Jacob Murphy vs Ibrahim Sangare - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
23
Forward
173 cm
67 kg
31 lat (1995-02-24)
England England
Profil zawodnika
6
Midfield
Ivory Coast Ivory Coast
Statystyki Jacob Murphy, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Anglii Premier League Carabao Cup Liga Mistrzów Klubowe mecze towarzyskie Premier League Summer Series EURO U-21 Mecze towarzyskie U-21
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ibrahim Sangare, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Europy Premier League Carabao Cup Mecze towarzyskie Reprezentacje World Cup Qualification Africa Klubowe mecze towarzyskie Puchar Narodów Afryki
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jacob Murphy
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   27 6 0 5 4155' 27 0 25 2 0 61 18 0 17 772 63% 13
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Newcastle United 1 153' 1 0 1 0 0 0 2 17 82% 3
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 18 3 0 2 2819' 18 0 17 2 0 40 12 0 12 473 73% 5
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Newcastle United 2 0 0 0 310' 2 0 2 0 0 1 0 0 1 55 67% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Newcastle United 3 1 0 3 480' 3 0 3 0 0 10 3 0 2 117 74% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Newcastle United 3 2 0 0 393' 3 0 2 0 0 10 3 0 0 110 0% 2
2024/2025   35 9 0 14 5175' 35 0 29 4 0 54 18 0 18 948 76% 5
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Newcastle United 0 0 0 ' 0 0 5 2 0 2 53 75% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Newcastle United 4 1 0 2 660' 4 0 4 0 0 6 1 0 2 55 76% 1
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 31 8 0 12 4515' 31 0 25 4 0 43 15 0 14 840 76% 4
2023/2024   19 3 0 8 2551' 19 0 12 1 0 35 12 0 21 528 76% 4
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Newcastle United 1 90' 1 0 0 1 1 0 2 24 79% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Newcastle United 1 0 0 1 153' 1 0 1 0 0 2 0 0 2 21 86% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Newcastle United 3 437' 3 0 2 3 1 0 2 69 77% 2
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 14 3 0 7 1871' 14 0 9 1 0 29 10 0 15 414 75% 1
2022/2023   42 4 0 2 4323' 15 14 26 0 0 21 10 8 13 372 72% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Newcastle United 6 0 0 0 503' 0 1 5 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 35 4 0 2 3670' 14 12 21 0 0 21 10 8 13 372 72% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Newcastle United 1 0 0 0 150' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   39 1 0 2 2938' 13 4 20 4 0 22 6 16 16 442 64% 2
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 38 1 0 2 2908' 13 4 20 4 0 22 6 16 16 442 64% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Newcastle United 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   37 3 0 4 2841' 19 4 11 3 0 25 13 22 24 479 72% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Newcastle United 3 1 0 1 268' 2 0 1 0 0 7 4 0 2 40 72% 0
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 33 2 0 3 2475' 17 4 9 3 0 18 9 22 21 431 71% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Newcastle United 1 98' 0 0 1 0 0 0 1 8 88% 0
2019/2020   49 9 0 4 4566' 29 15 15 0 0 61 22 29 45 380 71% 3
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sheffield Wednesday 2 0 0 0 304' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Sheffield Wednesday 44 9 0 4 3849' 24 11 15 0 0 60 22 28 43 373 71% 3
Championship Championship Championship Birmingham City 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sheffield Wednesday 3 0 0 0 413' 3 2 0 0 0 1 0 1 2 7 57% 0
2018/2019   38 2 0 3 3083' 15 10 13 1 0 30 11 13 17 192 68% 6
Championship Championship Championship West Bromwich Albion 18 2 0 1 1636' 9 5 6 1 0 23 9 6 14 126 68% 3
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Newcastle United 1 77' 0 0 1 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 16 0 0 1 923' 3 3 6 0 0 2 1 4 0 29 69% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Newcastle United 3 0 0 1 447' 3 2 0 0 0 5 1 3 3 37 68% 2
2017/2018   39 1 0 1 2957' 15 8 13 0 0 18 7 8 9 186 67% 0
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 36 1 0 1 2670' 13 8 12 0 0 18 7 8 9 186 67% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Newcastle United 2 167' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Newcastle United 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   48 13 0 6 4817' 33 19 7 1 0 82 32 45 38 592 69% 8
Championship Championship Championship Norwich City 43 9 0 6 4520' 32 18 5 1 0 82 32 45 38 592 69% 8
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Norwich City 2 142' 0 0 2 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Norwich City Academy 2 3 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Norwich City 1 1 0 0 155' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   44 10 0 9 4289' 29 14 11 2 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Coventry City 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Coventry City 42 9 0 9 4259' 29 14 11 2 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Coventry City 1 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   26 6 0 4 2919' 23 12 1 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Colchester United 11 4 0 2 1352' 11 5 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Scunthorpe United 5 0 0 1 390' 3 2 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Blackpool 9 2 0 1 1022' 8 4 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Norwich City 1 0 0 0 155' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   16 1 0 1 1612' 7 8 7 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Southend United 9 1 0 1 962' 5 5 3 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Swindon Town 1 0 0 0 115' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Swindon Town 6 0 0 0 535' 2 2 4 0 0 - - - - - - -
Statystyki Ibrahim Sangare
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   41 4 1 3 4893' 41 0 17 6 0 22 5 0 23 1525 87% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nottingham Forest 8 0 0 1 934' 8 0 3 1 0 6 0 0 5 586 88% 0
Premier League Premier League Premier League Nottingham Forest 25 2 0 2 2792' 25 0 8 5 0 16 5 0 18 903 87% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Nottingham Forest 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 10 100% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje WKS 2 0 0 0 287' 2 0 1 0 0 0 0 0 0 26 85% 0
World Cup Qualification Africa WKS 6 2 1 0 880' 6 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Nottingham Forest 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   9 0 0 3 1425' 9 0 8 4 0 3 1 0 8 454 86% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Nottingham Forest 2 0 0 2 372' 2 0 2 0 0 2 0 0 0 124 85% 1
Premier League Premier League Premier League Nottingham Forest 7 0 0 1 1053' 7 0 6 3 0 1 1 0 8 318 86% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Nottingham Forest 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 12 92% 0
2023/2024   21 2 0 0 2404' 20 0 9 6 0 14 2 0 16 874 56% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSV Eindhoven 4 2 0 0 360' 4 0 0 0 0 4 2 0 2 226 43% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 2 180' 2 0 0 2 0 0 3 168 0% 0
Premier League Premier League Premier League Nottingham Forest 14 0 0 0 1774' 13 0 9 6 0 8 0 0 9 417 81% 2
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii PSV Eindhoven 1 90' 1 0 0 0 0 0 2 63 86% 0
2022/2023   50 10 0 2 4712' 44 7 3 7 0 25 11 25 25 1370 85% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSV Eindhoven 4 1 0 0 468' 4 1 0 1 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 31 5 0 1 2891' 26 5 3 5 0 22 10 22 22 1162 85% 2
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Cambuur 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Vitesse 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PSV Eindhoven 4 1 0 0 390' 4 0 0 0 0 3 1 3 3 208 83% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki WKS 4 2 0 0 360' 4 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy PSV Eindhoven 7 1 0 1 603' 6 1 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   44 4 0 2 3767' 39 1 3 9 2 37 17 36 35 2083 86% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSV Eindhoven 6 540' 6 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PSV Eindhoven 2 180' 2 0 0 7 4 3 2 169 86% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 31 3 0 2 2597' 26 1 3 4 0 30 13 33 33 1914 86% 2
Liga Europy Liga Europy Liga Europy PSV Eindhoven 4 1 0 0 360' 4 0 0 4 2 - - - - - - -
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii PSV Eindhoven 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
2020/2021   40 1 0 1 4189' 35 9 5 12 0 16 4 52 27 1794 85% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 29 1 0 1 2951' 25 5 4 8 0 13 3 32 16 1419 86% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PSV Eindhoven 1 0 0 0 168' 1 1 0 0 0 1 1 1 0 36 89% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Toulouse 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy PSV Eindhoven 7 0 0 0 739' 6 2 1 3 0 2 0 19 11 339 82% 0
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii PSV Eindhoven 1 0 0 0 151' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2019/2021   9 1 0 0 676' 7 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata WKS 5 1 0 0 406' 4 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki WKS 4 270' 3 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   26 0 0 0 2515' 26 3 0 8 0 22 5 47 23 996 79% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Toulouse 25 0 0 0 2357' 25 2 0 8 0 22 5 47 23 996 79% 1
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Toulouse 1 0 0 0 158' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   28 1 0 2 2484' 27 0 1 7 0 37 6 51 39 1203 80% 3
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Toulouse 28 1 0 2 2484' 27 0 1 7 0 37 6 51 39 1203 80% 3
2017/2018   35 1 0 2 2423' 22 4 2 6 0 0 0 4 2 0 0% 0
France Promotion/Relegation 1 Toulouse 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Toulouse 28 1 0 2 1988' 18 3 2 6 0 0 0 4 2 0 0% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Toulouse 2 0 0 0 165' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Toulouse 3 90' 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   15 0 0 0 527' 3 1 3 1 0 2 1 6 5 107 69% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Toulouse 14 0 0 0 481' 3 1 2 1 0 2 1 6 5 107 69% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Toulouse 1 46' 0 0 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2