Jaidon Anthony vs Douglas Soares - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
11
Midfield
England England
Profil zawodnika
21
Midfield
28 lat (1998-05-09)
Brazil Brazil
Statystyki Jaidon Anthony, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Anglii Premier League Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Douglas Soares, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Carabao Cup Liga Europy Puchar Anglii Premier League World Cup Qualification S. Amer Klubowe mecze towarzyskie FIFA Club World Cup Mecze towarzyskie Reprezentacje Copa America Premier League Summer Series Olimpiada Toulon Tournament 1 Champions cup Liga brazylijska Serie A 2 liga brazylijska Serie B Puchar Brazylii
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jaidon Anthony
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   32 9 0 2 4279' 32 0 18 4 0 54 23 0 46 870 81% 9
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Burnley 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 2 1 0 3 53 91% 0
Premier League Premier League Premier League Burnley 31 8 0 2 4189' 31 0 18 4 0 52 22 0 43 817 80% 9
2024/2025   42 8 0 8 5003' 42 0 15 4 0 97 33 0 37 1358 80% 14
Championship Championship Championship Burnley 42 8 0 8 5003' 42 0 15 4 0 97 33 0 37 1358 80% 14
2023/2024   10 2 0 2 1327' 9 1 6 2 0 37 14 0 15 474 84% 3
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup AFC Bournemouth 1 90' 1 0 0 4 2 0 1 25 84% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Leeds United 4 1 0 2 558' 4 0 2 1 0 10 4 0 1 126 88% 0
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 3 0 0 0 363' 2 1 2 1 0 2 1 0 2 41 68% 2
Championship Championship Championship Leeds United 2 1 0 0 316' 2 0 2 0 0 21 7 0 11 282 85% 1
2022/2023   38 4 0 1 2888' 14 8 16 3 0 1 1 0 2 58 79% 0
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 35 3 0 1 2541' 11 7 16 2 0 1 1 0 2 58 79% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup AFC Bournemouth 2 1 0 0 257' 2 1 0 1 0 - - - - - - -
2021/2022   48 8 0 7 5558' 40 20 7 4 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup AFC Bournemouth 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship AFC Bournemouth 45 8 0 7 5378' 38 20 7 4 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2020/2021   41 481' 0 0 6 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup AFC Bournemouth 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship AFC Bournemouth 36 384' 0 0 5 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 3 67' 0 0 1 - - - - - - -
2019/2020   1 0 0 0 0 - - - - - - -
National League North/South Weymouth 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Douglas Soares
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   20 1 0 1 3013' 20 0 18 6 0 22 9 0 33 1120 89% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Nottingham Forest 1 152' 1 0 1 0 0 0 4 36 86% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Aston Villa 2 0 0 0 257' 2 0 1 1 0 2 0 0 3 123 89% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nottingham Forest 4 605' 4 0 4 3 1 0 8 142 93% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Aston Villa 1 0 0 1 168' 1 0 1 1 0 1 0 0 1 35 86% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Nottingham Forest 1 0 0 0 208' 1 0 1 1 0 2 2 0 0 78 90% 0
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 6 1 0 0 911' 6 0 5 1 0 6 4 0 9 383 88% 0
Premier League Premier League Premier League Nottingham Forest 5 0 0 0 712' 5 0 5 2 0 5 1 0 5 224 93% 0
World Cup Qualification S. Amer Brazylia 0 0 0 ' 0 0 1 1 0 1 36 89% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Juventus Turyn 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 2 12 0% 0
FIFA Club World Cup Juventus Turyn 0 0 0 ' 0 0 2 0 0 0 51 96% 0
2024/2025   7 0 0 0 773' 7 0 2 2 0 14 2 0 11 629 86% 0
Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Juventus Turyn 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 11 82% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Juventus Turyn 4 0 0 0 436' 4 0 1 0 0 5 0 0 4 211 88% 0
Serie A Serie A Serie A Juventus Turyn 3 0 0 0 337' 3 0 1 2 0 8 2 0 7 407 85% 0
2023/2024   49 10 5 10 5414' 49 0 13 16 0 65 22 0 62 2830 89% 1
Europa Conference League Aston Villa 11 1 1 4 1331' 11 0 4 3 0 14 4 0 14 731 91% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Aston Villa 2 0 0 1 180' 2 0 0 0 0 2 1 0 6 113 87% 0
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 35 9 4 5 3813' 35 0 9 12 0 48 17 0 41 1893 89% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Aston Villa 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 1 0 0 1 93 87% 0
2022/2023   40 7 0 6 4135' 35 7 6 7 1 20 12 33 34 1371 86% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Aston Villa 1 1 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 38 6 0 6 3955' 33 7 6 6 1 20 12 33 34 1371 86% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Aston Villa 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2021/2022   35 2 0 3 3686' 31 9 3 7 0 14 7 37 40 1336 87% 0
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 35 2 0 3 3686' 31 9 3 7 0 14 7 37 40 1336 87% 0
2020/2021   46 0 0 2 4463' 36 12 4 12 1 12 4 43 32 877 86% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Aston Villa 2 71' 0 0 1 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 37 0 0 2 3752' 32 10 1 10 1 12 4 43 32 877 86% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Brazylia 7 0 0 0 640' 4 2 2 2 0 - - - - - - -
2019/2020   44 3 0 2 3918' 34 4 8 9 0 38 12 51 36 1018 83% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Aston Villa 7 0 0 0 540' 6 0 0 1 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 37 3 0 2 3378' 28 4 8 8 0 38 12 51 36 1018 83% 0
2018/2019   30 0 0 0 2552' 20 4 7 7 0 18 1 55 38 813 85% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Girona 26 0 0 0 2192' 16 4 7 7 0 16 0 47 30 614 84% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Girona 4 360' 4 0 0 2 1 8 8 199 88% 0
2017/2018   28 0 0 0 1145' 1 0 14 4 0 9 5 13 8 103 82% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Girona 28 0 0 0 1145' 1 0 14 4 0 9 5 13 8 103 82% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2