Ionut Amzar vs Andreas Maxsoe - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
31
Defence
Romania Romania
Profil zawodnika
94
Defence
182 cm
70 kg
32 lat (1994-03-18)
Denmark Denmark
Statystyki Ionut Amzar, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich Qatar-UAE Super Cup EURO U-21 Mecze towarzyskie U-21 Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Andreas Maxsoe, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich Liga amerykańska MLS Klubowe mecze towarzyskie Leagues Cup Puchar USA Mecze towarzyskie Reprezentacje EURO U-21
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ionut Amzar
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   10 0 0 0 1174' 10 0 4 1 0 0 0 0 11 254 75% 1
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich Al-Nasr SC 8 0 0 0 994' 8 0 4 1 0 0 0 0 10 229 76% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Rumunia U21 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 25 64% 1
Mecze towarzyskie U-21 Mecze towarzyskie U-21 Mecze towarzyskie U-21 Rumunia U21 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   14 0 0 1 1841' 14 0 9 1 0 10 1 0 15 434 75% 1
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Dinamo Bukareszt 2 0 0 0 243' 2 0 1 0 0 0 0 0 2 58 78% 0
AGCFF Gulf Club Champions League Al-Nasr SC 4 0 0 0 481' 4 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii FC Arges Pitesti 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich Al-Nasr SC 7 0 0 1 1027' 7 0 6 0 0 10 1 0 13 376 74% 1
2023/2024   25 2 0 3 2600' 25 0 6 12 0 16 5 0 29 732 60% 4
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Dinamo Bukareszt 22 0 0 3 2284' 22 0 5 10 0 16 5 0 29 732 60% 4
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Otelul Galati 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Rumunia U21 3 0 0 0 316' 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Dinamo Bukareszt 2 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Concordia Chiajna 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2022/2023   4 1 0 0 432' 4 0 1 3 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Dinamo Bukareszt 1 0 0 ' 3 1 - - - - - - -
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Dinamo Bukareszt 4 432' 4 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   19 0 0 0 780' 4 1 5 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Dinamo Bukareszt 19 0 0 0 780' 4 1 5 0 0 - - - - - - -
Statystyki Andreas Maxsoe
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   46 3 0 0 4274' 46 0 2 4 0 14 4 0 15 1746 84% 3
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich Al Ittihad Kalba 9 1 0 0 810' 9 0 0 0 0 4 1 0 2 385 90% 0
Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Colorado Rapids 33 1 0 0 2970' 33 0 0 4 0 9 2 0 13 1266 89% 1
Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Dallas Burn 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Colorado Rapids 1 148' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Leagues Cup Colorado Rapids 3 1 0 0 346' 3 0 1 0 0 1 1 0 0 95 0% 2
2022/2023   11 1 1 0 990' 11 0 0 3 0 2 1 2 2 414 89% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Broendby IF 11 1 1 0 990' 11 0 0 3 0 2 1 2 2 414 89% 0
2021/2022   39 2 1 1 3150' 35 0 0 7 1 8 3 15 20 1619 88% 1
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Dania 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Broendby IF 27 1 1 1 2430' 27 0 0 4 1 8 3 15 20 1619 88% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Broendby IF 6 0 0 0 540' 6 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Broendby IF 2 1 0 0 180' 2 0 0 2 0 - - - - - - -
2020/2021   30 2 2 0 2700' 30 0 0 3 0 4 3 10 23 1625 88% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Broendby IF 30 2 2 0 2700' 30 0 0 3 0 4 3 10 23 1625 88% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Kopenhaga 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2019/2020   34 2 1 1 3060' 34 0 0 7 1 6 2 16 23 1563 89% 1
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Broendby IF 28 1 1 1 2520' 28 0 0 6 1 6 2 16 23 1563 89% 1
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Kopenhaga 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka KFC Uerdingen 5 0 0 0 450' 5 0 0 1 0 - - - - - - -
Ekstra Bladet Ekstra Bladet Ekstra Bladet Broendby IF 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec KFC Uerdingen 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   45 1 0 0 3051' 32 0 3 8 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Zuerich 35 1 0 0 2424' 26 0 2 6 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Zuerich 3 177' 1 0 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Zuerich 7 0 0 0 450' 5 0 0 2 0 - - - - - - -
2017/2018   41 1 0 0 2176' 21 1 3 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Osmanlispor FK 34 1 0 0 1816' 17 1 3 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Nordsjaelland 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Osmanlispor FK 5 180' 2 0 0 - - - - - - -
2016/2017   35 1 0 2 3008' 33 1 0 4 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Nordsjaelland 35 1 0 2 3008' 33 1 0 4 0 - - - - - - -
2015/2016   32 3 0 0 2970' 32 1 0 5 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Nordsjaelland 32 3 0 0 2970' 32 1 0 5 0 - - - - - - -
2014/2015   30 0 0 1 2344' 21 1 6 4 1 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Nordsjaelland 30 0 0 1 2344' 21 1 6 4 1 - - - - - - -
2013/2014   30 0 0 0 1021' 8 0 5 1 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Nordsjaelland 27 0 0 0 937' 8 0 4 1 0 - - - - - - -
Ekstra Bladet Ekstra Bladet Ekstra Bladet FC Nordsjaelland 1 84' 0 0 1 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Nordsjaelland 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   7 166' 1 0 1 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Nordsjaelland 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Nordsjaelland 6 166' 1 0 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2