Jakub Brabec vs Andre Geraldes - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
32
Defence
181 cm
78 kg
33 lat (1992-08-06)
Czech Republic Czech Republic
Profil zawodnika
18
Defence
181 cm
70 kg
35 lat (1991-05-02)
Portugal Portugal
Statystyki Jakub Brabec, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Europa Conference League Liga portugalska Liga grecka Puchar Portugalii Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro EURO U-21
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Statystyki Andre Geraldes, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Portugalii Liga portugalska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jakub Brabec
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   25 1 0 1 2250' 25 0 0 4 0 5 1 0 3 1115 91% 1
Europa Conference League Aris Thessaloniki FC 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Rio Ave 23 1 0 1 2070' 23 0 0 4 0 5 1 0 3 1115 91% 1
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Rio Ave 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2024/2025   29 2 0 0 2656' 29 0 1 9 0 5 2 0 9 1342 89% 0
Puchar Grecji Puchar Grecji Puchar Grecji Aris Thessaloniki FC 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga grecka Liga grecka Liga grecka Aris Thessaloniki FC 27 2 0 0 2476' 27 0 1 7 0 5 2 0 9 1342 89% 0
Liga grecka Liga grecka Liga grecka Asteras Tripolis 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2023/2024   39 1 0 0 3616' 39 0 2 6 0 13 4 0 11 1692 86% 0
Puchar Grecji Puchar Grecji Puchar Grecji Aris Thessaloniki FC 7 699' 7 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga grecka Liga grecka Liga grecka Aris Thessaloniki FC 32 1 0 0 2917' 32 0 1 6 0 13 4 0 11 1692 86% 0
Liga grecka Liga grecka Liga grecka Olympiakos Pireus 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga grecka Liga grecka Liga grecka Panathinaikos Ateny 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2022/2023   34 1 0 0 2997' 32 3 0 3 0 2 0 7 4 489 90% 1
Puchar Grecji Puchar Grecji Puchar Grecji Aris Thessaloniki FC 4 360' 4 0 0 - - - - - - -
Liga grecka Liga grecka Liga grecka Aris Thessaloniki FC 25 1 0 0 2165' 23 2 0 2 0 2 0 7 4 489 90% 1
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Czechy 5 0 0 0 472' 5 1 0 1 0 - - - - - - -
2021/2022   51 2 0 0 4515' 46 0 3 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga grecka Liga grecka Liga grecka Aris Thessaloniki FC 35 1 0 0 3150' 35 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Europa Conference League Viktoria Pilzno 2 226' 0 0 2 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Viktoria Pilzno 6 0 0 0 539' 5 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Czechy 3 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Grecji Puchar Grecji Puchar Grecji Aris Thessaloniki FC 4 0 0 0 390' 4 0 0 1 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Czechy 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2020/2021   39 3 0 0 3356' 36 1 0 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Viktoria Pilzno 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Viktoria Pilzno 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Czechy 3 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Viktoria Pilzno 33 3 0 0 2876' 31 1 0 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   38 1 0 0 3416' 36 2 0 5 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Viktoria Pilzno 2 0 0 0 252' 2 1 0 1 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Olympiakos Pireus 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Viktoria Pilzno 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Viktoria Pilzno 34 1 0 0 2954' 32 1 0 4 0 - - - - - - -
2018/2019   37 0 0 0 2924' 29 2 2 4 0 10 3 8 7 520 80% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Rizespor 18 0 0 0 1670' 17 2 0 3 0 10 3 8 7 520 80% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Viktoria Pilzno 13 0 0 0 898' 9 0 1 1 0 - - - - - - -
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Czechy 4 270' 3 0 0 - - - - - - -
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Rizespor 2 86' 0 0 1 - - - - - - -
2017/2018   32 1 0 0 1406' 13 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 27 1 0 0 1166' 11 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Kortrijk 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Genk 5 240' 2 0 0 - - - - - - -
2016/2017   64 3 0 0 4378' 44 3 3 6 1 4 1 7 0 329 81% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Genk 12 1 0 0 1071' 11 1 0 1 0 4 1 7 0 329 81% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sparta Praga 1 1 0 0 85' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sparta Praga 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 1 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Czechy 7 450' 5 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 34 1 0 0 2309' 24 2 1 4 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Genk 4 120' 1 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Sparta Praga 4 163' 1 0 1 - - - - - - -
2015/2016   41 4 0 0 3031' 29 3 4 3 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Sparta Praga 26 1 0 0 2041' 19 3 3 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sparta Praga 13 3 0 0 900' 10 0 0 3 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sparta Praga 2 90' 0 0 1 - - - - - - -
2014/2015   37 3 0 0 2753' 29 2 0 2 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sparta Praga 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sparta Praga 8 1 0 0 540' 6 0 0 2 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Sparta Praga 26 2 0 0 2213' 23 2 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   24 3 0 0 1620' 17 0 1 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Sparta Praga 24 3 0 0 1620' 17 0 1 0 0 - - - - - - -
2012/2013   21 1 0 0 1673' 18 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Brno 20 1 0 0 1673' 18 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Sparta Praga 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   12 1 0 0 531' 5 0 1 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Sparta Praga 12 531' 5 0 1 - - - - - - -
Puchar Czech Sparta Praga 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2009/2010   0 0 0 1 1 - - - - - - -
2 liga czeska 2 liga czeska 2 liga czeska Zizkov 0 0 0 ' 1 1 - - - - - - -
2008/2009   1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Zizkov 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Statystyki Andre Geraldes
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   22 0 0 0 2129' 22 0 2 9 0 1 1 0 13 650 82% 1
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Casa Pia 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Casa Pia 21 0 0 0 2039' 21 0 2 8 0 1 1 0 13 650 82% 1
2024/2025   14 0 0 1 1500' 14 0 3 5 0 3 1 0 12 442 86% 1
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Casa Pia 13 0 0 1 1410' 13 0 3 5 0 3 1 0 12 442 86% 1
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Casa Pia 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   7 0 0 0 845' 7 0 3 2 0 3 0 0 3 221 55% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Casa Pia 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Casa Pia 5 0 0 0 665' 5 0 3 2 0 3 0 0 3 221 55% 0
2022/2023   2 1 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Maccabi Tel Awiw 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Maccabi Hajfa 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Izraela Puchar Izraela Puchar Izraela Maccabi Tel Awiw 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Europa Conference League Maccabi Tel Awiw 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2020/2021   17 1171' 11 0 2 0 0 1 0 49 80% 0
Liga cypryjska Liga cypryjska Liga cypryjska APOEL Nikozja 12 781' 7 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy APOEL Nikozja 3 210' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Maccabi Tel Awiw 2 180' 2 0 0 0 0 1 0 49 80% 0
2019/2020   4 149' 1 0 1 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Maccabi Tel Awiw 2 59' 0 0 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Maccabi Tel Awiw 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   41 0 0 1 2942' 30 1 3 4 0 0 0 1 0 16 75% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Sporting Gijon 1 0' 0 0 0 0 0 1 0 16 75% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Sporting Gijon 40 0 0 1 2942' 30 1 3 4 0 - - - - - - -
2017/2018   26 0 0 0 2264' 18 4 5 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Belenenses 26 0 0 0 2264' 18 4 5 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   29 0 0 0 2610' 29 0 0 1 0 1 0 15 22 423 72% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Sporting CP B 14 1260' 14 0 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Vitoria Setubal 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vitoria Setubal 14 0 0 0 1260' 14 0 0 1 0 1 0 15 22 423 72% 0
2015/2016   40 0 0 0 2790' 31 0 0 7 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Belenenses 10 270' 3 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Belenenses 30 0 0 0 2520' 28 0 0 7 0 - - - - - - -
2014/2015   18 0 0 0 74' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sporting Lizbona 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Sporting CP B 14 0 0 0 74' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Sporting Lizbona 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   13 0 0 0 1036' 11 0 1 4 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Belenenses 13 0 0 0 1036' 11 0 1 4 0 - - - - - - -
2012/2013   32 0 0 0 1356' 11 5 0 6 0 - - - - - - -
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Istanbul Basaksehir 32 0 0 0 1356' 11 5 0 6 0 - - - - - - -
2011/2012   1 0 0 0 90' 1 0 0 0 1 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Aves 0 0 0 ' 0 1 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Aves 1 90' 1 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2