Jonas Wind vs Jackson Irvine - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
23
Forward
Denmark Denmark
Profil zawodnika
7
Forward
189 cm
70 kg
33 lat (1993-03-07)
Australia Australia
Statystyki Jonas Wind, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Bundesliga Euro Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Mistrzostwa Świata EURO U-21 Mecze towarzyskie U-21
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jackson Irvine, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Niemiec Bundesliga World Cup Qualification Asia Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Puchar Azji Mistrzostwa Świata Puchar Ligi Puchar Konfederacji Mistrzostwa Świata U-20
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jonas Wind
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   6 1 0 0 831' 6 0 4 1 0 9 6 0 14 145 66% 2
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfL Wolfsburg 6 1 0 0 831' 6 0 4 1 0 9 6 0 14 145 66% 2
2024/2025   23 11 1 4 3017' 23 0 13 2 0 47 17 0 44 674 71% 6
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfL Wolfsburg 22 9 1 3 2881' 22 0 12 2 0 40 13 0 40 599 71% 4
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Dania 0 0 0 ' 0 0 3 2 0 2 39 54% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfL Wolfsburg 1 2 0 1 136' 1 0 1 0 0 4 2 0 2 36 78% 1
2023/2024   36 12 0 8 4326' 33 2 15 4 0 79 38 0 46 736 64% 11
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfL Wolfsburg 34 11 0 7 4116' 31 2 15 3 0 73 34 0 45 660 68% 9
Bundesliga Bundesliga Bundesliga RasenBallsport Leipzig 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfL Wolfsburg 2 1 0 1 210' 2 0 0 1 0 6 4 0 1 76 33% 2
2022/2023   31 7 0 1 3104' 16 8 15 2 0 21 8 9 19 333 65% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Dania 2 1 0 1 151' 1 0 1 1 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfL Wolfsburg 27 6 0 0 2878' 15 8 13 1 0 21 8 9 19 333 65% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfL Wolfsburg 2 75' 0 0 1 - - - - - - -
2021/2022   45 18 4 8 5037' 35 19 6 4 0 73 42 36 61 860 68% 13
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Kopenhaga 4 2 0 ' 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Dania 9 2 0 1 563' 3 2 2 1 0 4 4 3 3 64 78% 1
Europa Conference League FC Kopenhaga 6 1 1 2 662' 3 3 3 0 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Kopenhaga 16 6 1 3 1995' 15 7 1 3 0 41 22 20 27 429 69% 5
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfL Wolfsburg 14 5 0 2 1817' 14 7 0 0 0 28 16 13 31 367 66% 7
2020/2021   37 18 9 9 4049' 32 12 2 3 0 51 24 24 43 711 70% 1
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Dania 4 1 0 0 355' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Kopenhaga 30 15 9 8 3424' 28 11 0 3 0 51 24 24 43 711 70% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Kopenhaga 3 2 0 1 270' 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   19 10 3 2 2116' 16 6 3 1 0 38 10 6 24 307 68% 1
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Kopenhaga 13 7 1 2 1501' 11 5 2 1 0 33 8 5 20 237 67% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Kopenhaga 2 2 1 0 210' 2 0 0 0 0 5 2 1 4 70 73% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Kopenhaga 4 1 1 0 405' 3 1 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   25 6 0 6 2402' 17 6 7 2 1 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Kopenhaga 21 6 0 6 2155' 16 6 5 2 1 - - - - - - -
Ekstra Bladet Ekstra Bladet Ekstra Bladet FC Kopenhaga 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Kopenhaga 3 157' 0 0 2 - - - - - - -
2017/2018   13 2 0 1 1028' 2 2 9 1 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Kopenhaga 12 2 0 1 948' 2 2 8 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Kopenhaga 1 80' 0 0 1 - - - - - - -
Statystyki Jackson Irvine
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   37 3 0 2 3940' 37 0 9 4 1 32 11 0 24 1449 79% 2
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec St. Pauli 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 2 1 0 0 78 78% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga St. Pauli 20 0 0 1 2165' 20 0 5 2 1 18 4 0 12 654 73% 2
World Cup Qualification Asia Australia 14 3 0 1 1445' 14 0 3 1 0 12 6 0 10 686 85% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie St. Pauli 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Australia 1 0 0 0 150' 1 0 1 0 0 0 0 0 2 31 90% 0
2024/2025   31 0 0 6 2820' 31 0 0 3 0 43 13 0 17 1062 73% 2
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec St. Pauli 2 0 0 0 210' 2 0 0 1 0 2 0 0 1 119 85% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga St. Pauli 29 0 0 6 2610' 29 0 0 2 0 41 13 0 16 943 72% 2
2023/2024   28 6 0 9 2677' 28 0 2 9 0 59 23 0 15 1170 67% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga St. Pauli 26 6 0 9 2340' 26 0 0 8 0 54 21 0 14 1086 69% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Elversberg 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec St. Pauli 2 337' 2 0 2 5 2 0 1 84 46% 0
2022/2023   34 8 0 2 3233' 34 2 1 9 0 34 14 18 27 1398 77% 2
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec St. Pauli 1 0 0 0 120' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga St. Pauli 33 8 0 2 3113' 33 2 1 8 0 34 14 18 27 1398 77% 2
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Greuther Fuerth 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   32 1 0 2 3229' 27 5 5 6 0 20 8 31 18 977 74% 2
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec St. Pauli 3 300' 3 0 0 1 0 1 1 28 71% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Australia 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga St. Pauli 28 1 0 2 2809' 23 5 5 6 0 19 8 30 17 949 74% 2
2020/2021   19 1 0 4 2092' 18 5 1 5 0 4 0 12 5 262 71% 1
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hibernian 15 0 0 3 1702' 14 5 1 3 0 4 0 12 5 262 71% 1
Puchar Szkocji Hibernian 4 1 0 1 390' 4 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2022   9 1 0 0 969' 9 2 0 1 0 - - - - - - -
World Championship Qualification AFC 1 Australia 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Australia 8 0 0 0 879' 8 2 0 1 0 - - - - - - -
2019/2021   8 3 0 0 712' 7 1 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Australia 8 3 0 0 712' 7 1 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   38 2 0 1 3666' 34 6 2 7 0 35 6 43 25 854 74% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Hull City 2 61' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Championship Championship Championship Hull City 36 2 0 1 3605' 34 6 1 7 0 35 6 43 25 854 74% 3
2018/2019   40 6 0 1 3748' 37 4 2 7 0 41 11 38 36 1079 71% 5
Championship Championship Championship Hull City 39 6 0 1 3628' 36 4 2 7 0 41 11 38 36 1079 71% 5
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Hull City 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   47 3 0 6 4197' 33 9 9 9 1 21 7 36 28 831 70% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Hull City 3 0 0 0 416' 2 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Burton Albion 2 178' 1 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Burton Albion 3 1 0 0 270' 3 0 0 2 1 3 1 5 1 62 73% 0
Championship Championship Championship Hull City 39 2 0 6 3333' 27 7 7 6 0 18 6 31 27 769 69% 0
2016/2017   46 10 0 0 4428' 44 6 1 10 0 60 20 36 46 1401 75% 4
Championship Championship Championship Burton Albion 42 10 0 0 3934' 41 3 1 10 0 60 20 36 46 1401 75% 4
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Burton Albion 2 0 0 0 330' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Australia 2 0 0 0 164' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2015/2017   14 1 0 0 1023' 4 4 4 1 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Australia 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
World Cup Qualification Asia Australia 12 1 0 0 993' 4 4 4 1 0 - - - - - - -
2015/2016   42 3 0 3 4058' 40 5 2 5 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Ross County 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Ross County 4 1 0 1 432' 4 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Ross County 36 2 0 2 3446' 34 4 2 5 0 - - - - - - -
2014/2015   29 2 0 0 2784' 28 3 1 7 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Ross County 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Ross County 28 2 0 0 2694' 27 3 1 7 0 - - - - - - -
2013/2014   30 1 0 0 2349' 25 0 2 4 1 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Kilmarnock 29 1 0 0 2349' 25 0 2 4 1 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   2 46' 0 0 1 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 2 46' 0 0 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2