Jack Hendry vs Danilo Pereira - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
4
Defence
175 cm
68 kg
31 lat (1995-05-07)
Scotland Scotland
Profil zawodnika
2
Defence
188 cm
83 kg
34 lat (1991-09-09)
Portugal Portugal
Statystyki Jack Hendry, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga arabii saudyjskiej Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro Klubowe mecze towarzyskie Puchar Ligi
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Danilo Pereira, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga arabii saudyjskiej Azjatycka Liga Mistrzów Klubowe mecze towarzyskie Euro Mecze towarzyskie Reprezentacje Mistrzostwa Świata Puchar Konfederacji
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jack Hendry
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   29 1 0 0 2647' 29 0 1 7 1 5 1 0 23 1449 91% 1
Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Al-Ettifaq 28 1 0 0 2557' 28 0 1 7 1 5 1 0 23 1377 91% 1
Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Al Khaleej 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Szkocja 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 72 93% 0
2024/2025   20 0 0 0 1823' 20 0 1 2 1 0 0 0 6 783 90% 0
Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Al-Ettifaq 15 0 0 0 1373' 15 0 1 2 1 0 0 0 6 783 90% 0
AGCFF Gulf Club Champions League Al-Ettifaq 5 450' 5 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   34 0 0 1 3060' 34 0 0 3 0 24 7 0 12 2067 85% 1
Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Al-Ettifaq 34 0 0 1 3060' 34 0 0 3 0 24 7 0 12 2067 85% 1
2022/2023   28 1 0 2 2244' 19 3 5 4 0 5 2 15 6 808 89% 1
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Club Brugge 7 0 0 2 655' 7 1 0 1 0 2 0 4 3 313 87% 1
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Cremonese 2 0 0 0 291' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Club Brugge U23 2 0 0 0 300' 2 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Szkocja 6 1 0 0 586' 6 1 0 1 0 3 2 9 2 382 91% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Club Brugge 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Cremonese 10 0 0 0 322' 2 0 2 1 0 0 0 2 1 113 90% 0
2021/2022   54 1 0 1 3864' 37 3 6 5 2 20 7 22 24 1628 86% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Club Brugge 32 1 0 0 1972' 18 1 5 1 1 17 6 11 18 1124 88% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Oostende 6 0 0 0 540' 6 0 0 2 0 2 1 4 4 243 81% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Anderlecht Bruksela 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Club Brugge 0 0 0 ' 1 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Club Brugge 6 540' 6 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Szkocja 9 0 0 1 744' 7 2 0 1 0 1 0 7 2 246 86% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Szkocja 1 68' 0 0 1 0 0 0 0 15 87% 0
2020/2021   34 2 0 1 2923' 29 4 1 4 0 1 0 4 9 182 80% 1
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Oostende 34 2 0 1 2923' 29 4 1 4 0 1 0 4 9 182 80% 1
2019/2020   2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga australijska Liga australijska Liga australijska Melbourne City FC 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2018/2019   29 0 0 0 1029' 10 0 2 2 0 0 0 0 0 53 89% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Celtic Glasgow 5 0 0 0 165' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 53 89% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 14 0 0 0 324' 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Szkocja 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Celtic Glasgow 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 6 540' 6 0 0 - - - - - - -
2017/2018   39 1 0 0 3164' 30 3 5 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 13 0 0 0 931' 7 1 4 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Dundee FC 24 1 0 0 2233' 23 2 1 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Celtic Glasgow 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   27 0 0 0 1007' 8 2 2 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Milton Keynes Dons 3 179' 1 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Wigan Athletic 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Milton Keynes Dons 19 0 0 0 662' 6 1 1 1 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Milton Keynes Dons 3 0 0 0 166' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Wigan Athletic 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   28 0 0 0 1142' 10 3 2 2 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Wigan Athletic 3 300' 3 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Partick Thistle 6 160' 1 0 2 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Shrewsbury Town 8 0 0 0 682' 6 3 0 2 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Wigan Athletic 11 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Partick Thistle 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Statystyki Danilo Pereira
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   37 1 0 1 3420' 37 0 1 7 1 40 14 0 42 2435 90% 2
Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Al Ittihad 29 1 0 1 2610' 29 0 0 4 0 35 12 0 35 2003 92% 2
Azjatycka Liga Mistrzów Azjatycka Liga Mistrzów Azjatycka Liga Mistrzów Al Ittihad 6 0 0 0 570' 6 0 0 3 1 5 2 0 6 375 91% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Al Ittihad 2 240' 2 0 1 0 0 0 1 57 0% 0
2024/2025   25 2 0 0 2303' 25 0 1 4 0 12 3 0 17 1557 94% 3
Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Al Ittihad 25 2 0 0 2303' 25 0 1 4 0 12 3 0 17 1557 94% 3
Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Al-Ettifaq 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   29 1 0 1 2897' 27 2 4 2 0 14 3 0 14 2680 88% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji PSG 4 1 0 1 353' 3 1 0 0 0 4 2 0 1 335 96% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 23 0 0 0 2207' 22 1 2 2 0 10 1 0 11 2210 86% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 2 0 0 0 337' 2 0 2 0 0 0 0 0 2 135 95% 0
2022/2023   52 2 0 0 5012' 40 9 11 4 0 16 6 13 18 2007 94% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 36 2 0 0 3364' 27 6 8 3 0 15 5 12 13 1804 94% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji PSG 3 0 0 0 333' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 7 0 0 0 691' 5 1 2 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Benfica Lizbona 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Portugalia 6 0 0 0 624' 6 1 0 1 0 1 1 1 5 203 90% 0
2021/2022   55 5 0 0 3982' 31 6 10 7 0 19 9 30 30 1877 94% 1
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Portugalia 6 0 0 0 360' 3 1 0 1 0 1 0 4 7 107 93% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 8 0 0 0 696' 3 2 4 2 0 1 0 4 1 95 92% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Portugalia 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 140 91% 0
Superpuchar Superpuchar Superpuchar PSG 1 68' 0 0 1 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 37 5 0 0 2558' 22 3 5 3 0 16 9 21 22 1455 95% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji PSG 1 0 0 0 120' 1 0 0 1 0 1 0 1 0 80 96% 0
2020/2021   56 2 0 1 4957' 38 8 13 7 0 17 6 18 20 1674 92% 0
Superpuchar Superpuchar Superpuchar PSG 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 3 270' 3 0 0 1 0 2 2 121 91% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji PSG 6 0 0 0 622' 4 1 2 0 0 1 1 3 3 267 93% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 28 2 0 1 2255' 16 5 7 3 0 14 4 7 11 891 93% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 12 0 0 0 1019' 8 0 4 2 0 0 0 4 3 349 91% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Portugalia 6 0 0 0 701' 6 2 0 1 0 1 1 2 1 46 85% 0
2019/2020   40 2 0 1 3869' 33 6 6 4 0 33 7 30 31 1145 87% 2
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 27 2 0 1 2580' 23 4 3 2 0 26 6 24 19 887 88% 2
Superpuchar Superpuchar Superpuchar PSG 1 88' 0 0 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Porto 7 0 0 0 698' 6 1 1 1 0 7 1 6 12 258 86% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi FC Porto 1 0 0 0 165' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Porto 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii FC Porto 2 158' 1 0 1 - - - - - - -
2018/2019   47 3 0 1 4377' 39 4 6 4 1 51 9 43 46 1444 86% 4
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Porto 10 0 0 0 930' 10 0 0 2 0 14 2 16 17 432 88% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi FC Porto 1 112' 0 0 1 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 28 2 0 1 2523' 24 3 2 2 0 37 7 27 29 1012 86% 4
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Portugalia 4 0 0 0 354' 2 0 2 0 1 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii FC Porto 4 1 0 0 458' 3 1 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   27 4 0 2 2829' 26 5 1 8 1 8 4 9 4 206 83% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Porto 6 1 0 2 622' 6 1 0 2 0 8 4 9 4 206 83% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi FC Porto 1 0 0 0 120' 1 0 0 1 1 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 18 1 0 0 1907' 17 4 1 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii FC Porto 2 2 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   50 4 0 0 3886' 39 3 2 6 1 30 12 40 73 1732 88% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Portugalia 10 270' 2 0 1 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi FC Porto 0 0 0 ' 1 1 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 30 4 0 0 2640' 27 2 1 4 0 23 8 29 53 1299 87% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Porto 10 0 0 0 976' 10 1 0 1 0 7 4 11 20 433 90% 0
2015/2016   44 6 0 0 3793' 36 3 6 9 0 6 1 7 7 0 0% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii FC Porto 4 210' 2 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Porto 6 0 0 0 504' 5 0 1 3 0 6 1 7 7 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Porto 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 33 6 0 0 2989' 28 3 5 6 0 - - - - - - -
2014/2015   37 3 0 0 3315' 34 3 0 11 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Maritimo 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Maritimo 2 60' 0 0 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Portugalia 4 0 0 0 270' 3 0 0 2 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Maritimo 29 3 0 0 2805' 29 3 0 9 0 - - - - - - -
2013/2014   29 1 0 0 2717' 25 4 3 7 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Maritimo 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Maritimo 28 1 0 0 2717' 25 4 3 7 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vitoria Setubal 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2012/2013   37 1 0 1 3187' 33 2 2 3 1 - - - - - - -
Baraże ligi holenderskiej Roda JC Kerkrade 4 360' 4 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Roda JC Kerkrade 33 1 0 1 2827' 29 2 2 3 1 - - - - - - -
2011/2012   9 362' 0 0 5 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Parma 8 362' 0 0 5 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Parma 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2010/2011   11 2 0 0 587' 4 2 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Parma 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Liga grecka Liga grecka Liga grecka Aris Thessaloniki FC 8 2 0 0 557' 4 2 1 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Parma 2 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2