Ivan Lopez vs Antonio Raillo - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
2
Defence
175 cm
69 kg
32 lat (1993-08-23)
Spain Spain
Profil zawodnika
21
Defence
186 cm
80 kg
34 lat (1991-10-08)
Spain Spain
Statystyki Ivan Lopez, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga hiszpańska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Statystyki Antonio Raillo, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga hiszpańska Puchar Króla Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ivan Lopez
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2019/2020   3 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Levante 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   8 0 0 0 720' 6 2 1 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Gimnastic 8 0 0 0 720' 6 2 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   3 0 0 1 355' 3 2 0 0 0 1 0 0 0 67 82% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Levante 3 0 0 1 355' 3 2 0 0 0 1 0 0 0 67 82% 0
2016/2017   17 0 0 0 1062' 8 3 2 2 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Levante 17 0 0 0 1062' 8 3 2 2 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Valladolid 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2015/2016   17 0 0 0 1165' 10 2 3 3 0 6 0 15 6 300 69% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Levante 17 0 0 0 1165' 10 2 3 3 0 6 0 15 6 300 69% 0
2014/2015   31 0 0 2 2508' 23 5 3 2 0 12 3 18 16 766 66% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Levante 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Levante 30 0 0 2 2508' 23 5 3 2 0 12 3 18 16 766 66% 0
2013/2014   29 1 0 0 1708' 11 7 4 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Girona 29 1 0 0 1708' 11 7 4 0 0 - - - - - - -
2012/2013   6 0 0 0 152' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Levante 2 0 0 0 152' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Levante 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Levante 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   2 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Levante 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Levante 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Antonio Raillo
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   25 0 0 1 2303' 25 0 1 4 0 12 1 0 15 1126 88% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Mallorca 25 0 0 1 2303' 25 0 1 4 0 12 1 0 15 1126 88% 1
2024/2025   37 2 0 0 3435' 37 0 2 7 1 35 8 0 9 1777 89% 2
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Mallorca 36 2 0 0 3311' 36 0 1 7 1 35 8 0 9 1762 89% 2
Superpuchar Mallorca 1 124' 1 0 1 0 0 0 0 15 93% 0
2023/2024   29 3 0 3 2708' 28 0 2 9 2 31 9 0 11 1276 84% 3
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Mallorca 26 3 0 2 2378' 25 0 2 6 1 28 9 0 8 1159 84% 3
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Mallorca 3 0 0 1 330' 3 0 0 3 1 3 0 0 3 117 80% 0
2022/2023   32 2 0 3 2856' 31 0 1 11 1 11 5 37 19 1027 83% 4
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Mallorca 31 2 0 3 2856' 31 0 1 11 1 11 5 37 19 1027 83% 4
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Mallorca 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   21 2 0 0 1530' 17 0 0 8 0 6 4 21 14 612 86% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Mallorca 20 2 0 0 1530' 17 0 0 8 0 6 4 21 14 612 86% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Alaves 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Mallorca 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   40 2 0 0 3418' 36 3 0 10 1 10 5 43 20 1374 87% 2
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Mallorca 40 2 0 0 3418' 36 3 0 10 1 10 5 43 20 1374 87% 2
2019/2020   32 1 0 0 3061' 32 3 0 9 1 15 2 32 16 983 83% 3
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Mallorca 32 1 0 0 3061' 32 3 0 9 1 15 2 32 16 983 83% 3
2018/2019   39 2 0 0 3588' 39 1 0 14 1 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Mallorca 39 2 0 0 3588' 39 1 0 14 1 - - - - - - -
2017/2018   1 0 0 0 1 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Mallorca 1 0 0 ' 0 1 - - - - - - -
2016/2017   31 2 0 0 2677' 28 1 1 11 1 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Mallorca 31 2 0 0 2677' 28 1 1 11 1 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Tenerife 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2015/2016   31 1 0 0 1964' 21 1 0 4 0 4 1 3 2 91 81% 1
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Espanyol 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Ponferradina 16 1 0 0 1514' 16 1 0 3 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Espanyol 14 0 0 0 360' 4 0 0 1 0 4 1 3 2 91 81% 1
2014/2015   2 0 0 1 1 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Espanyol B 2 0 0 ' 1 1 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Villarreal B 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2