Ivan Balliu vs Ben Chilwell - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
20
Defence
175 cm
68 kg
34 lat (1992-01-01)
Spain Spain
Profil zawodnika
3
Defence
178 cm
70 kg
29 lat (1996-12-21)
England England
Statystyki Ivan Balliu, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Króla Liga hiszpańska Europa Conference League Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Euro
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ben Chilwell, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Europa Conference League Liga francuska Puchar Francji Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro Premier League Summer Series EURO U-21 Champions cup
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ivan Balliu
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   21 0 0 0 2491' 21 0 10 3 0 4 0 0 14 789 87% 3
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Rayo Vallecano 3 340' 3 0 1 0 0 0 6 175 87% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 8 0 0 0 902' 8 0 3 3 0 2 0 0 4 224 83% 0
Europa Conference League Rayo Vallecano 8 0 0 0 946' 8 0 4 0 0 2 0 0 4 390 88% 2
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Albania 1 0 0 0 167' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Rayo Vallecano 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   19 0 0 0 1956' 19 0 4 3 0 3 1 0 17 719 70% 1
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Albania 3 270' 3 0 0 0 0 0 1 108 81% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 12 0 0 0 1263' 12 0 3 3 0 1 0 0 15 464 78% 1
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Rayo Vallecano 4 423' 4 0 1 2 1 0 1 147 39% 0
2023/2024   33 0 0 1 3210' 32 0 4 4 0 11 4 0 30 1035 75% 8
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 33 0 0 1 3210' 32 0 4 4 0 11 4 0 30 1035 75% 8
2022/2023   41 0 0 0 4266' 41 6 2 7 0 0 0 0 6 213 82% 2
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 37 0 0 0 3778' 37 4 2 6 0 0 0 0 6 213 82% 2
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Cadiz 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Betis 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Albania 4 0 0 0 488' 4 2 0 1 0 - - - - - - -
2021/2022   40 1 0 3 3596' 39 0 1 12 1 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Albania 1 86' 0 0 1 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 35 1 0 2 3150' 35 0 0 10 1 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Rayo Vallecano 4 0 0 1 360' 4 0 0 2 0 - - - - - - -
2020/2021   39 0 0 1 3375' 31 6 3 14 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Almeria 39 0 0 1 3375' 31 6 3 14 0 - - - - - - -
2019/2020   37 1 0 4 2862' 27 2 5 8 1 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Almeria 37 1 0 4 2862' 27 2 5 8 1 - - - - - - -
2018/2019   39 1 0 0 2800' 25 1 7 3 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Metz 33 0 0 0 2380' 21 1 7 3 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Metz 4 1 0 0 210' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Metz 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
2017/2018   33 0 0 1 2834' 25 4 3 5 0 4 2 23 35 904 79% 2
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Metz 30 0 0 1 2387' 22 3 3 5 0 4 2 23 35 904 79% 2
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Metz 3 0 0 0 447' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   43 0 0 5 3018' 30 3 1 4 0 4 0 26 29 950 75% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Metz 36 0 0 5 2479' 26 1 1 4 0 4 0 26 29 950 75% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Lyon 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Albania 4 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Metz 3 0 0 0 403' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   28 1 0 0 2176' 21 0 3 3 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Metz 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Metz 26 1 0 0 2146' 21 0 3 3 0 - - - - - - -
2014/2015   33 0 0 0 3016' 32 2 0 8 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Arouca 33 0 0 0 3016' 32 2 0 8 0 - - - - - - -
2013/2014   30 0 0 0 2749' 27 4 0 7 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Arouca 29 0 0 0 2659' 26 4 0 7 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Arouca 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2012/2013   31 0 0 0 454' 0 5 2 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Barcelona B 31 0 0 0 454' 0 5 2 0 0 - - - - - - -
2011/2012   20 0 0 0 204' 0 2 1 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Barcelona B 20 0 0 0 204' 0 2 1 0 0 - - - - - - -
2010/2011   2 0 0 0 152' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Barcelona B 2 0 0 0 152' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Ben Chilwell
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   36 0 0 4 3949' 36 0 11 6 0 8 4 0 31 1434 87% 5
Europa Conference League Strasbourg 9 0 0 2 980' 9 0 3 2 0 3 1 0 6 391 85% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 23 0 0 2 2475' 23 0 6 4 0 5 3 0 22 792 87% 4
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Strasbourg 4 0 0 0 494' 4 0 2 0 0 0 0 0 3 220 89% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Crystal Palace 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 31 84% 1
2024/2025   2 1 0 0 180' 2 0 0 1 0 6 4 0 4 194 80% 3
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 1 1 0 0 90' 1 0 0 1 0 5 3 0 3 94 72% 2
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Chelsea 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 28 86% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crystal Palace 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 1 1 0 1 72 88% 1
2023/2024   14 0 0 1 1865' 13 1 8 6 0 15 4 0 18 584 80% 5
Premier League Premier League Premier League Chelsea 9 0 0 1 1236' 9 0 6 5 0 12 4 0 12 395 81% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 2 0 0 0 151' 1 1 0 0 0 2 0 0 2 76 80% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Chelsea 3 0 0 0 478' 3 0 2 1 0 1 0 0 4 113 81% 1
2022/2023   37 2 0 2 3175' 22 7 9 4 1 13 4 13 21 673 83% 3
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 9 0 0 0 861' 7 3 0 1 1 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Chelsea 27 2 0 2 2314' 15 4 9 3 0 13 4 13 21 673 83% 3
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Anglia 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   29 4 0 2 1697' 13 2 5 0 0 9 6 10 15 272 83% 2
Premier League Premier League Premier League Chelsea 15 3 0 1 629' 6 0 1 0 0 9 6 10 15 272 83% 2
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Anglia 7 1 0 1 406' 4 0 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 5 0 0 0 445' 2 2 2 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 2 0 0 0 217' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
2020/2021   59 4 0 6 4443' 40 9 3 4 0 18 13 26 43 1559 81% 6
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 6 248' 2 0 1 2 1 0 1 64 91% 1
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Anglia 3 0 0 0 128' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Chelsea 34 3 0 5 2741' 27 5 0 3 0 13 10 14 32 1101 82% 4
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 13 1 0 0 1044' 9 2 1 1 0 3 2 11 9 340 76% 1
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Chelsea 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 2 0 0 1 252' 1 1 1 0 0 0 0 1 1 54 81% 0
2019/2020   38 3 0 3 3126' 33 2 0 3 0 18 7 30 31 1390 79% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Leicester City 3 0 0 0 300' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Leicester City 32 3 0 3 2556' 27 2 0 3 0 16 6 28 30 1281 78% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Leicester City 3 270' 3 0 0 2 1 2 1 109 83% 1
2018/2019   41 0 0 4 3660' 40 0 0 4 0 22 10 32 44 1221 73% 2
Premier League Premier League Premier League Leicester City 36 0 0 4 3240' 36 0 0 4 0 22 10 32 44 1221 73% 2
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Anglia 5 420' 4 0 0 - - - - - - -
2017/2018   40 0 0 2 3113' 27 4 5 3 1 6 1 14 23 666 75% 4
Premier League Premier League Premier League Leicester City 32 0 0 2 2272' 20 3 4 3 1 6 1 14 23 666 75% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Leicester City 4 380' 3 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Leicester City 4 0 0 0 461' 4 1 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   39 1 0 0 1691' 13 0 6 3 0 8 2 10 16 346 69% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Leicester City 6 0 0 0 136' 1 0 1 1 0 2 0 3 1 43 79% 1
Johnstones Paint Trophy Leicester City Academy 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Leicester City 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Leicester City 4 390' 4 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Leicester City 27 1 0 0 1015' 7 0 5 2 0 6 2 7 15 303 68% 1
2015/2016   23 1020' 10 0 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Leicester City 3 150' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Leicester City 9 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Leicester City 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Huddersfield Town 9 690' 7 0 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2