Ismail Jakobs vs Davinson Sanchez - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
4
Defence
Germany Germany
Profil zawodnika
6
Defence
188 cm
77 kg
29 lat (1996-06-12)
Colombia Colombia
Statystyki Ismail Jakobs, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Mistrzów Liga turecka Puchar Turcji Mecze towarzyskie Reprezentacje World Cup Qualification Africa Klubowe mecze towarzyskie Mistrzostwa Świata EURO U-21
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Davinson Sanchez, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Mistrzów Puchar Turcji Liga turecka Superpuchar Turcji World Cup Qualification S. Amer Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Copa America Audi Cup 1 Champions cup Mistrzostwa Świata Copa Libertadores Mistrzostwa Świata U-20 Liga kolumbijska
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ismail Jakobs
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   32 0 0 1 4261' 32 0 19 4 0 9 0 0 23 1076 75% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Galatasaray Stambuł 10 0 0 0 1318' 10 0 5 2 0 2 0 0 8 338 79% 1
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Galatasaray Stambuł 15 0 0 1 1950' 15 0 9 1 0 7 0 0 10 591 83% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Senegal 2 341' 2 0 2 0 0 0 2 57 89% 0
World Cup Qualification Africa Senegal 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Galatasaray Stambuł 3 472' 3 0 3 0 0 0 3 90 0% 0
2024/2025   20 0 0 2 2267' 20 0 7 4 0 8 2 0 15 768 81% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AS Monaco 2 180' 2 0 0 0 0 0 3 78 88% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Galatasaray Stambuł 14 0 0 2 1727' 14 0 7 3 0 4 0 0 9 493 80% 0
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Galatasaray Stambuł 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 2 1 0 1 39 67% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Galatasaray Stambuł 3 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 2 1 0 2 158 84% 1
2023/2024   17 1 0 2 2096' 17 0 7 0 0 20 6 0 18 700 75% 3
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AS Monaco 16 1 0 2 1916' 16 0 6 0 0 20 6 0 18 682 75% 3
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji AS Monaco 1 180' 1 0 1 0 0 0 0 18 78% 0
2022/2023   44 0 0 3 3292' 11 3 28 5 0 12 6 9 10 460 68% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AS Monaco 8 0 0 1 503' 0 0 6 1 0 0 0 1 0 19 68% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów AS Monaco 2 0 0 0 263' 2 1 0 1 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AS Monaco 34 0 0 2 2526' 9 2 22 3 0 12 6 8 10 441 68% 1
2021/2022   51 0 0 1 3168' 12 5 25 2 0 2 1 17 12 790 74% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów AS Monaco 4 283' 0 0 3 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji AS Monaco 3 287' 1 0 2 0 0 0 3 81 79% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AS Monaco 36 0 0 1 2354' 10 4 18 1 0 2 1 16 9 695 73% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AS Monaco 8 0 0 0 244' 1 1 2 1 0 0 0 1 0 14 86% 0
2020/2021   30 2 0 2 2808' 21 7 6 7 0 17 7 19 10 449 68% 2
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Köln 2 1 0 1 264' 2 1 0 1 0 2 0 1 0 23 61% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FC Köln 26 1 0 1 2408' 18 6 5 6 0 13 5 17 10 380 67% 2
Baraże FC Köln 2 136' 1 0 1 2 2 1 0 46 80% 0
2019/2020   22 2 0 2 2308' 20 7 0 4 0 6 2 7 1 115 66% 2
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FC Köln 21 2 0 2 2308' 20 7 0 4 0 6 2 7 1 115 66% 2
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Köln 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   3 0 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka FC Koeln II 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2017/2018   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Köln 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Davinson Sanchez
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   60 3 0 0 6334' 60 0 13 13 1 32 11 0 43 3485 84% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Galatasaray Stambuł 12 1 0 0 1110' 12 0 0 3 0 8 4 0 5 654 89% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Eintracht Frankfurt 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Galatasaray Stambuł 29 1 0 0 3091' 29 0 7 6 1 15 3 0 30 1819 90% 1
Superpuchar Turcji Superpuchar Turcji Superpuchar Turcji Galatasaray Stambuł 2 0 0 0 305' 2 0 2 1 0 1 0 0 2 92 90% 0
World Cup Qualification S. Amer Kolumbia 11 1 0 0 1065' 11 0 1 3 0 7 4 0 2 625 83% 0
World Cup Qualification S. Amer Urugwaj 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Kanada 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Kolumbia 2 180' 2 0 0 0 0 0 3 133 89% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Galatasaray Stambuł 3 493' 3 0 3 1 0 0 1 162 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Lazio Rzym 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   44 5 0 2 4582' 44 0 9 12 0 26 8 0 38 2309 86% 0
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Galatasaray Stambuł 4 1 0 0 444' 4 0 1 2 0 0 0 0 6 147 86% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Galatasaray Stambuł 9 1 0 1 979' 9 0 3 3 0 3 1 0 11 580 86% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Galatasaray Stambuł 31 3 0 1 3159' 31 0 5 7 0 23 7 0 21 1582 86% 0
2023/2024   24 3 0 0 2463' 24 0 4 5 0 21 6 0 16 1614 84% 1
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 0 0 0 ' 1 0 1 0 0 1 75 92% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Galatasaray Stambuł 2 180' 2 0 0 2 1 0 1 114 84% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Galatasaray Stambuł 4 360' 4 0 0 2 1 0 0 243 84% 0
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Galatasaray Stambuł 1 1 0 0 151' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Galatasaray Stambuł 17 2 0 0 1772' 17 0 3 4 0 16 4 0 14 1182 83% 1
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Alanyaspor 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2022/2023   48 0 0 0 2160' 12 4 12 1 0 6 2 6 5 583 87% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Tottenham Hotspur 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 36 0 0 0 1639' 8 4 10 1 0 6 2 6 5 583 87% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Tottenham Hotspur 8 161' 0 0 2 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Tottenham Hotspur 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2021/2022   46 2 0 0 2575' 23 0 6 4 0 12 3 17 11 1106 87% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Tottenham Hotspur 5 480' 5 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 38 2 0 0 1975' 17 0 6 4 0 12 3 16 9 1061 88% 1
Europa Conference League Tottenham Hotspur 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Tottenham Hotspur 2 120' 1 0 0 0 0 1 2 45 80% 0
2020/2021   62 2 0 0 4079' 42 2 1 6 0 8 3 28 13 1538 84% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Tottenham Hotspur 3 120' 1 0 0 0 0 1 1 63 87% 0
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 28 0 0 0 1666' 17 1 1 1 0 1 0 13 6 682 85% 0
Premier League Premier League Premier League West Ham United 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Tottenham Hotspur 12 0 0 0 1003' 10 1 0 2 0 3 0 9 3 461 82% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Kolumbia 16 0 0 0 1080' 12 0 0 3 0 2 1 5 1 242 82% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Tottenham Hotspur 3 2 0 0 210' 2 0 0 0 0 2 2 0 2 90 86% 0
2019/2020   49 0 0 0 3572' 36 1 3 6 0 8 3 35 17 1704 87% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Tottenham Hotspur 7 450' 5 0 0 1 0 6 4 243 87% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Tottenham Hotspur 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Tottenham Hotspur 5 390' 3 0 1 0 0 2 1 131 91% 0
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 36 0 0 0 2612' 27 1 2 6 0 7 3 27 12 1330 86% 1
2018/2019   46 1 0 1 3580' 34 3 3 5 0 18 4 27 11 1893 90% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Tottenham Hotspur 2 0 0 0 259' 2 1 0 1 0 0 0 3 0 147 94% 0
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 30 1 0 1 2191' 22 2 1 2 0 14 3 20 10 1293 90% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Tottenham Hotspur 10 0 0 0 720' 7 0 1 1 0 4 1 4 1 453 89% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Tottenham Hotspur 4 0 0 0 410' 3 0 1 1 0 - - - - - - -
2017/2018   49 1 0 0 3988' 41 2 2 2 1 13 2 37 20 2056 89% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Ajax Amsterdam 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 2 1 3 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Tottenham Hotspur 8 720' 8 0 0 3 0 9 2 392 90% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Tottenham Hotspur 6 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 32 0 0 0 2908' 29 2 2 1 1 8 1 25 18 1664 89% 0
Premier League Premier League Premier League Southampton 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Tottenham Hotspur 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   49 6 0 2 4414' 46 4 0 6 0 5 1 19 12 2909 87% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Ajax Amsterdam 33 6 0 2 3124' 32 4 0 2 0 0 0 2 1 2221 89% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Ajax Amsterdam 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Ajax Amsterdam 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong Ajax 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Ajax Amsterdam 12 0 0 0 1110' 12 0 0 4 0 5 1 17 11 688 82% 1
2015/2017   8 360' 4 0 0 - - - - - - -
World Cup Qualification S. Amer Kolumbia 8 360' 4 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2