Unai Simon vs Ionut Radu - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
1
Goalkeeper
28 lat (1997-06-11)
Spain Spain
Profil zawodnika
13
Goalkeeper
186 cm
28 lat (1997-05-28)
Romania Romania
Statystyki Unai Simon, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga hiszpańska Superpuchar Liga Mistrzów Puchar Króla Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Euro Mistrzostwa Świata Olimpiada EURO U-21
Meczów
Czyste konto
Straconych goli
Bramkarz traci gola co:
Karnych
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Kartek
Statystyki Ionut Radu, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga hiszpańska Liga Europy Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro Klubowe mecze towarzyskie EURO U-21
Meczów
Czyste konto
Straconych goli
Bramkarz traci gola co:
Karnych
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Unai Simon
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   48 0 0 0 4320' 48 0 0 1 0 0 0 0 13 1480 54% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Athletic Bilbao 36 0 0 0 3240' 36 0 0 1 0 0 0 0 8 1099 58% 0
Superpuchar Athletic Bilbao 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 25 32% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Athletic Bilbao 8 720' 8 0 0 0 0 0 4 262 47% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Hiszpania 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 27 96% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Athletic Bilbao 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 67 0% 0
2024/2025   27 0 0 0 2490' 27 0 0 2 0 0 0 0 3 743 69% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Athletic Bilbao 21 1890' 21 0 0 0 0 0 3 558 66% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Hiszpania 4 0 0 0 420' 4 0 0 1 0 0 0 0 0 135 80% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Athletic Bilbao 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 18 78% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Manchester United 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Superpuchar Athletic Bilbao 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 32 62% 0
2023/2024   37 0 0 0 3364' 36 0 2 2 0 0 0 0 8 1080 53% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Athletic Bilbao 37 0 0 0 3364' 36 0 2 2 0 0 0 0 8 1080 53% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Atletico Madryt 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2022/2023   46 0 0 0 3496' 38 1 0 2 0 0 0 0 3 820 72% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Athletic Bilbao 35 0 0 0 2836' 31 1 0 2 0 0 0 0 2 638 68% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Hiszpania 7 630' 7 0 0 0 0 0 1 182 87% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Athletic Bilbao 4 30' 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   48 0 0 0 3884' 42 1 0 3 0 0 0 0 1 930 72% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Hiszpania 8 0 0 0 794' 8 1 0 0 0 0 0 0 0 204 93% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Athletic Bilbao 36 0 0 0 3060' 34 0 0 3 0 0 0 0 1 726 67% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Mallorca 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Athletic Bilbao 4 30' 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   52 0 0 0 4170' 46 0 0 1 0 0 0 1 4 847 66% 0
Superpuchar Athletic Bilbao 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 16 81% 0
Superpuchar Atletico Madryt 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Athletic Bilbao 38 0 0 0 3330' 37 0 0 1 0 0 0 1 4 717 63% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Athletic Bilbao 4 300' 3 0 0 0 0 0 0 47 68% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Hiszpania 8 360' 4 0 0 0 0 0 0 67 88% 0
2019/2020   41 0 0 0 3630' 40 0 0 4 1 0 0 2 3 605 58% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Athletic Bilbao 4 0 0 0 360' 4 0 0 1 0 0 0 0 1 36 50% 0
Superpuchar Athletic Bilbao 2 0 0 0 210' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Athletic Bilbao 35 0 0 0 3060' 34 0 0 2 1 0 0 2 2 569 58% 0
2018/2019   40 0 0 0 810' 9 0 0 2 0 0 0 1 1 155 60% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Athletic Bilbao 38 0 0 0 630' 7 0 0 2 0 0 0 1 0 91 65% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Athletic Bilbao 2 180' 2 0 0 0 0 0 1 64 53% 0
2017/2018   7 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Athletic Bilbao 7 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   5 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Athletic Bilbao 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Athletic Bilbao B 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Athletic Bilbao 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   4 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Athletic Bilbao B 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Ionut Radu
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   49 0 0 0 4410' 49 0 0 3 0 0 0 0 11 1185 67% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Celta Vigo 36 0 0 0 3240' 36 0 0 1 0 0 0 0 7 903 69% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Celta Vigo 12 0 0 0 1080' 12 0 0 2 0 0 0 0 4 282 61% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Rumunia 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mołdawia 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   15 0 0 0 1350' 15 0 0 1 0 0 0 0 1 482 53% 0
Serie A Serie A Serie A Venezia 15 0 0 0 1350' 15 0 0 1 0 0 0 0 1 482 53% 0
2023/2024   5 450' 5 0 0 0 0 0 0 142 68% 0
Premier League Premier League Premier League AFC Bournemouth 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 58 79% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup AFC Bournemouth 3 270' 3 0 0 0 0 0 0 84 60% 0
2022/2023   30 2520' 28 0 0 0 0 1 2 792 57% 0
Serie A Serie A Serie A Cremonese 10 810' 9 0 0 0 0 0 1 274 64% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Auxerre 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Rumunia 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 43 86% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Auxerre 17 1530' 17 0 0 0 0 1 1 475 51% 0
2021/2022   54 0 0 0 240' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 61 82% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Rumunia 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Inter Mediolan 5 150' 1 0 0 0 0 0 0 40 82% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Empoli 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Inter Mediolan 38 90' 1 0 0 0 0 0 0 21 81% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Inter Mediolan 8 0' 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   44 166' 1 0 1 0 0 0 0 43 95% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Inter Mediolan 3 30' 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Inter Mediolan 37 136' 1 0 1 0 0 0 0 43 95% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Inter Mediolan 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   31 0 0 1 1740' 19 0 0 1 0 0 0 0 0 444 80% 0
Serie A Serie A Serie A Genoa 21 0 0 1 1530' 17 0 0 1 0 0 0 0 0 444 80% 0
Serie A Serie A Serie A Parma 7 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Genoa 3 210' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   39 3000' 33 0 0 0 0 0 2 378 48% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Genoa 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Genoa 37 2970' 33 0 0 0 0 0 2 378 48% 0
2017/2018   33 0 0 0 2160' 24 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Avellino 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Serie B Serie B Serie B Avellino 31 0 0 0 1980' 22 0 0 1 0 - - - - - - -
2016/2017   4 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Inter Mediolan 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   4 72' 0 0 1 0 0 0 0 6 50% 0
Serie A Serie A Serie A Inter Mediolan 4 72' 0 0 1 0 0 0 0 6 50% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2