Imeri vs Ebrima Colley - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
7
Midfield
Switzerland Switzerland
Profil zawodnika
11
Forward
Gambia Gambia
Statystyki Imeri, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szwajcarska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ebrima Colley, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Europy Liga szwajcarska Puchar Szwajcarii Trzecia liga szwajcarska World Cup Qualification Africa Klubowe mecze towarzyskie Club Friendlies Puchar Narodów Afryki Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Imeri
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   18 6 0 7 2789' 18 0 18 2 0 46 16 0 24 411 69% 4
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Thun 17 6 0 7 2620' 17 0 17 2 0 46 16 0 24 411 69% 4
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Young Boys Berno 1 169' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Sepsi OSK 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   11 2 0 2 1655' 11 0 11 4 1 29 2 0 32 361 81% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Young Boys Berno 5 1 0 0 760' 5 0 5 1 0 4 1 0 8 85 81% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Young Boys Berno 5 1 0 2 741' 5 0 5 3 0 24 1 0 24 276 81% 2
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Young Boys Berno 1 0 0 0 154' 1 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   7 2 0 1 1022' 7 0 6 2 0 15 6 0 10 227 54% 0
Trzecia liga szwajcarska Trzecia liga szwajcarska Trzecia liga szwajcarska Young Boys II 1 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Young Boys Berno 4 0 0 1 621' 4 0 4 0 0 13 5 0 8 183 54% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Young Boys Berno 2 0 0 0 311' 2 0 2 1 0 2 1 0 2 44 55% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Young Boys Berno 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   2 1 0 0 337' 2 0 2 0 0 5 2 0 7 84 79% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Young Boys Berno 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Young Boys Berno 2 1 0 0 337' 2 0 2 0 0 5 2 0 7 84 79% 0
Statystyki Ebrima Colley
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   6 5 1 0 771' 6 0 4 2 0 20 6 0 13 160 82% 2
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Young Boys Berno 0 0 0 ' 0 0 4 1 0 2 35 77% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Young Boys Berno 1 2 0 0 170' 1 0 1 0 0 16 5 0 11 125 83% 2
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Young Boys Berno 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Trzecia liga szwajcarska Trzecia liga szwajcarska Trzecia liga szwajcarska Young Boys II 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
World Cup Qualification Africa Gambia 2 1 1 0 239' 2 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Young Boys Berno 2 1 0 0 226' 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Club Friendlies Young Boys Berno 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   19 4 1 4 2803' 19 0 17 8 0 51 19 0 21 426 79% 12
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Young Boys Berno 6 0 0 0 864' 6 0 5 2 0 13 5 0 13 132 79% 3
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Young Boys Berno 12 3 1 4 1818' 12 0 11 3 0 38 14 0 8 294 79% 9
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Lausanne 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Young Boys Berno 1 1 0 0 121' 1 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   14 4 0 4 2105' 14 0 13 3 0 32 12 0 26 407 79% 5
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Young Boys Berno 1 1 0 0 172' 1 0 1 1 0 6 1 0 0 32 56% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Young Boys Berno 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Young Boys Berno 12 3 0 4 1782' 12 0 11 1 0 25 11 0 26 361 81% 4
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Young Boys Berno 1 0 0 0 151' 1 0 1 1 0 1 0 0 0 14 93% 1
2022/2023   2 0 0 1 108' 0 0 2 0 0 2 1 0 0 36 83% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Fatih Karagümrük 0 0 1 ' 0 0 2 1 0 0 36 83% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Gambia 2 108' 0 0 2 - - - - - - -
2021/2022   24 1 1 0 1094' 4 2 9 1 0 9 5 10 13 107 71% 2
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Spezia 2 1 1 0 160' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Spezia 22 0 0 0 934' 3 2 8 1 0 9 5 10 13 107 71% 2
2020/2021   35 2 0 0 1995' 5 3 20 1 0 13 6 12 14 184 74% 6
Serie A Serie A Serie A Hellas Werona 33 1 0 0 1812' 4 3 19 1 0 13 6 12 14 184 74% 6
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Hellas Werona 2 1 0 0 183' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2021   4 0 0 0 364' 2 1 2 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Gambia 2 136' 1 0 1 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Gambia 2 0 0 0 228' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2019/2020   21 0 0 1 373' 0 0 5 1 0 4 2 3 2 43 86% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Atalanta 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Atalanta 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Atalanta 19 0 0 1 373' 0 0 5 1 0 4 2 3 2 43 86% 0
2017/2018   2 81' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Gambia 2 81' 0 0 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2