Ilie vs Cocian - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
11
Forward
Romania Romania
Profil zawodnika
25
Forward
Romania Romania
Statystyki Ilie, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga rumuńska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Cocian, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga rumuńska Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ilie
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   17 8 0 0 2150' 17 0 8 1 0 43 21 0 11 199 0% 12
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Corvinul Hunedoara 17 8 0 0 2150' 17 0 8 1 0 43 21 0 11 199 0% 12
2024/2025   1 1 0 0 148' 1 0 1 0 0 10 3 0 4 72 61% 4
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Unirea Slobozia 1 1 0 0 148' 1 0 1 0 0 10 3 0 4 72 61% 4
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska CSMS Iasi 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   1 2 0 0 149' 1 0 1 4 0 6 3 0 1 30 60% 3
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Universitatea Cluj 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Universitatea Cluj 1 0 0 0 149' 1 0 1 4 0 6 3 0 1 30 60% 3
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Rumunia U21 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Cocian
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   25 5 0 4 3213' 25 0 14 4 0 38 14 0 24 932 0% 1
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Bihor Oradea 25 4 0 4 3213' 25 0 14 4 0 38 14 0 24 932 0% 1
Club Friendlies Bihor Oradea 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   2 2 0 0 284' 2 0 2 1 0 4 2 0 3 77 0% 0
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Bihor Oradea 2 1 0 0 284' 2 0 2 1 0 4 2 0 3 77 0% 0
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska FC Voluntari 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska CSC Dumbravita 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Corvinul Hunedoara 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii FC Voluntari 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   1 1 0 0 136' 1 0 1 1 0 4 2 0 5 122 52% 0
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii FC Voluntari 1 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Voluntari 1 0 0 0 136' 1 0 1 1 0 4 2 0 5 122 52% 0
2022/2023   4 436' 4 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska FC Unirea Dej 4 436' 4 0 1 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2