Ipiele vs David Gomis - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
10
Midfield
France France
Profil zawodnika
10
Midfield
France France
Statystyki Ipiele, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Trzecia liga francuska World Cup Qualification Africa Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Ipiele
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   8 3 1 1 1162' 8 0 6 0 0 25 13 0 13 321 4% 3
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Valenciennes 8 3 1 1 1162' 8 0 6 0 0 25 13 0 13 321 4% 3
2024/2025   10 2 0 3 1489' 10 0 8 0 0 20 4 0 18 277 66% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Martigues 10 2 0 3 1489' 10 0 8 0 0 20 4 0 18 277 66% 0
2023/2024   10 2 0 2 1301' 10 0 5 1 0 9 5 0 4 121 48% 3
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Martigues 8 2 0 2 1062' 8 0 4 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Dunkerque 2 0 0 0 239' 2 0 1 0 0 9 5 0 4 121 48% 3
Statystyki David Gomis
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0% 0
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Chateauroux 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 2 0% 0
2024/2025   10 1 0 0 1615' 10 0 10 2 0 17 8 0 9 196 0% 5
Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Sabail 10 1 0 0 1615' 10 0 10 2 0 17 8 0 9 196 0% 5
2023/2024   15 2 0 0 1856' 15 0 7 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Sabail 15 2 0 0 1856' 15 0 7 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   13 3 0 1 1256' 4 4 8 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Liga azerbejdżanu Sabail 3 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Pau 13 0 0 1 1256' 4 4 8 3 0 - - - - - - -
2021/2022   35 3 0 2 3316' 13 13 18 2 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Pau 35 3 0 2 3316' 13 13 18 2 0 - - - - - - -
2020/2021   28 0 0 1 2701' 11 10 16 4 0 14 7 6 7 286 90% 2
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Clermont Foot 28 0 0 1 2701' 11 10 16 4 0 14 7 6 7 286 90% 2
2019/2021   3 83' 0 0 1 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Gwinea-Bissau 3 83' 0 0 1 - - - - - - -
2019/2020   20 2 0 1 2795' 18 14 2 3 0 35 14 21 12 570 89% 7
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Clermont Foot 20 2 0 1 2795' 18 14 2 3 0 35 14 21 12 570 89% 7
2018/2019   34 4 1 1 3717' 20 14 12 9 2 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji GFC Ajaccio 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej GFC Ajaccio 1 1 1 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
France Promotion/Relegation 2 GFC Ajaccio 1 82' 0 0 1 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska GFC Ajaccio 31 3 0 1 3455' 18 14 11 9 2 - - - - - - -
2017/2018   41 4 0 0 4328' 24 16 16 5 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska GFC Ajaccio 37 4 0 0 3977' 22 15 15 5 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji GFC Ajaccio 2 165' 1 0 1 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej GFC Ajaccio 2 0 0 0 186' 1 1 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2