Issam Jebali vs Abe - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
11
Midfield
189 cm
84 kg
34 lat (1991-12-25)
Tunisia Tunisia
Profil zawodnika
13
Midfield
Japan Japan
Statystyki Issam Jebali, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar AFC J1 100 Year Vision League Puchar Japonii Puchar Ligi Mecze towarzyskie Reprezentacje Liga japońska Klubowe mecze towarzyskie Mistrzostwa Świata Puchar Narodów Afryki Liga norweska Liga szwedzka Puchar Norwegii kwalifikacje 2 liga szwedzka
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Abe, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar AFC J1 100 Year Vision League Puchar Japonii Liga japońska Puchar Ligi
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Issam Jebali
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   31 11 1 9 4193' 31 0 18 6 0 98 32 0 38 831 51% 10
Puchar AFC Puchar AFC Puchar AFC Gamba Osaka 5 1 0 2 539' 5 0 1 1 0 16 5 0 6 153 69% 2
J1 100 Year Vision League Gamba Osaka 9 1 0 2 1378' 9 0 7 0 0 19 7 0 14 247 4% 1
Puchar Japonii Gamba Osaka 1 2 0 0 120' 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Ligi Gamba Osaka 0 0 0 ' 0 0 3 1 0 1 17 0% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Tunezja 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga japońska Liga japońska Liga japońska Gamba Osaka 15 7 1 5 2020' 15 0 9 4 0 60 19 0 17 414 74% 7
2022/2023   15 4 1 3 1755' 14 7 0 1 0 31 17 17 20 403 75% 1
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Odense 13 4 1 3 1619' 13 6 0 1 0 31 17 17 20 403 75% 1
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Tunezja 2 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   30 11 3 5 3485' 25 13 3 5 1 45 25 46 36 721 76% 7
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Odense 27 10 3 5 3028' 22 11 3 5 1 45 25 46 36 721 76% 7
Ekstra Bladet Ekstra Bladet Ekstra Bladet Odense 3 1 0 0 457' 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   30 12 1 3 4218' 30 20 0 0 1 41 19 41 37 601 73% 5
Ekstra Bladet Ekstra Bladet Ekstra Bladet Odense 1 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Odense 30 11 1 3 4218' 30 20 0 0 1 41 19 41 37 601 73% 5
2019/2022   1 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Tunezja 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   24 3 1 2 2691' 15 11 9 5 0 52 16 39 28 356 70% 1
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Odense 24 3 1 2 2691' 15 11 9 5 0 52 16 39 28 356 70% 1
2018/2019   18 5 1 1 1900' 13 6 5 2 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rosenborg Trondheim 5 2 0 0 496' 4 1 1 2 0 - - - - - - -
Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Liga arabii saudyjskiej Al-Wehda 13 3 1 1 1404' 9 5 4 0 0 - - - - - - -
2017/2018   1 2 0 0 82' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwecji Puchar Szwecji Puchar Szwecji Elfsborg 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Tunezja 1 82' 0 0 1 - - - - - - -
2016/2017   1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwecji Puchar Szwecji Puchar Szwecji Elfsborg 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   0 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwecji Puchar Szwecji Puchar Szwecji Kalmar FF 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Abe
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   33 2 0 3 4115' 33 0 14 6 2 38 8 0 51 2045 62% 1
Puchar AFC Puchar AFC Puchar AFC Gamba Osaka 6 0 0 1 800' 6 0 3 2 0 3 0 0 2 466 85% 0
J1 100 Year Vision League Gamba Osaka 12 0 0 1 1671' 12 0 7 2 0 12 3 0 21 701 13% 1
Puchar Japonii Gamba Osaka 0 0 0 ' 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga japońska Liga japońska Liga japońska Gamba Osaka 15 2 0 1 1644' 15 0 4 2 1 23 5 0 28 878 88% 0
2024/2025   29 2 0 1 3262' 29 0 9 6 0 36 7 0 37 1423 84% 2
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska RWDM Brussels FC 29 2 0 1 3262' 29 0 9 6 0 36 7 0 37 1423 84% 2
2023/2024   20 3 0 1 2523' 20 0 10 5 0 20 9 0 22 881 76% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska RWDM Brussels FC 20 3 0 1 2523' 20 0 10 5 0 20 9 0 22 881 76% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2