Imran Omar vs Artem Polyarus - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
11
Forward
Morocco Morocco
Profil zawodnika
14
Forward
179 cm
71 kg
33 lat (1992-07-05)
Ukraine Ukraine
Statystyki Imran Omar, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Mistrzów Liga Europy Puchar Armenii Liga armeńska Europa Conference League Liga gruzińska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Hattrick
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Artem Polyarus, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Europa Conference League Puchar Armenii Liga armeńska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Imran Omar
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   12 7 2 2 1771' 12 0 10 3 0 28 11 0 14 293 15% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Artsakh 2 2 0 0 311' 2 0 2 0 0 3 1 0 1 33 76% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Artsakh 1 0 0 0 199' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Armenii Puchar Armenii Puchar Armenii Artsakh 1 144' 1 0 1 1 0 0 0 17 0% 0
Liga armeńska Liga armeńska Liga armeńska Artsakh 6 2 1 2 789' 6 0 4 1 0 23 10 0 12 220 0% 1
Europa Conference League Artsakh 2 3 1 0 328' 2 0 2 1 0 1 0 0 1 23 78% 0
2024/2025   23 9 0 3 3178' 23 0 16 5 0 20 8 0 10 278 51% 0
Europa Conference League Artsakh 7 0 0 0 942' 7 0 5 1 0 13 7 0 8 171 84% 0
Puchar Armenii Puchar Armenii Puchar Armenii Artsakh 2 1 0 0 321' 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga armeńska Liga armeńska Liga armeńska Artsakh 14 8 0 3 1915' 14 0 9 4 0 7 1 0 2 107 0% 0
2023/2024   17 3 0 3 2419' 17 0 14 3 0 31 16 0 14 413 61% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Dinamo Tbilisi 2 262' 2 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Izraela Puchar Izraela Puchar Izraela Hapoel Be'er Szewa 2 1 0 0 314' 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Hapoel Be'er Szewa 11 2 0 3 1536' 11 0 9 2 0 31 16 0 14 413 61% 1
Europa Conference League Dinamo Tbilisi 2 0 0 0 307' 2 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   10 1 1 0 1153' 8 5 2 2 0 - - - - - - -
Puchar Rosji Puchar Rosji Puchar Rosji FC Rotor Volgograd 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Druga liga rosyjska Druga liga rosyjska Druga liga rosyjska FC Rotor Volgograd 9 1 1 0 1063' 7 5 2 2 0 - - - - - - -
2020/2021   3 1 0 0 474' 3 3 0 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Lokomotiwi Tbilisi 3 1 0 0 474' 3 3 0 1 0 - - - - - - -
2019/2020   3 147' 0 0 2 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Academica Clinceni 3 147' 0 0 2 - - - - - - -
2018/2019   35 3 0 1 1857' 9 7 8 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska FC Den Bosch 31 3 0 1 1857' 9 7 8 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AS Trenczyn 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Baraże ligi holenderskiej FC Den Bosch 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   9 1 0 0 313' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Achilles 29 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Slovakia Promotion/Relegation 1 AS Trenczyn 2 106' 0 0 1 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka AS Trenczyn 7 0 0 0 207' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   23 2 0 0 2265' 10 8 11 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Achilles 29 23 2 0 0 2265' 10 8 11 0 0 - - - - - - -
Statystyki Artem Polyarus
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   10 1 1 0 1382' 10 0 7 0 0 4 2 0 5 276 0% 0
Europa Conference League FC Banants 2 283' 2 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Armenii Puchar Armenii Puchar Armenii FC Banants 2 1 1 0 180' 2 0 0 0 0 1 0 0 0 45 0% 0
Liga armeńska Liga armeńska Liga armeńska FC Banants 6 0 0 0 919' 6 0 5 0 0 3 2 0 5 231 0% 0
2024/2025   32 4 0 15 4059' 32 0 16 2 0 12 4 0 13 333 0% 1
Europa Conference League FC Banants 4 606' 4 0 4 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Armenii Puchar Armenii Puchar Armenii FC Banants 2 0 0 0 255' 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga armeńska Liga armeńska Liga armeńska FC Banants 26 4 0 15 3198' 26 0 11 1 0 12 4 0 13 333 0% 1
2023/2024   19 3 0 1 2604' 19 0 14 4 1 0 0 0 0 0 0% 0
1 liga polska 1 liga polska 1 liga polska Termalica Bruk-Bet Nieciecza 8 3 0 1 1224' 8 0 8 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
1 liga polska 1 liga polska 1 liga polska Zagłębie Sosnowiec 11 0 0 0 1380' 11 0 6 3 1 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
1 liga polska 1 liga polska 1 liga polska Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   19 2 1 0 1851' 9 10 5 2 0 11 4 8 16 205 73% 5
Liga rosyjska Liga rosyjska Liga rosyjska Terek Grozny 15 2 1 0 1389' 7 7 4 2 0 11 4 7 14 160 74% 4
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Termalica Bruk-Bet Nieciecza 4 0 0 0 462' 2 3 1 0 0 0 0 1 2 45 71% 1
2020/2021   21 1 0 3 2364' 16 11 5 3 0 14 6 7 11 258 63% 4
Liga rosyjska Liga rosyjska Liga rosyjska Chimki Moskwa 8 0 0 0 878' 7 3 1 3 0 - - - - - - -
Liga rosyjska Liga rosyjska Liga rosyjska Terek Grozny 12 1 0 3 1342' 8 7 4 0 0 14 6 7 11 258 63% 4
Puchar Rosji Puchar Rosji Puchar Rosji Terek Grozny 1 0 0 0 144' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   30 9 0 0 4464' 29 27 1 4 0 - - - - - - -
Druga liga rosyjska Druga liga rosyjska Druga liga rosyjska Chimki Moskwa 26 5 0 0 3783' 25 23 1 4 0 - - - - - - -
Puchar Rosji Puchar Rosji Puchar Rosji Chimki Moskwa 4 4 0 0 681' 4 4 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   25 1 0 1 2670' 19 13 3 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga ukraińska Liga ukraińska Liga ukraińska FC Olexandria 25 1 0 1 2670' 19 13 3 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2017/2018   29 4 0 0 3321' 23 12 5 6 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Olexandria 3 0 0 0 328' 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga ukraińska Liga ukraińska Liga ukraińska FC Olexandria 25 4 0 0 2873' 20 10 5 6 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Ukrainy Puchar Ukrainy Puchar Ukrainy FC Olexandria 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   21 2 0 0 2254' 12 12 5 3 0 - - - - - - -
Liga ukraińska Liga ukraińska Liga ukraińska FC Olexandria 21 2 0 0 2254' 12 12 5 3 0 - - - - - - -
2015/2016   24 2 0 0 861' 0 10 3 1 0 - - - - - - -
Puchar Ukrainy Puchar Ukrainy Puchar Ukrainy FC Olexandria 3 0 0 0 155' 0 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga ukraińska Liga ukraińska Liga ukraińska FC Olexandria 21 2 0 0 706' 0 9 2 1 0 - - - - - - -
2011/2012   0 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga ukraińska Liga ukraińska Liga ukraińska FC Olexandria 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2