Hollý vs Gomes Morim - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
22
Midfield
Slovakia Slovakia
Profil zawodnika
70
Midfield
Portugal Portugal
Statystyki Hollý, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga słowacka Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Gomes Morim, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga słowacka Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Hollý
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   5 1 0 0 678' 5 0 4 1 2 7 1 0 9 147 66% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Skalica 4 1 0 0 588' 4 0 4 1 2 7 1 0 9 147 66% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Skalica 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   4 1 0 0 486' 4 0 2 3 0 8 4 0 8 267 40% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Skalica 4 1 0 0 486' 4 0 2 3 0 8 4 0 8 267 40% 0
2023/2024   14 0 0 1 2103' 14 0 11 3 0 8 1 0 6 224 79% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Skalica 14 0 0 1 2103' 14 0 11 3 0 8 1 0 6 224 79% 0
2022/2023   3 490' 3 0 3 0 0 0 0 0 0% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Skalica 3 490' 3 0 3 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Gomes Morim
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   6 2 0 1 879' 6 0 6 4 0 14 4 0 26 291 72% 1
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Tatran Presov 6 1 0 1 879' 6 0 6 4 0 14 4 0 26 291 72% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Tatran Presov 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   3 0 0 0 427' 3 0 2 1 1 1 0 0 7 90 0% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Chaves 0 0 0 ' 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Chaves 3 0 0 0 427' 3 0 2 1 0 1 0 0 7 90 0% 0
2023/2024   5 1 0 0 752' 5 0 4 2 0 7 5 0 19 206 74% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Chaves 5 1 0 0 752' 5 0 4 2 0 7 5 0 19 206 74% 0
2022/2023   18 0 0 0 1103' 4 0 10 3 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Chaves 0 0 0 ' 1 1 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Chaves 14 0 0 0 544' 0 0 7 2 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Trofense 4 559' 4 0 3 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   6 1 0 0 948' 6 6 0 4 1 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Leixoes 6 1 0 0 948' 6 6 0 4 1 - - - - - - -
2020/2021   4 304' 0 0 4 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Leixoes 4 304' 0 0 4 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2