0 4 6 0 20 10 16 46 757 75% 5
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Warta Poznań 30 4 0 1 2678' 27 0 4 6 0 20 10 16 46 757 75% 5
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Warta Poznań 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   34 3 0 1 3060' 34 0 0 3 0 10 6 20 41 698 70% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Warta Poznań 34 3 0 1 3060' 34 0 0 3 0 10 6 20 41 698 70% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Lechia Gdańsk 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   29 4 0 3 3263' 27 10 1 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Warta Poznań 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Warta Poznań 28 4 0 3 3173' 26 10 1 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   35 1 0 1 3005' 30 4 1 6 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Łódzki KS 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Łódzki KS 34 1 0 1 2915' 29 4 1 6 0 0 0 0 0 0 0% 0
2017/2018   3 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga polska 2 liga polska 2 liga polska Siarka Tarnobrzeg 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Siarka Tarnobrzeg 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2016/2017   1 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga polska 2 liga polska 2 liga polska Siarka Tarnobrzeg 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Brahim Traore
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   14 0 0 0 1579' 14 0 5 7 0 3 0 0 14 555 78% 0
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Cracovia 2 0 0 0 243' 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Cracovia 10 0 0 0 1110' 10 0 3 4 0 3 0 0 14 501 87% 0
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Caen 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 0 54 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Caen 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Cracovia 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2024/2025   23 0 0 1 2210' 23 0 2 3 0 2 0 0 15 1199 90% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Caen 23 0 0 1 2210' 23 0 2 3 0 2 0 0 15 1199 90% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Caen 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   38 0 0 1 4118' 38 0 10 2 1 10 2 0 26 1689 81% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Caen 37 0 0 1 4028' 37 0 10 2 1 10 2 0 26 1615 80% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Caen 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 74 92% 0
2022/2023   9 353' 3 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Standard Liege U23 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Caen 8 263' 2 0 1 - - - - - - -
2021/2022   30 0 0 0 1630' 11 5 5 2 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Caen 30 0 0 0 1630' 11 5 5 2 0 - - - - - - -
2020/2021   7 0 0 0 573' 4 2 2 1 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Caen 7 0 0 0 573' 4 2 2 1 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2