I. Jenner vs Agung - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
18
Midfield
Profil zawodnika
15
Defence
Indonesia Indonesia
Statystyki I. Jenner, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2 liga holenderska Liga 1 AFC Challenge League World Cup Qualification Asia Mecze towarzyskie Reprezentacje Club Friendlies Olympics Intercontinental Play-offs Klubowe mecze towarzyskie Puchar Azji
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Agung, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga 1
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Rezerwowi
Statystyki I. Jenner
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   22 1 0 0 2751' 22 0 11 10 0 11 5 0 15 1008 42% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong FC Utrecht 4 1 0 0 583' 4 0 3 2 0 7 3 0 2 269 86% 0
Liga 1 Liga 1 Liga 1 Martapura 10 0 0 0 1167' 10 0 4 3 0 2 1 0 10 512 0% 0
AFC Challenge League Martapura 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 41 93% 0
World Cup Qualification Asia Indonezja 6 0 0 0 775' 6 0 3 5 0 2 1 0 3 186 81% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Indonezja 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Club Friendlies FC Utrecht 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   25 0 0 0 2677' 25 0 6 5 1 13 2 0 30 901 81% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong FC Utrecht 25 0 0 0 2677' 25 0 6 5 1 13 2 0 30 901 81% 0
2023/2024   11 0 0 1 1428' 11 0 6 2 0 7 3 0 13 358 71% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong FC Utrecht 11 0 0 1 1428' 11 0 6 2 0 7 3 0 13 358 71% 0
2022/2023   3 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 3 1 0 4 130 78% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong FC Utrecht 3 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 3 1 0 4 130 78% 0
Statystyki Agung
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   10 0 0 1 1445' 10 0 8 0 0 5 0 0 3 322 0% 0
Liga 1 Liga 1 Liga 1 PSBS Biak Numfor 10 0 0 1 1445' 10 0 8 0 0 5 0 0 3 322 0% 0
2024/2025   6 0 0 0 826' 6 0 5 0 0 1 0 0 1 118 0% 0
Liga 1 Liga 1 Liga 1 PSBS Biak Numfor 6 0 0 0 826' 6 0 5 0 0 1 0 0 1 118 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2